Jump to content

The Tsar Bratva - Discuţii / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Servus Bratva!

Vreau sa va felicit pentru warurile din aceasta seara!

Daca o tinem tot asa, curand orasul Las Ventura o sa prinda culoare totala Maro.

Maine vreau sa fim la fel, sa luam 3/4 wars daca nu 4/4.

Momentan ne axam pe LV.

Trebuie sa luam acum cat mai multe turfs de la Southern Pimps.

La fel ca si Red Dragon Triads, ei sunt intr-o cadere totala si trebuie sa luam cat mai multe turfs acum caci sunt foarte usor de castigat.

Maine vreau prezenta totala pentru a le lua si HQ-ul celor din RDT.

Sa le facem SpawnKill ca pe vremuri.

Impreuna suntem buni si putem.

 

Pe Ei Pe Turful Lor !!

Iesi la somn Pakhane. Ce mai ziceti ba?

Link to comment
Share on other sites

Salut baieti, avem war greu azi cu RDT, astept tehnica warului.The Tsar Bratva vrea spawn-kill pe RDT LV

Link to comment
Share on other sites

Ba frate eu chiar ma amuz... Auzi la Bratva ! " sper sa ia cineva puternic pentru a avea un adversar pe masura in batalia pentru lv " Hai nu zau?! Unde erati acum 2 saptamani? Si eu speram atunci sa dea numai bratva attack pe mine :)). Hai fiti seriosi ca nu e chiar asa.

Diseara sa va prezentati la war, membrii Red Dragon !

Succes!

Pe bune ma, chiar te amuzam, ba da ce rai suntem.Dragi colegi va rog frumos nu-i mai amuzati pe cei din RDT.Prietene cand eram cu tine in pimps nu aveai suferintele astea, dar asta e liderul, adminul, helperul ii schimba pe multi.Vezi ma cum roata se intoarce noi eram 25 voi 40, diseara veti avea si voi aceeasi senzatie la war pe care o aveam noi acum 2 saptamani.Bafta la war veti avea nevoie (15-0 pt bratva + spawnkill pe hq RDT)

Edited by AIM K0rS
Link to comment
Share on other sites

Acum 2 saptamani eram in RTD , normal ca era bine si frumos cand eram multi la war :)) dar daca AndreyCizma nu stie sa isi "pretuiasca" membrii , i-am spus ca o sa ramana mult timp cu 20 membrii si aplicatiile deschise cum era si inainte sa mergem la el. Aveam de gand sa stau in RTD mult timp fiindca erau multi cu care ma intelegeam bine (iar el imi spune mie ca ma face un rank 2 pe mine ... sincer nu , dar e mult mai ok sa iau 2X order 2 si un m4 decat sa cer de 3 ori un m4) , dar acum vreau sa raman mult in TTB , fiindca aici ma simt mult mai bine :)

 

Si totusi , liderii ar trebui sa dea rank up la timp orice ar fi , pentru ca nu ii ajuta doar pe membrii care primesc , indirect se ajuta si pe ei , cresc mult mai repede mafia respectiva , dar unii degeaba au o anumita varsta , fiindca prin gandire nu o arata.

Link to comment
Share on other sites

Acum 2 saptamani eram in RTD , normal ca era bine si frumos cand eram multi la war :)) dar daca AndreyCizma nu stie sa isi "pretuiasca" membrii , i-am spus ca o sa ramana mult timp cu 20 membrii si aplicatiile deschise cum era si inainte sa mergem la el. Aveam de gand sa stau in RTD mult timp fiindca erau multi cu care ma intelegeam bine (iar el imi spune mie ca ma face un rank 2 pe mine ... sincer nu , dar e mult mai ok sa iau 2X order 2 si un m4 decat sa cer de 3 ori un m4) , dar acum vreau sa raman mult in TTB , fiindca aici ma simt mult mai bine :)

 

Si totusi , liderii ar trebui sa dea rank up la timp orice ar fi , pentru ca nu ii ajuta doar pe membrii care primesc , indirect se ajuta si pe ei , cresc mult mai repede mafia respectiva , dar unii degeaba au o anumita varsta , fiindca prin gandire nu o arata.

Ce vrei ma aia e, unii sunt prea nabi pt scolul asta.Iar cu faza "ma face pe mine un rank 2" hehe smecherie e si el lider cine mai e ca el, parca zici ca cine ar fi el de-l face un amarat de rank 2.In prumul rand sa-si schimbe si el subliderul ala care-l bateam cu deagle vs tec morr :))))) si sa invete ca membrii fac mafia nu liderul

Link to comment
Share on other sites

HeLLo...

 

gG. bratva pentru jocul de asta seara, buna treaba am facut, iar pentru maine vam pregatit inca 2 attack, eu am prins pe Military, dar din pacate nu pot ajunge pentru ca sunt la munca schimbul 2! :) Noapte Buna si #LvMaro!

Link to comment
Share on other sites

A venit si ultimul meu post aici , ce pot spune bafta cu LV-ul stiu ca-l luati :))).Am intrat aici cand aveam 0 turfs, stie toata lumea ca nu am intrat pentru turfs, ci doar pentru a ajuta la ridicarea factiunii si la rugamintea catorva colegi din AIM.Tinem legatura BAFTA ALL, v-am pwpat

Edited by AIM K0rS
Link to comment
Share on other sites

A venit si ultimul meu post aici , ce pot spune bafta cu LV-ul stiu ca-l luati :))).Tinem legatura BAFTA ALL, v-am pwpat

 

Bafta mai departe K0rs, tinem legatura.

Neata bratveni, am prins 2 atacuri foarte bune astazi.Ne vedem in game.

Edited by GOD Tekk
Link to comment
Share on other sites

A venit si ultimul meu post aici , ce pot spune bafta cu LV-ul stiu ca-l luati :))).Am intrat aici cand aveam 0 turfs, stie toata lumea ca nu am intrat pentru turfs, ci doar pentru a ajuta la ridicarea factiunii si la rugamintea catorva colegi din AIM.Tinem legatura BAFTA ALL, v-am pwpat

Neatza rusnacilor!

Bafta k0rs noi tinem legatura pe /c like a boss , bafta in factiunea unde te duci.

Gg pentru atacuri eu azi nu pot ajunge , e sfanta zi de vineri si am antrenament.

Link to comment
Share on other sites

Neata Bratva!

Vreau sa fim majoritatea ONLINE la cele 4 WARS din aceasta seara.

Trebuie sa incheiem saptamana cu un lant de victorii.

 

 

 

NU UITATI!

 

 

Astazi la ora 18:00 vom avea o activitate in cadrul factiunii.

La ora 17:50 TOTI in HQ in LINIE.

Prezenta este obligatorie.

Cine nu poate veni sa-si faca invoire.

Se va tine cont si la Rank Up.

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.