Jump to content

The Tsar Bratva - Discuţii / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Incercati si voi sa va orga.jzati la attack daca o tinem tot cu 1 attack mai luam la anu lv,saptamana trecuta am avut o singura zi cu 2 attackuri,r4+ sunteti cam inexistenti sau ineficienti

Nb,lion hater

Link to comment
Share on other sites

@@NUSUNTLION, Cred ca sti si tu cum e sa dai attack, toti ghertoii stau sa vada ce attackuri sunt si se creeaza lag si nu se incarca site-ul.Plus ca avispa nu stiu, cred ca nu au ce face se plictisesc, in lv nu o sa ia nimic oricum.

 

Noapte buna ne auzim maine.

Link to comment
Share on other sites

Seara buna Bratva!

Maine seara la ora 20:15 TOTI in HQ in LINIE.

Avem 3 wars si sper sa luam 3/3.

Trebuie sa fim cat mai multi ONLINE deoarece dupa cum se vede, Sothern Pimps se inmultesc pe zi ce trece si totodata devenind iar bravi inamici.

 

Sustineti si voi aceste propuneri daca sunteti de acord cu mine. :)

1. http://forum.b-zone....s/#entry3891669

2. http://forum.b-zone....h/#entry3891690

3. http://forum.b-zone....s/#entry3897398

Noapte buna!

Ne vedem maine in game!

Link to comment
Share on other sites

Salut, greu ma acomodez :)) activitate la war dar in afara warului nimeni...

Sidorov discuta cu Sky sa lase atacurile in San Fierro deoarece nu le inteleg rostul, pierd mereu dar dau attack, good logic :) Si ne tin pe noi in loc.

Edited by Bogdan phR
Link to comment
Share on other sites

NeaTza Bratva...

 

NUSUNTLION incerc frate sa prind attack si cred ca totii rank 4+ incearca sa prinda attack, dar daca intra multi si se misca greu normal ca prinzi foarte greu, cum zice si Destema Avipsa da attack in LV, clar au sf-ul si nu au ce face acolo si acum o sa dea in LV, oricum daca Avipsa ia asta-seara in LV turf, diseara dau attack pe ei clar.

Edited by GigGs11 Legend
Link to comment
Share on other sites

Salut am ajuns si eu acasa, sper sa luam 3/3 oricum luam :) sunt Bratva pana la urma.

Link to comment
Share on other sites

Servus Bratva!

Sper sa fim majoritatea in Game la Wars.

Sa nu incepem sa ne lasam in fata adversarilor.

Tin sa va amintesc ca atunci cand LV este aproape TOT MARO si ne mai trebuie 2-3 Turfs pentru ca Orasul sa fie in totalitate sub conducerea Bratvei, se vor da cate 10,000$ de om totodata crescand si Bonusul daca incepem si cu cucerirea altui oras.

 

Sustineti aceasta pripunere daca sunteti de acord cu mine: http://forum.b-zone.ro/topic/258925-propunere-abuz-vehicul-la-wars-fg/

Link to comment
Share on other sites

@, Te-ai apucat sa faci rost de +1 a?

 

P.S Cine lipseste diseara la 1 singur war are FW. Stiu ca nu avem voie sa dam la un singur war, dar suntem smecheri si regulamentul are cateva chichite intentionate. Vreau 38+ online, ms, bft.

 

Apropo, stie careva vreun film misto pe care-l pot gasi pe filelist?

Link to comment
Share on other sites

Wallabee sa faci si tu Evidenta Wars pe Joi si Vineri.

Ma bat membrii ca nu le dau banii.

Auzi si tu ca ii trag in piept :-S.

Poate le si impart Bonusurile astazi dupa Wars.

 

@@NUSUNTLION, Nab esti :))

Daca te uiti si tu pe acolo ai vedea ca si eu sustin Propunerea ta =))

 

Link to comment
Share on other sites

@, in 15-20 minute postez si evidentele, nu am avut timp sa le fac :)).

@, ardei!!!

 

Seara buna Bratva, haideti cu 3/3 diseara!!! "Pe ei , pe turful lor!"

 

LE: Gata evidentele, baietii care nu au chef/timp/rabdare/nervi de waruri si nici de facut invoiri, PM-ul meu este liber, daca nu primesc semne de la voi si va stiti cu musca pe caciula suportati sanctiunile. In clipa de fata Katzel are multi "magicieni" de adus, daca vreti sa ramaneti pe aici ar fi bine sa anuntati cand lipsiti la wars, s-au schimbat vremurile...

Edited by AIM Wallabee
Link to comment
Share on other sites

Oare cine a banat unul dintre ei ? KroG[ZEW] el face ravagii.Pana nu mai banez lume nu ma las. Mereu filmez, si explicatia ca nu am folosit cheats.Degeaba ma iau ei la teste.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.