Jump to content

The Tsar Bratva - Discuţii / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Da ma,dar RDT sunt mai aproape de cladire decat noi cu mult,ei o sa se urce mai repede,dar daca sunteti buni si le dati clear la primi noi o sa luam cladirea..

Pe zona HQ PIMBS,trebuie sa jucam def,altfel ceao..

Link to comment
Share on other sites

BA RANK 4, VOI IAR VA BATETI JOC, IAR VRETI SA INTRODUCEM REGULA CU FILMATUL LA ATACURI? PE BUNE, IAR NU PRINDEM NICIODATA 2X ATTACK? ASTA E BATAIE DE JOC BA... NICI SAPTAMANA ASTA NU AVEM ORASUL CU ASA RANK 4+. Cred ca din toti doar 2-3 stati la atac.

Link to comment
Share on other sites

HeLLo...

 

Sunt dezamagit ca am pierdut hq RDT, se putea pastra frumos, am fost 35 ba chiar 37 si nu am fost in stare sa il pastram ? Am pierdut din cauza voastra, nu integeti cand va zice Sido ceva hai frate sa facem daca nu, nu luam noi curand LV..Urat..

Attack doar eu am prins unu, restul ? De ce nu incercati ? Sau nu prindeti ? Postati in PM-ul deschis de Sidorov daca prindeti sau nu!

 

p.S Maine nu pot veni la War, sunt schimbul 2.

 

Noapte Buna.

Link to comment
Share on other sites

O sa avem war-uri foarte grele cu RTD , fiindca au ajuns 41 in mafie in timp record , trebuie sa fim zilnic 35+ daca vreti sa luam LV si pe langa asta sa fim foarte bine organizati , sa stam toti intr-un loc bine stabilit si stiut de toata lumea .

Iar daca voi rank 4 + nu prindeti 2 attack-uri pe zi , e si mai greu sa ne apropiem de #LVMARO

Link to comment
Share on other sites

@@NUSUNTYBU,

Nu vreau sa ma cert

1:Nu ma dau bun,dar eu macar fac +1,2 ca stau unde mi se spune,nu ma duc cu 3-4 in ei sa fac +5/10 kils,(Depinde cat de pun esti).

2: Nu vreau sa ma implic,m-am implicat ca rank 1,2 si nu a fost bine,atat.

 

@Salut,acum am ajuns acasa,la waruri nu cred ca ajung

Link to comment
Share on other sites

Salut Bratva, ultimul meu post aici.Multumesc Sidorov ca m-ai acceptat, si ai facut efort sa-mi ti loc liber.Bafta la waruri.

Link to comment
Share on other sites

Nu e panica man,e doar o perioada buna pentru ei ca au recrutat pe banda rulanta si sunt si ei 35 pe turf ca orice mafie cand trece printr-o perioada mai buna,trebuie sa avem rabdare sa revina iar la forma proasta ca sa-i caftim pana atunci o sa ne-o luam ca sunt multi,activati si langa HQ deci practic n-avem nicio sansa.

 

Noapte buna.

Link to comment
Share on other sites

Nu e panica man,e doar o perioada buna pentru ei ca au recrutat pe banda rulanta si sunt si ei 35 pe turf ca orice mafie cand trece printr-o perioada mai buna,trebuie sa avem rabdare sa revina iar la forma proasta ca sa-i caftim pana atunci o sa ne-o luam ca sunt multi,activati si langa HQ deci practic n-avem nicio sansa.

 

Noapte buna.

 

Spune bine elevu` meu :>

Link to comment
Share on other sites

Seara...

 

Am pierdut 2 asta seara, insa am castigat 1, nu`i panica, maine mai luam unu, insa trebuie sa pastram cele 2 def..Ma bag la somn ca acum am venit de la munca sunt rupt, ne auzim maine.

Noapte Buna!

Link to comment
Share on other sites

Nu ma uitasem demult peste reporturi playeri,m-am uitat acum 5 minute si ce am vazut...doamne fereste,s-a ajuns in ultimul hal cu ura,numai lider mafie sa nu fi acum pe B-Zone.Eu unul nici daca ar veni Kelton la mine si m-ar RUGA sa-mi dea lider la o mafie ca n-are pe cine pune tot as refuza,mai iesiti din casa mai luati o gura de aer poate va vine mintea la cap si terminati naibii cu posturile astea din orice,SUNTETI PENIBILI.

Edited by AIM NewLife
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.