Jump to content

The Tsar Bratva - Discuţii / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

@@Spargo VIP, Eşti unu` din jegurile ălea care intră în facţiuni şi apoi face inactivitate, dar după ce îi expiră, nesimţitul demisionează. Trebuia să îi mulţumeşti că ţi-a acceptat inactiivtate la rank 1, nesimţitule. Vii şi îl jigneşti apoi.. să îţi fie ruşine. Nu a zis nimeni că nu trebuie inactivitate dacă ai probleme în viaţa reală, dar să vii apoi şi să jigneşti, nu e frumos.

Link to comment
Share on other sites

@@Spargo VIP, Eşti unu` din jegurile ălea care intră în facţiuni şi apoi face inactivitate, dar după ce îi expiră, nesimţitul demisionează. Trebuia să îi mulţumeşti că ţi-a acceptat inactiivtate la rank 1, nesimţitule. Vii şi îl jigneşti apoi.. să îţi fie ruşine. Nu a zis nimeni că nu trebuie inactivitate dacă ai probleme în viaţa reală, dar să vii apoi şi să jigneşti, nu e frumos.

Prietene, poţi sa te uiţi la celelalte conturi ale mele, SI si TTC la inactivitati, iar apoi sa comentezi, daca vroiam sa fac aici inactivitate ca sa stau aşa fara problemă, de ce am mai făcut si acolo? Unora va place sa mancati mult si pe lângă asta sa pupaţi bine pentru rank up.

Link to comment
Share on other sites

Prietene, poţi sa te uiţi la celelalte conturi ale mele, SI si TTC la inactivitati, iar apoi sa comentezi, daca vroiam sa fac aici inactivitate ca sa stau aşa fara problemă, de ce am mai făcut si acolo? Unora va place sa mancati mult si pe lângă asta sa pupaţi bine pentru rank up.

"Prietene". Eu am refuzat Sublider aici, aşa că taci din gură şi vezi cu acuzaţiile ălea.

Link to comment
Share on other sites

"Prietene". Eu am refuzat Sublider aici, aşa că taci din gură şi vezi cu acuzaţiile ălea.

 

Eu zic ca trebuia să-ţi vezi de treabă, eu am intrat aici pentru thebestgood si sky, faptul ca am avut treabă o săptămână a fost aşa, fara sa stiu, spontan. Daca ştiam de plecare nu mai intram, te poti uita la logul meu de pe spargo, de pe Abel si poate o sa vezi ca nu sunt genul sa schimb factiunile, alea sunt conturile mele principale. Şi cum vroiai tu sa mai stau in mafie cand eu abia azi ajung acasă? Ieşeam cu 3/3 aiurea, nu te gândeşti? Ma rog, asta a fost ultimul meu post aici, va pup si va respect!

Link to comment
Share on other sites

@, E super cald, mie si lui freedub15, azi ne-au furat papuci la plaje, va trebui sa imi iau pungi de unica folosinta in picioare ca sa fiu sigur ca nu mi-le ia nimeni

 

Link to comment
Share on other sites

Ati dat attack pe elc ? Ok, frumos bateti-va joc de factiune, o sa pun raport la rank 4+ cu attack sa vedem dupa daca va mai arde de glume.

Link to comment
Share on other sites

Salut, sunt noul vostru coleg. Acesta este primul meu post in acest gang. Sper sa ne intelegem bine. Sa avem maine bafta la war si sa le rupem fundurile lu' aia din SP si RDT. Amin! :))

Link to comment
Share on other sites

@,@, bine ati venit! Sper sa va simtit de minune aici si sa faceti o treaba buna :D

@@South Max,ooo, fratele Carlito :X

@@Blexu, da...si mie mi-a picat fata cand am vazut. In loc sa luam si noi niste turfs in mod constructiv, noi dam atack pe elc.. Vreau si eu sa stiu cu ce ne ajuta acel atack. Apropo, sa te uiti la aplicatii ca mai sunt 2 cu rank 3 anterior :D Sa primeasca si ei invite pana la wars ca sa avem oameni mai multi.

Edited by South Zhao
Link to comment
Share on other sites

@@Blexu, Daca o sa mai fie un Attack dat aiurea, prin alt oras, pe mine sa nu ma astepti la warul respectiv. Daca nu iei masuri o sa fie multa bataie de joc ;)

 

@@South Max, Ce-ai ba?! :)) Bovina sa-mi fie Sublidera? =)) Raman in TTB doar ca s-o vad si pe-asta :))

 

@, Congrats si tie dar vezi sa nu mai faci postri ca cel de mai sus caci poti fi sanctionat atat in game cat si pe forum ;)

 

Felicitari pentru wars! 4/3 din care decat 3 erau principale si pe alea le-am castigat!

Felicitari dar nu va culcati deja pe-o ureche ca inca suntem la inceput, trebuie sa ne facem full in factiune, sa ascultam unul de celalalt, sa nu fie nepasare din partea unora.

 

M1H41, in loc sa te certi cu mine mai bine te-ai uita la ceilalti care n-au treaba cu ce spui tu pe /f. Eu daca ma duc Rambo nu ma duc degeaba. Ma duc unde este 1 vs 1 + de asta, fa-te sa fi respectat de membrii, sa nu-ti iese din cuvant ca altfel daca Blexu nu este ON pe tine n-o sa te asculte o mare parte din TTB. Nici Blexu nu este asa autoritar, este decat cu "Pakhan" ca sanctiuni "canci". Daca nu va puneti pe "noi" degeaba tipati pe /F si toate cele ;)

Edited by rTn Sidorov
Link to comment
Share on other sites

@, Dacă sunt prea autoritar, după am să văd demisiile cum curg, şi nu pot să dau aşa pe degeaba sancţiuni,

Oricum dacă m-ai prind un attack dasta o să iau măsuri, eu încă nu vreau să mă bucur că am luat 2 turf-uri... pentru că la ultimul war ne-am chinuit ogrămadă să îl luăm
Hai gata cu cearta.
Link to comment
Share on other sites

@@Blexu, Eu ti-am explicat si tie si lui M1H41 cum sta treaba.

Daca o sa-i lasi mana sparta o sa fie mana sparta si la wars.

Eu ti-am spus punctul meu de vedere. Nu trebuie sa ti cont decat daca si tu crezi ca mine.

De voi depinde ce vreti sa faceti mai departe ;)

PS: Eu nu ma cert, el se cearta cu mine :))

Link to comment
Share on other sites

@@Blexu, Eu ti-am explicat si tie si lui M1H41 cum sta treaba.[acelasi

 

 

Daca o sa-i lasi mana sparta o sa fie mana sparta si la wars.

Eu ti-am spus punctul meu de vedere. Nu trebuie sa ti cont decat daca si tu crezi ca mine.

De voi depinde ce vreti sa faceti mai departe ;)

PS: Eu nu ma cert, el se cearta cu mine :))

Nici tu nu imi puteai interzice sa fac rambo:))

Pentru konducere, daca vreti sa va asculte membrii, ar trebui sa ziceti si in engleza, pentru ca avem destui "straini".Si, nu puteti sa tineti membrii intr-un loc daca voi nu faceti acelasi lucru.

Link to comment
Share on other sites

@@Peaceful, In sfarsit unul care gandeste :))

Un rank 5+ zicea pe /f "Toti la depozite" dar el se dusa exact la HQ, mai eram si cu el in masina.

Nu dau nume ca poate se supara =))

Link to comment
Share on other sites

@@Peaceful, In sfarsit unul care gandeste :))

Un rank 5+ zicea pe /f "Toti la depozite" dar el se dusa exact la HQ, mai eram si cu el in masina.

Nu dau nume ca poate se supara =))

Cred ca-mi dau seama cine e =]]

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.