Jump to content

The Tsar Bratva - Discuţii / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

 

Mersi , Mersi poate stam o data pe skype mai vorbim una alta si cine a spus ca iau LV-ul singur ???

Ai fii tu cel mai mare smecher aici, dar in realitate esti cel mai no-lifer.

Mai iesi si tu afara din casa ca ti-a crescut ingrasamant pe sub unghii de la atata stat.

 

@@BoNNdi, vezi tu el are pc mai varza , joaca doar de distractie si nu are PC performant asa ca tine. Maicasa nu a supt ca sa-i ia PC,abia astept sa va vad pe voi la 30 de ani jucand SA-MP si stand pe banii parintilor, in cazul tau al mamei tale.

Faza nasoala e ca in game imi ziceai sa vin in TTB sa va ajut si aici... Pff :|
Link to comment
Share on other sites

Eu nu stau să mă cert cu voi pentru nişte zone care nu îşi prea au rostul. Decât codat şi să stau cu căcat la cur că mă prinde adminu` şi apoi iau ban, şi să îmi scape căcatul pe scaun, mai bine nu. Dacă voi credeţi că se merită cearta pentru nişte zone.. sunteţi proşti rău. A, da, şi.. băi, pokemonule, postează cu un cont real, nu cu o făcătură să faci pe marele şmecher anonim.

 

SP: Staţi în banca voastră şi vedeţi-vă de treabă. Când RDT aveau 21/24, plângeaţi în HQ că vă rup ăia, şi să vă aliaţi cu noi (acum o să spuneţi că mint, dar ştiţi adevărul). Bratva când a avut LV cu Thebestgood & katzuno, iar v-aţi baricadat în HQ şi aţi început să plângeţi... când Bratva avea 40/41, voi abia eraţi 20 la waruri.

 

PS: MOVALIILOR, nu noi suntem cu sloganul *OLD TIME PATERNO "We have cookies" Staţi în banca voastră şi vindeţi prăjituri.

Link to comment
Share on other sites

Eu nu stau să mă cert cu voi pentru nişte zone care nu îşi prea au rostul. Decât codat şi să stau cu căcat la cur că mă prinde adminu` şi apoi iau ban, şi să îmi scape căcatul pe scaun, mai bine nu. Dacă voi credeţi că se merită cearta pentru nişte zone.. sunteţi proşti rău. A, da, şi.. băi, pokemonule, postează cu un cont real, nu cu o făcătură să faci pe marele şmecher anonim.

 

SP: Staţi în banca voastră şi vedeţi-vă de treabă. Când RDT aveau 21/24, plângeaţi în HQ că vă rup ăia, şi să vă aliaţi cu noi (acum o să spuneţi că mint, dar ştiţi adevărul). Bratva când a avut LV cu Thebestgood & katzuno, iar v-aţi baricadat în HQ şi aţi început să plângeţi... când Bratva avea 40/41, voi abia eraţi 20 la waruri.

 

PS: MOVALIILOR, nu noi suntem cu sloganul *OLD TIME PATERNO "We have cookies" Staţi în banca voastră şi vindeţi prăjituri.

Max, nu sunt din SP =))))

Io doar fac mijto de astia pentru ce umilinta le dau la paint :P

Plangi si tu.

Link to comment
Share on other sites

Salutare,am prins si noi un atack,ne mai distram si noi poate ne revenim usor.Warurile sunt pentru distractie de ce naiba va tot certati cu astia ? La ei sa nu intri in joc inseamna sa fii inactiv,sa iei 2-3 killuri inseamna ca ai cod si sa nu iei turfuri inseamna ca mafia e pasnica,penibil.Voi sunteti constienti,sunteti mai mari si ganditi poate putin mai mult ca ei,pentru ei jocul asta e ca o a doua viata deci #keepcalmandhavefun.

 

Bondi-Daca suntem slabi lasa-ne frate asa,nu ne mai baga in seama,bravo tie ca esti bun sper sa intri intr-o mafie si sa le arati si altora ce poti.Te rog sa nu mai postezi aici,le scazi moralul colegilor mei si e naspa,era misto sa fii si tu intr-o mafie si sa isi bata un tip random joc de mafie pe discutii,nu cred eu ca il ignorai.

Edited by ZBR Scibetta
Link to comment
Share on other sites

@@Blexu, Tu vezi ce scrii ?

 

De ce dai attack in alt oras? Doar asa...de frecos mentos, ce sa faci si tu.

N-ai pic de logica.

 

 

Astia, copii nemancati, mai lasati-o usor cu samp-ul ca va mancati zilele singuri.Generatie de moloz.

Link to comment
Share on other sites

@@Blexu, Tu vezi ce scrii ?

 

De ce dai attack in alt oras? Doar asa...de frecos mentos, ce sa faci si tu.

N-ai pic de logica.

 

 

Astia, copii nemancati, mai lasati-o usor cu samp-ul ca va mancati zilele singuri.Generatie de moloz.

Pff, m-ai spart cu asta, nu o sa mai pot sa dorm :|
Link to comment
Share on other sites

@,

Ce? Ce scriu?

În primul rând nu am dat eu attack, în al doilea rând lasă că e bine să dăm attack să se mai antreneze şi ei.
După dacă nu dau attack pleacă din facţiune, nu ştiu ce logică ai tu, dar asta e logica mea şi a lui max. Lasă că 1 war nu strică.
@ @BoNNdi, Iar suferi mă pe aici? Ţi-ai făcut cont nou ? Acum ceva timp te-ai lăudat cu facebook-ul pe aici.
Cu toţi ştim cine eşti. j3w3qYV.png
Edited by Blexu
Link to comment
Share on other sites

 

@,

Ce? Ce scriu?

În primul rând nu am dat eu attack, în al doilea rând lasă că e bine să dăm attack să se mai antreneze şi ei.

După dacă nu dau attack pleacă din facţiune, nu ştiu ce logică ai tu, dar asta e logica mea şi a lui max. Lasă că 1 war nu strică.

 

@ @BoNNdi, Iar suferi mă pe aici? Ţi-ai făcut cont nou ? Acum ceva timp te-ai lăudat cu facebook-ul pe aici.

Cu toţi ştim cine eşti. j3w3qYV.png

 

 

Dap, acuma vrei sa plang ca ai pus o poza cu mine?=))))

LOL!

Daca plangeam pentru asta nu il lasam mai devreme, copilu' ;)

Gandeste si tu inainte sa spui ceva, vorba lu' Destema.

Si vezi ca logica ta e mai fututa in cur ca ma-ta, imi pare rau sa iti spun.

Link to comment
Share on other sites

Pff, o sa incep sa plang, pe bune, daca imi mai bagi replici d-astea :|

 

Mersi , Mersi poate stam o data pe skype mai vorbim una alta si cine a spus ca iau LV-ul singur ???

Ai fii tu cel mai mare smecher aici, dar in realitate esti cel mai no-lifer.

Mai iesi si tu afara din casa ca ti-a crescut ingrasamant pe sub unghii de la atata stat.

 

@@BoNNdi, vezi tu el are pc mai varza , joaca doar de distractie si nu are PC performant asa ca tine. Maicasa nu a supt ca sa-i ia PC,abia astept sa va vad pe voi la 30 de ani jucand SA-MP si stand pe banii parintilor, in cazul tau al mamei tale.

Esti rau :((

Pentru asta o sa iti fac post, sal.

Link to comment
Share on other sites

@@BoNNdi,

"copilu' " Ai 13 ani si ma faci pe mine copil

Ai gandit-o mult sa o spui si pe asta?

Eu in locul tau mi-as vedea de copilarie.

Am intrat si eu pe facebook adineauri si nu mi-ai dat cerere sa vad si eu cu ce creatura vorbesc :| Edited by BoNNdi
Link to comment
Share on other sites

Am intrat si eu pe facebook adineauri si nu mi-ai dat cerere sa vad si eu cu ce creatura vorbesc :|

Ba ce fata ai, cred ca si ma-ta se sperie de tine dimineata :)))

Edited by MercedesVettel
Link to comment
Share on other sites

@, S-ar putea sa-mi bag pula-n ma-ta, Maine ora 19:50 Mergem la voi la HQ sa ne dam drumul toti pe fata ta in numele mamei tale, care lucreaza la produs in fiecare zi, si-a facut pizda cat galeata.

Sugeti-mi pula fraierilor :X

Link to comment
Share on other sites

@, S-ar putea sa-mi bag pula-n ma-ta, Maine ora 19:50 Mergem la voi la HQ sa ne dam drumul toti pe fata ta in numele mamei tale, care lucreaza la produs in fiecare zi, si-a facut pizda cat galeata.

Sugeti-mi pula fraierilor :X

Un McPuisor fara castraveti te rog si mai repede. Pastreaza restul.

Link to comment
Share on other sites

@@Blexu, Ce antrenament ma ca lumea nu vine la atacuri d-astea pentru ca sunt in bataie de joc (gen demisia lui peacefull)

 

Si inchide odata topic-ul de discutii, tu nu vezi ce e aici? Stai asa sa faca toate petardele spam pe aici...

Link to comment
Share on other sites

Voi închide acest topic 24h pentru certurile aiurea


- Este interzis să faceți posturi inutile în cadrul forumului facțiunii voastre.

-- este interzis să faceți spam în topicul cu Discuții între Membri.

-- în topicul de Discuții între Membri se vor posta numai lucruri importante sau semnificative, nicidecum mesaje de genul: Bună Ziua, Salut, Noapte Bună, Ce mai faceți?, Mă duc să mănânc și orice altceva asemănător.

- Încălcarea regulilor forumului duce și la sancționarea voastră în joc.

Link to comment
Share on other sites

Salutare, cred ca o sa fiu nevoit sa ma las de samp pentru ca am dat get windows 10 si nu imi merge samp pe el o sa vad ce pot face maine. Nb

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.