Jump to content

The Tsar Bratva - Discuţii / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

 

Nu înţeleg mai nimic din asta. :)) Văd doar că ai copiat ălea şi ai făcut cu 2 programe p-acolo.

 

@@South Max,

 

 

Nu înţeleg mai nimic din asta. :)) Văd doar că ai copiat ălea şi ai făcut cu 2 programe p-acolo.

 

La asta mă refer eu!

 

Asa.png

Edited by South Max
Link to comment
Share on other sites

Mâine, 7.03.2016, între orele 20:00 - 21:00 vreau să fiţi ONLINEarrow-10x10.png pentru a ne prezenta la waruri. Cine nu poate veni, sa facă cerere de învoire cu un motiv bine intemeiat, altfel veţi fi sancţionaţi !



1.69 Pier Mobs - FBI SF: 20:00 attack !


2.Avispa Rifa - SFPD: 20:30 defend !




Toată lumea trebuie să deţine job-ul de ARMS DEALER şi materialele necesare pentru a da arme la war. Cine este prins fără materiale şi job la war va fi sancţionat cu FW.



Oare cand o sa prindem si noi attack pe Verdant? Chiar nu va dati silinta, e aiurea. Warurile din SF de maine sunt obligatorii. Secundele le alegem pe timp warului, sa vedem cum decurge.

Link to comment
Share on other sites

M-am saturat sa tot aud ca noi nu avem waruri in LV si dam in SF. Credeți ca mie in convine sa am war in alt oraș sa fac 2minute pana pe turf? Daca dam atac in alt oraș înseamnă ca nu am prins in orașul nostru.

Maine o sa fie lejer cu 69 si destul de greu cu Avispa.

Edited by Tovarasu Bulaie
Link to comment
Share on other sites

@, Secundele de la warurile din SF sunt 900. Cine are sub o să fie sancţionat, o să fac eu evidenţa.

900 de secunde? =)) noi nu stam 900 nici pe un turf din LV si tu vrei in SF. De unde iti vin valorile astea?

Link to comment
Share on other sites

Daca ascultați si stați pe turf cum spunem noi ci nu intrati in ei aiurea, faceți foarte ușor secundele.

Joci contra celor de la Avispa, care sunt 42 in factiune . Sa va vad eu pe voi cum faceti 900 secunde. Si daca nu faceti, sa va sanctionati .

Daca ascultați si stați pe turf cum spunem noi ci nu intrati in ei aiurea, faceți foarte ușor secundele.

Joci contra celor de la Avispa, care sunt 42 in factiune . Sa va vad eu pe voi cum faceti 900 secunde. Si daca nu faceti, sa va sanctionati .

Link to comment
Share on other sites

Joci contra celor de la Avispa, care sunt 42 in factiune . Sa va vad eu pe voi cum faceti 900 secunde. Si daca nu faceti, sa va sanctionati .

 

Joci contra celor de la Avispa, care sunt 42 in factiune . Sa va vad eu pe voi cum faceti 900 secunde. Si daca nu faceti, sa va sanctionati .

Dacă cei de la Avispa o sa fie 30-35 pe turf si chiar nu o sa facem fata, îți dai seama ca scădem din secunde.

Link to comment
Share on other sites

@,La 69 pier eu zic să rămână 900. Cu avispa va fi un war foarte greu, deoarece ne batem la ei în oraş şi au avantaj. Vor ajunge mai rapid pe turf, iar dacă ne fac la influenţă, vom fi obligaţi să atacăm şi îţi dai seama că nu putem face 900 sec +. 2 min îţi ia până te pui pe zonă...

 

900 sec - ~15 min

1 war -> 30 min

Tu ceri jumate din war să fim pe turf, dar ne ia ~1 min 30 sec să ajungem pe turf.

 

Aşadar, influenţă + uniţi = 900 sec +

Link to comment
Share on other sites

900 de secunde? =)) noi nu stam 900 nici pe un turf din LV si tu vrei in SF. De unde iti vin valorile astea?

Barlsane nu imi pasa ca e turf in sf si ca jucam impotriva la Avispa, nu faci 900 te consideri absent. Baftalos

Link to comment
Share on other sites

Barlsane nu imi pasa ca e turf in sf si ca jucam impotriva la Avispa, nu faci 900 te consideri absent. Baftalos

Calmeaza-te cu arogantele pe care le ai. Inteleg ca trebuie disciplina dar nu cu aroganta o faci .

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.