Jump to content

The Tsar Bratva - Discuţii / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

@@so0unDy, Daca vrem sa castigam trebuie sa fie si prezenta cat se poate de mare. Posibil sa avem 3 wars, o sa se anuleze un war: Ori warul VDT vS GSB ori TTB vS GSB caci sunt pe acelasi interval de timp.

 

@, Welcome! Sper sa nu ma dezamagesti!

 

@, Daca vreti sa dominam trebuie sa ma ascultati! Ati vazut ca aseara cat timp m-ati ascultat am castigat runde bune dupa care v-ati dus rambo si am inceput sa pierdem runde. Daca ascultati o sa fie usor, daca nu vreti sa ascultati vedeti ca topicul cu demisii este on, oricand la orice ora :))

 

LA 19:45 TOTI in HQ in LINIE cu Job ARMS DEALER + Materiale pentru strictul necesar la wars! Pe cine prind AFK in HQ/ pe turf o sa fie sanctionat cu FW! Aveti grija ce faceti!

Link to comment
Share on other sites

Salutari. Din aceasta seara fac parte din aceasta familie. A fost si o sa fie sinhura mafie in care vreau sa activez indiferent ca suntem pe primul loc sau ultimul. Numele meu in joc este Andries_GL pe care il voi schimba ulterior. Toate cele bune cu stima si respect.

Link to comment
Share on other sites

VERIFICATI TOPICUL DE ANUNTURI IMPORTANTE,DACA MAINE O SA SE MAI INTAMPLE ASA SCHIMBAM FOAIA.




CE AM AJUNS NOI,RASUL SERVERULUI ? DACA SUNTETI VEDETE MINUSARE TOPICUL DE DEMISII E DESCHIS.




Seara buna.


Link to comment
Share on other sites

Servus!

Am postat Evidenta War pentru data 19.05.2016!

Nu uitati ca aveti obligatia de a vizita in fiecare zi forumul in Sectiunea The Tsar Bratva asadar nu este vina noastra ca primiti voi Sanctiuni pentru motive banale cum ar fi "Neplata amenda"!

Check Topicul Seiful Familiei sa nu va aud dupa ca nu va convine!

 

Seara buna si sper ca maine la waruri sa aveti alta prestatie! In seara asta m-ati lasat fara cuvinte la cat de batuti in cap ati fost!

Servus!

Link to comment
Share on other sites

Buna dimineata tuturor, sunt Andries_GL pentru cine nu ma stie chiar daca mai mult sunt un no-name dar nu asta conteaza.

 

Acesta postare are ca scop informarea voastra si desigur o mica rugaminte din partea mea daca vreti sa o luati in considerare.

 

Aseara au fost primele mele waruri dupa o perioada lunga de timp in care nu am mai activat in vreo mafie. Personal ma asteptam la ceva mai bun dar nu mereu totul este asa cum trebuie.

Multi din aceasta familie isi dau interesul sa castigam dar altii sunt preocupati ca X este codat Y este nu stiu ce vedeta si asa mai departe.

In momentul in care va ganditi la chestii de genul va sare "tzandara" si nu va mai concentrati la war.

Incercati sa fiti ca o echipa, ganditi-va prima oara sa nu moara cel de langa voi, incercati sa il aparati iar la fel si cel ce e protejat sa protejeze la randul sau.

Acordati arme cat de repede puteti si nu faceti mare spam,

Lasati heal-ul pentru cei din jur care sunt mult mai "raniti" de cat voi.

Stati cat mai grupati si nu mai sariti in ei pentru ca suntem un numar mare de persoane online la war-uri iar drept exemplu va dau war-ul cu SP in care am pierdut contra la vreo 9 iar noi eram vreo 30 de persoane cand puteam sta ascunsi si sa ii asteptam noi pe ei.

 

Bulaie, Sidorov, Adrean si restul aveti tot respectul meu pentru ca incercati sa faceti ceva, personal voi ramane in aceasta mafie indiferent de rank, indiferent de cate turf-uri detinem si pe ce loc suntem.

 

Impreuna putem!

 

Multumesc pentru ca ati citit ce am scris aici si nu o luati in nume de rau sau drept "superioritate" din partea mea fata de voi pentru ca nu asta este scopul meu.

 

Toate cele bune, cu stima si respect Andries_GL (Dionis in curand).

Link to comment
Share on other sites

Salut, am zis sa imi fac si eu prezenta, Sidorov, Adrean la toate warurile faceti spam pe /f ca dati FW la aia care nu fac ce ziceti voi si se duc rambo, eu nu am vazut nici o data sa dati, ce mai asteptati? daca le dati o sa se invete minte. (Vedetele sunt rugate sa completeze cerere in topicul "Demisii" si sa o posteze, se stiu ei care sunt, nu trebuie sa dau nume, inca ceva nu sunteti voi in stare sa faceti + si vreti best, lasa-tii pe PoundKIA si pe [uS]Adrean sa faca best nu voi vedetelor.

Link to comment
Share on other sites

@@Tovarasu Shobby, Ti-am spus si ti-o mai spun inca o data, vezi-ti tu de treaba ta si nu ne mai tine noua evidenta! Stim noi ce avem de facut si cum sa le facem pe toate. Tu la fiecare war ai cate ceva sa-mi zici, atat pe sms cat si pe normal chat. Am impresia ca ai o simpatie anume pentru mine si ca vrei sa ma arzi in cur. "Sidorov, Adrean la toate warurile faceti spam pe /f ca dati FW la aia care nu fac ce ziceti voi si se duc rambo, eu nu am vazut nici o data sa dati, ce mai asteptati?" Asteptam sa-ti dai demisia sa ne scapam de tine si de restul paletelor. Acum esti multumit? Stai linistit ca, cat de curand o sa scapam de toate "vedetele" din TTB ca m-am cam saturam sa fiu luat peste picior si tratat cu indiferenta atunci cand tip la voi pe /f.

 

Check topicul Seiful Familiei! Platiti-va amenzile ca sanctionez si pentru neplata amenda!

Link to comment
Share on other sites

Seara buna! Se pare ca aici se termina sederea mea in The Tsar Bratva. Multumesc tuturor ca mi-ati fost alaturi chiar daca ma mai scoteati unii din sarite si ma faceati sa ma enervez la waruri :)) Pot spune ca intr-o luna ca Sublider in TTB am imbatranit cu 4 luni mai mult, ba chiar mi-au dat firele albe de par in cap =))

Multumesc tuturor pentru ca m-ati suportat in aceste luni, de la venirea mea ca rank 1, mersi Bula pentru sustinere si pentru toate cele, Adrean, multa bafta si tie, sper sa iti faci treaba ca si sublider in continuare, sNrobert, ai grija te rog de TTB si sper sa atingeti un apogeu inalt impreuna! Acesta este ultimul meu post in The Tsar Bratva dar sper ca nu o sa fie vreo problema daca o sa mai postez si eu pe aici din cand in cand.

 

Salutari tuturor si aveti grija de voi! Mult succes la waruri! Va pwp pe toti :*

Link to comment
Share on other sites

Seara buna! Se pare ca aici se termina sederea mea in The Tsar Bratva. Multumesc tuturor ca mi-ati fost alaturi chiar daca ma mai scoteati unii din sarite si ma faceati sa ma enervez la waruri :)) Pot spune ca intr-o luna ca Sublider in TTB am imbatranit cu 4 luni mai mult, ba chiar mi-au dat firele albe de par in cap =))

Multumesc tuturor pentru ca m-ati suportat in aceste luni, de la venirea mea ca rank 1, mersi Bula pentru sustinere si pentru toate cele, Adrean, multa bafta si tie, sper sa iti faci treaba ca si sublider in continuare, sNrobert, ai grija te rog de TTB si sper sa atingeti un apogeu inalt impreuna! Acesta este ultimul meu post in The Tsar Bratva dar sper ca nu o sa fie vreo problema daca o sa mai postez si eu pe aici din cand in cand.

 

Salutari tuturor si aveti grija de voi! Mult succes la waruri! Va pwp pe toti :*

 

Cum ultimul ma soflau? O sa mai fii tu in Bratva, te scot eu cu 3/3 LW doar sa mai vii pe aici. <3

Link to comment
Share on other sites

Seara buna! Se pare ca aici se termina sederea mea in The Tsar Bratva. Multumesc tuturor ca mi-ati fost alaturi chiar daca ma mai scoteati unii din sarite si ma faceati sa ma enervez la waruri :)) Pot spune ca intr-o luna ca Sublider in TTB am imbatranit cu 4 luni mai mult, ba chiar mi-au dat firele albe de par in cap =))

Multumesc tuturor pentru ca m-ati suportat in aceste luni, de la venirea mea ca rank 1, mersi Bula pentru sustinere si pentru toate cele, Adrean, multa bafta si tie, sper sa iti faci treaba ca si sublider in continuare, sNrobert, ai grija te rog de TTB si sper sa atingeti un apogeu inalt impreuna! Acesta este ultimul meu post in The Tsar Bratva dar sper ca nu o sa fie vreo problema daca o sa mai postez si eu pe aici din cand in cand.

 

Salutari tuturor si aveti grija de voi! Mult succes la waruri! Va pwp pe toti :*

Felicitari pentru noua functie. Am facut rost de cont level 12. Daca fac level 20 ma accepti?

Link to comment
Share on other sites

Seara buna! Se pare ca aici se termina sederea mea in The Tsar Bratva. Multumesc tuturor ca mi-ati fost alaturi chiar daca ma mai scoteati unii din sarite si ma faceati sa ma enervez la waruri :)) Pot spune ca intr-o luna ca Sublider in TTB am imbatranit cu 4 luni mai mult, ba chiar mi-au dat firele albe de par in cap =))

Multumesc tuturor pentru ca m-ati suportat in aceste luni, de la venirea mea ca rank 1, mersi Bula pentru sustinere si pentru toate cele, Adrean, multa bafta si tie, sper sa iti faci treaba ca si sublider in continuare, sNrobert, ai grija te rog de TTB si sper sa atingeti un apogeu inalt impreuna! Acesta este ultimul meu post in The Tsar Bratva dar sper ca nu o sa fie vreo problema daca o sa mai postez si eu pe aici din cand in cand.

 

Salutari tuturor si aveti grija de voi! Mult succes la waruri! Va pwp pe toti :*

Mulțumim ai fost un sublider de nota 10 multa bafta în continuare

Edited by Just Legenda
Link to comment
Share on other sites

@@A I M Sidorov, Succes Sidorov ! Imi pare rau ca ai plecat,profita de sansa aia.Ai grija de GSB.

 

 

Felicitari pentru warurile din seara asta,vedeti ca se poate daca ascultati ?

 

 

Dupa ce se face runda 8 pentru noi aveti frau liber in ei,pana atunci nu cred ca e greu sa ascultati putin.

 

 

Un Week-end placut .

Link to comment
Share on other sites

Pe 16.06.2016 îmi expiră interdicţia în ganguri :> sNr să mă cauţi 8->

 

Ce sa cauti tu ma? Ma contactezi pe forum si iti dau eu contu` meu pana pe 16 daca vrei. #pm me.

 

Felicitari sNr pentru functie, sper sa luam LV in cer mai scurt timp. <3

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.