Jump to content

The Tsar Bratva - Discuţii / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Welcome florinacyo , daca tot am pe cineva care se precepe in ps in factiune , poti sa imi faci si mie un avatar/sig :) ? (cand ai timp)

 

 

 

Same situation :((

Daca am timp iti voi face eu , cu cea mai mare placere :) .

Link to comment
Share on other sites

Daca am timp iti voi face eu , cu cea mai mare placere :) .

 

K :)

 

Nick:Cldxxx

Prenume(real):Andrei

Varsta reala:21

Level:12

ScreenShot /stats(in aceasta poza sa aveti si /time): http://img.b-zone.ro/images/63060817897891563068.png

Warn level:0%

Factiuni anterioare:Stracci si Corleone

Skill'uri la joburi secundare:skill 5 drugdealer,detective,mechanic

De ce doresti sa intri in Tattaglia?:Doresc sa intru in aceasta familie deoarece aici gasesti membri foarte de treaba linistiti la locul lor.

Stii regulile Tattaglia?:Da

Stii sa lucrezi in echipa?:Da

Realizezi ca suntem o mafie serioasa si nu acceptam glume proaste si in exces?:Da

Esti pe black-listul unei alte mafii?:Nu

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul blacklist?:Da

De cat timp joci SA:MP pe B-Zone?:Am contul facut de 8-9 luni dar am avut probleme la facultate cu netul si nu am putut juca dar acum am revenit in forta

Cate ore joci pe zi?(fara /sleep):7-8 joc foarte mult pentruca ma plictisesc in camin

O scurta caracterizare a ta(minim 30 de cuvinte):Sunt un tip modest numi plac manelele numi place stilul cocalar cine este adept al acestui stil ori e prea prost ori asculta manele.Nu caut sa fac probleme incerc mereu sa port o conversatie inainte sa aplic pumnul.

Esti de acord cu faptul ca trebuie sa stai in Tattaglia pentru minim 2 saptamani?:Da

Ai avut antecedente cu un membru Tattaglia ?:Niciodata

Vei respecta liderul si membrii cu rank mai mare din Tattaglia?:Da Respecta si vei fi respectat

Alte precizari?:Multumesc si sper sami acordati o sansa.

 

 

il accepta :) ?

Link to comment
Share on other sites

Felicitari Florinacyo.

Mult noroc in noua ta experienta.

Sper sa ne regasim candva fie ca coleg-coleg fie ca Leader-elev. De prefereat a doua varianta.

Inca o data succes si felicitari.

Link to comment
Share on other sites

Ma scuzati ca postez aicia , Dar vreau sa al Felicit Pe noul VOstru leader Florinacyo !

Bravo pentru leader Florine ;) ! Sper sa ai conduci la fel cum conduceai Paterno . . . ( Un leader priceput ) Inka 1 data scuze de post !

Bafta Corleone Family cu noul leader !

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.