Jump to content

Vietnamese Boys - Discuţii generale | General discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

@, Cine te supara iubire?

 

"Maine, xx.yy.2014 va avea loc o petrecere la HQ. Toata lumea este asteptata cu palarii si ochelari. Activitatea conteaza pentru rank up"

 

Mai stii? =))))

Link to comment
Share on other sites

Salut, boys! Acum am ajuns de la liceu, merg sa mananc, sa invat si diseara la waruri muscam din urechi ca dintr-un hamburger.

Ce-aveti, ma, Hunter a zis ca ma face cand vrea el, dar habar n-am de unde a aparut expertul asta.

 

Daniel, in melodia lui Dragonu - once upon a time in Romania, sunt versurile din freestyle-ul pe care l-a dat la mine in oras. De la 1:45 in melodia lui, si fii atent aici.

 

http://www.youtube.com/watch?v=PLBb4701RPc&feature=youtu.be

 

Link to comment
Share on other sites

@@AnDeD, Cand am auzit prima data melodia mi-am adus aminte de videoclipul asta :))

 

Ai fost privilegiat, ce n-as da sa vina Dragonu la mine in liceu..

 

 

#Acum am ajuns si eu acasa, mananc ceva si intru in joc. pwp

Link to comment
Share on other sites

$@L my fans, am venit si eu de la penitenciar(liceu).

Ma duc sa halesc ceva si dupaia bag 30 de flotari ca sa fiu in forma MAXIMA la WARS!

Edited by CrankY BOMBARDIERU
Link to comment
Share on other sites

Ba baieti, ideea este urmatoarea. Eu sunt genul de persoana care nu accepta sa piarda. Ati castigat si voi 3-4 waruri si v-ati luat-o in cap ca gata, luam turfuri si suntem zei, se fac fragurile singure .. nu-i asa tati ! Voi chiar aveti impresia ca aici face fiecare ce vrea ? Va inselati amarnic . INACCEPTABIL ca din 41 oameni sa fim 18 la war. Daca voi vreti sa tineti capul plecat in fata principalilor nostrii adversari, eu NU o voi face. Voi suportati umilinta, eu NU.

Incepand de maine schimbam cateva lucruri :

-Pe /f nu vorbeste ABSOLUT NIMENI in afara de mine si think.

-INVOIRI INCHISE PENTRU URMATOARELE 2 ZILE, NIMENI INVOIT. Nu vreau sa primesc PM-uri cu motivele voastre imaginare. (exceptie cei de pe inactivitati)

-INACTIVITATI INCHISE PENTRU URMATOARELE 2 ZILE.

-DISCUTII INCHISE PE TERMEN NEDETERMINAT.

-CEI CE NU SUNT ONLINE CU CEL MULT 20 MINUTE MINUTE INAINTE DE WARURI VOR PRIMI O AMENDA DE 20,000$

Stiti ca am mai trecut odata prin asta, insa de data asta va fi altfel.

ACEST TOPIC SE VA DESCHIDE IN MOMENTUL IN CARE VA VETI FACE BAIETI DE TREABA SI CU CONDITIA CA PANA JOI SA CASTIGAM TOATE WARURILE.

CEI CE CREDETI CA NU O SA REZISTATI IN ASTEA 2 ZILE, AM O SINGURA SOLUTIE PENTRU VOI .

INTRATI AICI, TOPICUL ESTE DESCHIS SI CERSESTE ATENTIE.SUNT MULTI ALTI CARE ASTEAPTA SA SE FACA LOCURI AICI .

 

EDIT - TOPICUL RAMANE INCHIS PANA DUPA SEDINTA

unde vom discuta noi mai multe.

Edited by lLevyY
Link to comment
Share on other sites

Am uitat sa mentionez cateva lucruri la sedinta.

-Asasini vor fi cei cu rank 3+, cu acelas lider si sublider, think respectiv pshycho.

-In maxim 2 zile voi alege un lider pentru arms dealeri.

Nu vreau postari pe aici gen "la multi ani de ziua copiilor", pentru ca sunt facute strict pentru +1.

Aveti grija ce faceti saptamana asta la waruri.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.