Jump to content

Vietnamese Boys - Discuţii generale | General discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

@Zenod ZEW Stai asa, ca acum am vazut si eu ce ai spus, peste o saptamana. In primul rand tu nu ai ajutat cu nimic gang-ul asta, nu erai in stare sa faci un scor de +5, chiar uneori faceai si minus la war-urile cu VDT, cand ii bateam cu 15-0. In al doilea rand stai tu linistit ca eu trag legit, cand o sa vezi ca o sa iau ban atunci sa comentezi, cat despre c-bug, il rupeai mai rau ca mine si comentezi. In al treilea rand nu stiu cine traieste mai mult in jocul asta, ai dublu ore jucat luna asta fata de mine, eu intrand doar la war-uri. Iar in ultimul rand nu stiu pe cine ai luat tu la pula, cred ca traiesti intr-o lume imaginara, mai iesi si tu pe afara, vezi ca soarele arde. Ti-am spus sa te mai stergi la gura aia, ca e murdara de cacat.

Edited by LeoRO
Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, LeoRO said:

@Zenod ZEW Stai asa, ca acum am vazut si eu ce ai spus, peste o saptamana. In primul rand tu nu ai ajutat cu nimic gang-ul asta, nu erai in stare sa faci un scor de +5, chiar uneori faceai si minus la war-urile cu VDT, cand ii bateam cu 15-0. In al doilea rand stai tu linistit ca eu trag legit, cand o sa vezi ca o sa iau ban atunci sa comentezi, cat despre c-bug, il rupeai mai rau ca mine si comentezi. In al treilea rand nu stiu cine traieste mai mult in jocul asta, ai dublu ore jucat luna asta fata de mine, eu intrand doar la war-uri. Iar in ultimul rand nu stiu pe cine ai luat tu la pula, cred ca traiesti intr-o lume imaginara, mai iesi si tu pe afara, vezi ca soarele arde. Ti-am spus sa te mai stergi la gura aia, ca e murdara de cacat.

=))) 

1. Cand te-am luat la pula pe /f te ai dat ca o pizda cu PM-ul.

2. Usor cu aerele tale de pula din cap, pizdo ca-ti iau in pula mucii plodule. La varsta ta veneam noaptea la 3-4-5 acasa.

3. Tu la prima palma o chemi pe ma-ta ca nu esti in stare sa strangi pumnu pisa-m-as in plamanii tai. 

4. Oricum samp s-a dus pe pula de mult cu plozi ca tine, si crede-ma ca am ajutat. Dar cand voi astia buni bagati codu normal ca nu mai luam kill, cat despre verdant nu mai zic. Si usor, ca la cum dai.. si cu cod esti prost. 

5. Ai stat in HQ de la inceputul anului si tu venit din taxi si comentezi, futu-te-n gura de fomist. Ia-mi pula la supt si taci ca de distrusi ca tine e plin b-zone

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Zenod ZEW said:

@GicuJUPANU, ma la Beyond nu stiu ce a fost. Eu zic ce a fost si e cu TTB. Ti-am spus la warurile cu ei, am luat 4 kill-uri ca nu stiam de unde au venit. Oricum, astia-s disperati.. pula mea mi-e sila de jocu' asta, azi am ajuns acasa am intrat sa vad ce plm mai e, m-am reintors la dota. ;3 

Normal, e mai complex, map mai mare, combo-uri ce n-a vazut LoL toata viata lui + multe alte chestii ce pe lol nu le vezi.

 

LoL inca e tutorial, vrei sa joci bine DOTA 2 apuca-te de Mobile Legends ca intro, ia-ti LoL pentru tutorial si dupa joci DOTA. Doar legendele se apuca de Dota direct. 

Eu prima oara m-am apucat de dota si chiar a fost fain =]]

Link to comment
Share on other sites

@Zenod ZEW Esti mai prost ca noaptea. Ti-am zis ca mananci mult cacat, vorbesti fara sa stii nimic. Habar nu ai tu la cat vin eu acasa, b-zone-ul s-a dus pe pula de cand au inceput sa apara oamenii ca tine pe server-ul asta, ai si tu un cont de un an si vorbesti de trecut, vai de plm. Cat despre taxi, cand jucam eu in gang-uri si eram sublider/rank 4, 5  tu nici nu stiai de jocul asta, dar nu mai imi permitea programul sa fiu acasa in timpul war-urilor.

Apropo, cred ca e naspa sa rupi orele pe calculator la 21 de ani, nu?

Nici nu mai are rost sa iti raspund de acum incolo, ca esti prea prost pentru viata asta. Iti recomand un abecedar, sa-l citesti de la cap la coada, poate te mai destepti si tu putin.

Link to comment
Share on other sites

On 18.08.2018 at 7:34 AM, Ryz 150INLOCALITATE said:

Eu mereu am spus ca cei din kia nu știu altceva decat sa bage codul ala, mi se rupe daca va supărați vreunu, nici nu știu cine e pe acolo, pacat de unii din voi din mafia aia, ar fi fost un record frumos. 

e un record frumos, te-ai intrebat macar de ce la multumiri speciale la record la RDT sunt pusi acolo phenomzor si springfield, si de ce toti din royal au v2? 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, LeoRO said:

@Zenod ZEW Esti mai prost ca noaptea. Ti-am zis ca mananci mult cacat, vorbesti fara sa stii nimic. Habar nu ai tu la cat vin eu acasa, b-zone-ul s-a dus pe pula de cand au inceput sa apara oamenii ca tine pe server-ul asta, ai si tu un cont de un an si vorbesti de trecut, vai de plm. Cat despre taxi, cand jucam eu in gang-uri si eram sublider/rank 4, 5  tu nici nu stiai de jocul asta, dar nu mai imi permitea programul sa fiu acasa in timpul war-urilor.

Apropo, cred ca e naspa sa rupi orele pe calculator la 21 de ani, nu?

Nici nu mai are rost sa iti raspund de acum incolo, ca esti prea prost pentru viata asta. Iti recomand un abecedar, sa-l citesti de la cap la coada, poate te mai destepti si tu putin.

Uite-l doamne cat de prost e ? coai du-te-n pula mea si te culca, esti prea prost. Am mai avut un cont, dar tu esti prea milog.

Timpul mi-l petrec cum vrea pula mea, cat despre tine.. iq-ul tau echivalent unui cercopitec este prea redus pentru a percepe unele chestii. Fa-ti o gagica si fute si tu nu mai fii pizda pe aici. 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, FabiShunk SS said:

e un record frumos, te-ai intrebat macar de ce la multumiri speciale la record la RDT sunt pusi acolo phenomzor si springfield, si de ce toti din royal au v2? 

Ca au bani lol

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.