Jump to content

Vietnamese Boys - Discuţii generale | General discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Grupul Vesel este mereu alaturi de voi, indiferent unde suntem!.

________________________________________________________________________________________________________________

aefhjasdhjfasd.jpg

Cu Drag: Darkilic,Myair,SaifGanja,Cronen

PS: Pe KiNNNder l-a uitat. >:).

EDIT: Laur, te bucuri ca am luat ban si nu iau rank? Lasa nu-i nimic, nici tu nu o sa primesti pentru comportamentul asta.

 

 

 

:topic_closed:

Edited by Drew
Link to comment
Share on other sites

Mda..merg si eu la somn, noapte buna cuneoi :X

Laur, nu este bine sa doresti raul altora sau sa te bucuri la raul altora..mai ales de cel al colegilor..Sper ca la urmatoarea sedinta / in timpul saptamanii sa primiti rank up [myair/darikil]. Bafta la mancat pufuleti, ne auzim maine la 01:00 !

Noapte buna cuneo ! :X

Edited by Levyyyy
Link to comment
Share on other sites

=))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

 

Ba vorba lui asqwe e bine sa fi si mai slab(eu) cate-odata si sa mor repede =))))

 

 

Baieti nu nu-i nimic mai iesiti si voi din casa :))

 

Eu tot va iubesc <3

 

Eu sunt simpatic :o3

 

E: Ahh voi trebuia sa luati rank up:| scuze...

Edited by kiNNNder
Link to comment
Share on other sites

•SHLOMY• (9/2/2012 1:25:13 AM): Spune-i lui laur09 ca are noroc ca nu sunt acasa... Ca acum intram in leader panel sa va dau rank 3. Oricum, e bine de stiut, de cum stiti la ce sa va asteptati

Link to comment
Share on other sites

Aha, nu mai are omu voie sa glumeasca?

 

Ce glume ai .... macar de radeai tu..

Darki nab lasa ca te mai uiti la un meci al rapidului =))

Te tin eu de vorba aici nu scapi :))

 

 

E: si-a facut video privat...:-Jhttp://www.youtube.com/watch?v=DVjkAvuAnP8&feature=youtu.be&hd=1

Edited by kiNNNder
Link to comment
Share on other sites

Echipa de nabi rapid aia!Ma duc sa fumez, maine la 00:52 vreau sa fiti toti pe /f sa faceti dalea ca de revelion: 5,4,3,2,1 WELCOME BACK DARKILIC!!!

Link to comment
Share on other sites

Echipa de nabi rapid aia!Ma duc sa fumez, maine la 00:52 vreau sa fiti toti pe /f sa faceti dalea ca de revelion: 5,4,3,2,1 WELCOME BACK DARKILIC!!!

 

Nici payday n-ai luat ma =))

 

O sa strigam mai tarziu sa reveniti toti WELCOME BACK NABS :X

 

Bai frate am calcat azi in ceva terci=))

Link to comment
Share on other sites

Ma frate am glumit nu mai glumim si noi stam asa ca prosti?

Dc sa ma bucur ca ati luat ban?eu nu stiu cum e sa ai ban am avut de 4 ori si printe care 1 permanent dar mi-la scos peste o luna deoarece m-a scos nevinovat...

Si acm dc sa ma bucur de voi? Te-am trimis miair si dark pm...cititi. si cu rank up am glumit daca nu iei maine nu poti sa iei luni?trb musai la sedinta? am glumit si eu..Crede-ti ce vreti Myair citeste cu atentie pm

Si Kinder nu's obligat sa rad daca fac glume si daca chiar vrei nea: =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) , tu de cand ai intrat in factiune ai avut ceva cu mine spune acum pe fata ce ai cu mine.nu mai ma juca pe la spate

Link to comment
Share on other sites

Ma frate am glumit nu mai glumim si noi stam asa ca prosti?

Dc sa ma bucur ca ati luat ban?eu nu stiu cum e sa ai ban am avut de 4 ori si printe care 1 permanent dar mi-la scos peste o luna deoarece m-a scos nevinovat...

Si acm dc sa ma bucur de voi? Te-am trimis miair si dark pm...cititi. si cu rank up am glumit daca nu iei maine nu poti sa iei luni?trb musai la sedinta? am glumit si eu..Crede-ti ce vreti Myair citeste cu atentie pm

Si Kinder nu's obligat sa rad daca fac glume si daca chiar vrei nea: =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) , tu de cand ai intrat in factiune ai avut ceva cu mine spune acum pe fata ce ai cu mine.nu mai ma juca pe la spate

 

Nu te joc pe la spate =)) nu vezi ca "ai vazut" ce am scris? Ti-a zis jose in game ce esti..

Edited by kiNNNder
Link to comment
Share on other sites

Eu am iesit din game ma bag la un film.Sper k ne auzim maine la sedinta daca nu intervine ceva si nu ajung.

Totusi, sa iti schimbi skinu ca nu esti asasin.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.