Jump to content

Vietnamese Boys - Discuţii generale | General discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Acum altii se trezesc sa ma omoare din 5 in 5 minute in camera mica .

 

Cu ce va deranjez ma de ma omorati ?

 

In fine ma duc afara ... MATURIZATI-VA!

Eu am iesit la al doilea war pentru ca renoveaza casa si nu puteam sa mai stau la PC abia pe la 20:00 pot sa intru in joc deci eu am avut un motiv bun.

P.S-Acuma sunt pe laptop si nu am GTA instalat.

Link to comment
Share on other sites

Eu am iesit la al doilea war pentru ca renoveaza casa si nu puteam sa mai stau la PC abia pe la 20:00 pot sa intru in joc deci eu am avut un motiv bun.

P.S-Acuma sunt pe laptop si nu am GTA instalat.

 

Nu am zis neaparat de tine am dat un singur exemplu restul se cunosc ...

 

Asta e daca nu va pasa.. nu am fost si noi macar 20 azi..

Link to comment
Share on other sites

Nu am zis neaparat de tine am dat un singur exemplu restul se cunosc ...

 

Asta e daca nu va pasa.. nu am fost si noi macar 20 azi..

Nu ai spus de mine,dar si eu am fost printre aia care au iesit la al doilea war.Oricum eu veneam la toate warurile,dar a intervenit problema asta si na.Altii chiar au fost nesimtiti ca au iesit fara sa anunte.Am luat worst player ce mai vreti? :))) .

Link to comment
Share on other sites

Congrags to everybody got rank up

And Good night !

tommorow school :((

 

P.S.: today i two weeks on cuneo :))

Edited by JamesMonik
Link to comment
Share on other sites

Asq,daca nu am mai putut sta am fost foarte ocupata zilele astea cv sa fac?Sti prea bine ca am fost mult mai activa ca tine asa ca ...

 

Nu am zis nimic de acctivitatea ta de pana acum dar pur si simplu puteai sa ne spui si noua ca ai treaba si trebuie sa iesi....ca nu poti participa la antrenament...

Link to comment
Share on other sites

Am si eu o intrebare, de ce am luat FW pentru neprezentare la antrenament?

Am fost la antrenamentul de dinaintea primului war, apoi am fost la war, care au durat amandoua in jur ce 90 minute.

Pe parcursul war-ului mi s-a facut foame, dar am zis sa raman pana se termina.

Dupa ce s-a terminat, fiecare a zis ''ca se duce la magazin; ca se duce sa manance'', printre care si eu.

Acum ce era sa fac? Sa stau la PC rabdand de foame ca vrea MyAir sa stau la ''antrenament''?

Cand am revenit la PC, eram la exercitiu acela cu barca, unde venise si un civil care dadea in mine.

L-am somat sa ma lase in pace sau il omor, nu m-a lasat, asa ca l-am omorat.

Bineinteles, a venit pd sa ma aresteze, si de-asta nu am mai fost si pe finalul ''antrenamentului''.

 

 

Apropo, e foarte ciudat faptul ca la topicul ''Antrenamente'' eu apar si la membrii prezenti, dar si la membrii absenti.

Link to comment
Share on other sites

Am si eu o intrebare, de ce am luat FW pentru neprezentare la antrenament?

Am fost la antrenamentul de dinaintea primului war, apoi am fost la war, care au durat amandoua in jur ce 90 minute.

Pe parcursul war-ului mi s-a facut foame, dar am zis sa raman pana se termina.

Dupa ce s-a terminat, fiecare a zis ''ca se duce la magazin; ca se duce sa manance'', printre care si eu.

Acum ce era sa fac? Sa stau la PC rabdand de foame ca vrea MyAir sa stau la ''antrenament''?

Cand am revenit la PC, eram la exercitiu acela cu barca, unde venise si un civil care dadea in mine.

L-am somat sa ma lase in pace sau il omor, nu m-a lasat, asa ca l-am omorat.

Bineinteles, a venit pd sa ma aresteze, si de-asta nu am mai fost si pe finalul ''antrenamentului''.

 

 

Apropo, e foarte ciudat faptul ca la topicul ''Antrenamente'' eu apar si la membrii prezenti, dar si la membrii absenti.

imi pare rau ca pleci raluca :(

succes :)>-

=;

Link to comment
Share on other sites

Am si eu o intrebare, de ce am luat FW pentru neprezentare la antrenament?

Am fost la antrenamentul de dinaintea primului war, apoi am fost la war, care au durat amandoua in jur ce 90 minute.

Pe parcursul war-ului mi s-a facut foame, dar am zis sa raman pana se termina.

Dupa ce s-a terminat, fiecare a zis ''ca se duce la magazin; ca se duce sa manance'', printre care si eu.

Acum ce era sa fac? Sa stau la PC rabdand de foame ca vrea MyAir sa stau la ''antrenament''?

Cand am revenit la PC, eram la exercitiu acela cu barca, unde venise si un civil care dadea in mine.

L-am somat sa ma lase in pace sau il omor, nu m-a lasat, asa ca l-am omorat.

Bineinteles, a venit pd sa ma aresteze, si de-asta nu am mai fost si pe finalul ''antrenamentului''.

 

 

Apropo, e foarte ciudat faptul ca la topicul ''Antrenamente'' eu apar si la membrii prezenti, dar si la membrii absenti.

 

Da imi cer scuze... Am corectat greseala de pe forum si voi vorbi cu ShlomY sa iti scoata warn-ul..

Oare e posibil sa nu mai faceti posturi in care sa scrieti cum ca ati fost violati si sechestrati in timp ce mamele voastre stateau acasa si plangeau de dorul vostru?

Atat de grava este "greseala" pe care am facut-o incat sa te plangi in 15.000 de randuri pe forum?

Ia pune-te in locul meu si gandeste-te cat de greu este sa stai sa numeri toti prezentii, toti absentii, invoitii s.a.m.d ? Apoi sa ii scrii pe foaie si sa ii tai unul cate unul in timp

ce ii transcrii pe forum?

Puteti ma nene sa veniti la mine si sa imi spuneti in fata:

Bai MyAir esti un nab prost si inapt care nu stie sa scrie pe un amarat de forum, drept care m-ai pus si la absenti si la

prezenti si am luat FW !!!

Iar eu va voi raspunde:

Gata boss te rog frumos din toata inima sa ma ierti, fac plecaciune in fata ta si voi merge pana pe luna ca sa iti scot FW !

E greu rau? Nu cred...

PARCA SUNTETI UNGURI !!!

Edited by MyAir
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.