Jump to content

Vietnamese Boys - Discuţii generale | General discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

ANUNT IMPORTANT !!!

 

Ne-am gandit sa oferim un premiu odata la 2 saptamani iar premiul consta intr-un Sunrise.

Ce trebuie facut: Cel care ia cele mai multe best-uri la waruri va castiga.

( Castigul la war, se bazeaza evident pe activitatea voastra.)

Eu, Darkilic si ShlomY, vom decide castigatorul la sedinta.

Cred ca asa vom spori activitatea voastra si tot odata cred ca aveti pentru ce va lupta.

 

 

*Ne rezervam oricand dreptul sa intrerupem aceasta "tombola" daca vedem ca nu sunteti activi sau va bateti joc.

*Membrii organizatori ( MyAir, Darkilic, ShlomY) nu vor beneficia de premiu in caz ca vor castiga, premiul va fi dat in urmatoarea sesiune de "tombola".

*Incepe azi 8/10/2012 si se termina in data de 20-21/10/2012.

Edited by MyAir
Link to comment
Share on other sites

ANUNT IMPORTANT !!!

 

Ne-am gandit sa oferim un premiu odata la 2 saptamani iar premiul consta intr-un Sunrise.

Ce trebuie facut: Cel care ia cele mai multe best-uri la waruri va castiga.

( Castigul la war, se bazeaza evident pe activitatea voastra.)

Eu, Darkilic si ShlomY, vom decide castigatorul la sedinta.

Cred ca asa vom spori activitatea voastra si tot odata cred ca aveti pentru ce va lupta.

 

 

*Ne rezervam oricand dreptul sa intrerupem aceasta "tombola" daca vedem ca nu sunteti activi sau va bateti joc.

*Membrii organizatori ( MyAir, Darkilic, ShlomY) nu vor beneficia de premiu in caz ca vor castiga, premiul va fi dat in urmatoarea sesiune de "tombola".

*Incepe azi 8/10/2012 si se termina in data de 20-21/10/2012.

Foarte tare ideea.

Pentru a dovedii castigul vostru va trebui ScreenShoot la chat in timp ce luati Best Member + /time (NEAPARAT).

 

Eu ma duc la somn, maine dimineata am scoala. Ne vom vedea dupa 14:00, la 18:00 nu UITATI! cya

Link to comment
Share on other sites

Foarte tare ideea.

Pentru a dovedii castigul vostru va trebui ScreenShoot la chat in timp ce luati Best Member + /time (NEAPARAT).

 

Eu ma duc la somn, maine dimineata am scoala. Ne vom vedea dupa 14:00, la 18:00 nu UITATI! cya

Foarte tare ideea.

Pentru a dovedii castigul vostru va trebui ScreenShoot la chat in timp ce luati Best Member + /time (NEAPARAT).

 

Eu ma duc la somn, maine dimineata am scoala. Ne vom vedea dupa 14:00, la 18:00 nu UITATI! cya

Foarte tare ideea.

Pentru a dovedii castigul vostru va trebui ScreenShoot la chat in timp ce luati Best Member + /time (NEAPARAT).

 

Eu ma duc la somn, maine dimineata am scoala. Ne vom vedea dupa 14:00, la 18:00 nu UITATI! cya

 

Apare oricum sus data si la /timeline timpu'.

Puteti sa puneti nr. de imatriculare: JustThink deja.

Link to comment
Share on other sites

Salut ce mai faceti? am avut ban pe ip... si pana mi-la scos.. acum am venit de la scoala, am scapat si de scoala asta...

Clar, acum nu imi merge GTA X(. Il reinstalez.. sa vad tot aceiasi problema imi da.

Edited by Brown Schweinsteiger
Link to comment
Share on other sites

Salllllllllllut, am venit si eu de pe la scoala...... ce mai faceti? am mats 80k :) am destule ... sper sa fim cat mai multi on pe la 18:00 sa luam macar 2-3 teritorii....

 

Azi e marti :)) fail

 

Back from school.

Link to comment
Share on other sites

Eu v-am salutat, noapte buna, ma bag la somn... maine scoala :((. Off, scoala asta... problema e ca: din semestru II, sunt de dupa masa, si vin de la scoala pe la 8-9 :((.... daca prind 1-2 waruri :((. Asta e. Poate se va pune de la 18:00 pana pe la 00:00 ..... vom vedea. Noapte buna inca odata.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.