Jump to content

Vietnamese Boys - Discuţii generale | General discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Tin sa va multumesc si eu celor care ati fost mereu on la war-uri si care ati stat chit ca am castigat chit ca am pierdut !

Deasemenea vreau sa le spun celor care au dat /q sau s-au pus afk, ca acesta nu este un comportament demn, este lipsa de interes/respect.

Cu ocazia asta am vazut cine sta in mafie pentru rank, post sau doar ca sa se dea mare.

Multumesc incaodata: Kinnnder( Outz ), Asqwe( Oltean prost :)) ), Levyy( Ma-ta mare e o doamna ), Iuliaaa( Desi mai comenteaza isi vede mereu de treaba, borhaita si ea ), Wisler( desi a stat putin, a facut multe) si inca 2-3 de care acum nu imi amintesc exact.

Incercati sa fiti macar pe jumatate pe cat sunt ei si apoi va puteti numi mafioti, dar in primul rand colegi.

 

Asta vreau sa fie citit de toata lumea !

Link to comment
Share on other sites

Maine ora 17:30 sa fiti TOTI ON, este vineri deci puteti ajunge toti. Cine nu vine pana la maxim 17:50 are FW. Cei care chiar nu pot ajunge si au un motiv bun sa imi dea PM. Anuntati-va colegii.

Link to comment
Share on other sites

Maine ora 17:30 sa fiti TOTI ON, este vineri deci puteti ajunge toti. Cine nu vine pana la maxim 17:50 are FW. Cei care chiar nu pot ajunge si au un motiv bun sa imi dea PM. Anuntati-va colegii.

Si nu minti?
Link to comment
Share on other sites

ANUNT IMPORTANT !

Maine 11.11.12 are loc sedinta saptamanala la ora 14:00, cine nu poate veni si are un motiv bun este rugat sa faca cerere.

Cine nu va fi prezent si nu are cerere de invoire va primi 1FactionWarn.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.