Jump to content

Vietnamese Boys - Discuţii generale | General discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Felicitari pentru waruri,daca avem rabdare,incetul cu incetul o sa ajungem sus,2 besturi pe ziua de astazi nu e rau,inca sunt in perioada de reacomodare cu deagle/m4 sper sa-mi revin cat mai repede.

 

Maine sper sa fim mai multi la waruri,noapte buna.

Link to comment
Share on other sites

Pacat KennyS, ti-am spus sa scoti .asi, revii dupa interdictie daca vrei.

 

Maine vreau sa dam clear la jumatate de LS, pacat ca nu prea putem sa prindem attack :|

La 19:45 va astept pe toti in HQ, absentii vor fi sanctionati.

Link to comment
Share on other sites

Jumate ls, va grabiti si asta nu e bine, totu trebuie facut pas cu pas nu totu deaodata, pacat Kennys, neatentia a dus la iesirea din factiune....

Nu are rost sa jucati cu cod-uri sa luati ban in 2 min sa dati cu picioru la 1-2-3-4 ani de cand jucati pe b-zone. Curat e cel mai bine.

Felicitari pentru teritori, am iesit si eu. Nopate Buna.

Link to comment
Share on other sites

Jumate ls, va grabiti si asta nu e bine, totu trebuie facut pas cu pas nu totu deaodata, pacat Kennys, neatentia a dus la iesirea din factiune....

Nu are rost sa jucati cu cod-uri sa luati ban in 2 min sa dati cu picioru la 1-2-3-4 ani de cand jucati pe b-zone. Curat e cel mai bine.

Felicitari pentru teritori, am iesit si eu. Nopate Buna.

Nu ne grabim ba, stai lin :))

Nu a avut coduri, avea un fisier .asi de la hud...

Ma pun si eu la somn, ne auzim maine, noapte buna!

Link to comment
Share on other sites

Bine v-am gasit VTB,sper sa facem o treaba buna,nu am venit aici sa ma razbun pe nimeni daca crede cineva asta am venit pur si simplu sa ajut.

 

Ne vedem diseara la waruri,sper sa fim cat mai multi.

Welcome! sper sa facem o treaba buna impreuna

Home Sweet home..

 

Bine v-am gasit VTB...

 

Ne auzim la war..

Welcome!..Neatza vtb diseara sper sa dau attack 4/4 :)>- sall

Link to comment
Share on other sites

Cat timp sunt lider la verdant va rog sa nu faceti prostii, o sa va sanctionez dupa.

Lider Verdant :)))) Maine avem war sa nu uiti.

A venit si primu test de la admini si chair mi-a placut.

Azi a fost cam ciudat la war, maine sper sa nu mai vina copi la noi la war sa putem sa ne facem treaba asa cum trebuie.

Pentru toti baieti buni.

http://www.youtube.com/watch?v=hn24IsmJe1A

Link to comment
Share on other sites

Pentru cei interesati: http://imgur.com/nzIn6MR

 

Va urez bafta la toti,eu unul nu pot sa mai continui asa,pur si simplu nu mai rezist pshic,unii va bateti joc,doar 5-6 membri maxim care isi dau interesul restul parca ati lupta pentru mafia adversa nu pentru VTB.

 

Noapte buna si succes.

Link to comment
Share on other sites

Newlife, vrei sa ne impresionezi cu ăsta? O mafie nu se limitează doar la turfuri. Tu ești doar în goana după Best. Poate nu toți știm sa tragem. Nimeni nu se naște învățat. Dar măcar ne dam silința majoritatea. Succes mai departe .

 

PS: Nu vei ajunge nicăieri în top din prima.

Edited by SQ Jim
Link to comment
Share on other sites

Newlife, vrei sa ne impresionezi cu ăsta? O mafie nu se limitează doar la turfuri. Tu ești doar în goana după Best. Poate nu toți știm sa tragem. Nimeni nu se naște învățat. Dar măcar ne dam silința majoritatea. Succes mai departe .

 

PS: Nu vei ajunge nicăieri în top din prima.

Nu,nu vreau sa impresionez pe nimeni,am pus ss ca sa nu-mi sara lumea in cap ca am luat worst aiurea si da sunt in goana dupa best,daca n-as fi nu as face scorurile astea,asta nu inseamna ca din cauza asta mi-am dat demisia ca nu am luat best...si nu cred ca "majoritatea" isi dau silinta cum zici tu,uitate la evidenta waruri sau pe RPG sa vezi cati membri intra constant la waruri,nici jumate din factiune,mai mult de 15/38 nu intra.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.