Jump to content

Vietnamese Boys - Discuţii generale | General discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Nick: [bOSS]K0rS

Level: 44+

Factiune: GSB

Nick-ul celui reclamat: DanieL.[ZEW]

Descriere: Ma jigneste.Nu suntem pe maidan si nici nu sunt catelusul lui

Dovezi: http://imgur.com/a/vvwH6

Martori: Aletta Ocean

Alte precizari?: Ce se intampla?Se pare ca, codatii usor usor isi iau zborul de pe server cel putin pentru 30 de zile pacat ca nu se mai da permanent

Ai dreptate, nu esti cainele mele, esti un terminat. Mi se face scarba cand ma gandesc ca avortoni ca tine asculta Haarp Cord.

 

"Martori: Aletta Ocean", mno, din laba te-ai nascut, in laba o sa mori.

Link to comment
Share on other sites

Felicitări! Magia gsb s-a dus. Ii cam stricam si incep cu posturi. Chiar daca codatii au luat ban, tot v-am batut al treilea war, asa ca,.gurita mica.

 

 

Kors, faci post din orice? :)))).

 

 

 

Maine rupem. Va ard daca nu-mi lasati si mie un best ceva......bulangiilor!

Daniel, esti zew si te iubesc

Link to comment
Share on other sites

Eu ies prin oras, daca e ne auzim maine!

Ati fost buni la warul asta dar nu ne-am pastrat si pentru Red Dragon Triad, cred ca erati obositi, pun pariu ca daca eram atat de activi cum am fost la warurile cu GSB ii bateam.

NOAPTE BUNA ALL!

Edited by Power ONE
Link to comment
Share on other sites

Felicitări! Magia gsb s-a dus. Ii cam stricam si incep cu posturi. Chiar daca codatii au luat ban, tot v-am batut al treilea war, asa ca,.gurita mica.

 

 

Kors, faci post din orice? :)))).

 

 

 

Maine rupem. Va ard daca nu-mi lasati si mie un best ceva......bulangiilor!

Daniel, esti zew si te iubesc

 

Pe cine faci tu ba codat ?

Maine, poimaine te vad pe la cereri unban.

Mai am un cont de lvl 9, Stati calmi ca nu scapati de mine :))

 

Link to comment
Share on other sites

@@DC K0rS,

Ba k0rs,te dai mare ca ai 18 ani,si ai o gramatica de copil de 10 ani.In toate factiunile tale,ai avut rank 1,2,1,2,1,2,1,2,si fwuri la greu,

CraiovaAdy says: k0rs pandeste-i tata,ca nu se poate\ MOR =))))))))

 

 

@Invidia e mare,asta e in curand voi obtine rank 4,cred sau daca nu fw si 3/3 out.No problem,voi revenii eu in forta.

Felicitari pentru 8 turfs.

Ne auzim maine

Edited by R A Z V A N Y S
Link to comment
Share on other sites

Vreau ca toata lumea sa citeasca postul asta.

Avem 8 turfuri, bun. Daca maine ramanem cu mai putin de 8 turfuri din motive bine cunoscture (inactivitate), toti inactivii factiunii zboara.El loco sau Tsar cum de pot avea constant 32-35 online si noi nu ?? Va cer mult o ora-2 pe zii ?

Topicul de invoiri va fi deschis pana la ora 17:00.Trebuie sa fim cel putin 25 la primul war, altfel nu avem nici o sansa.

Intrati mai devreme cu 30 de minute ca sa stim pe cati oameni ne bazam.

Link to comment
Share on other sites

@, eu ajung la 20 fix. La 19:30 vin de la scoala, mananc si apoi intru in joc. 100% o sa fiu on, deci pune-ma si pe mine la numaratoare.

Link to comment
Share on other sites

Salutare. Este primul meu post pe aici si as avea si eu ceva de obiectat. Nu mi se pare normal ca cineva sa fie prezent la un war si la restul lipsa si sa nu primeasca FW. Avem nevoie de toti membrii la toate warurile nu doar la 1-2 din 4. Nu zic cu rautate dar daca vrem turfuri trebuie sa contribuim toti.

 

Felicitari pentru ieri la waruri :*

Link to comment
Share on other sites

 

 

credema stau la 2 pasi de Stefan Cel Mare.Stateam, ne ascundeam in scari de bloc siii rupeam cu bataia pe stelisti cand veneau, faceai pipi pe tine in casa

 

 

Stiu,mai stii cand ii bateam si pe Rapidisti?

Halal ba mor de ras,ce ai scris tu acolo =))

 

1: Uita-te la greselile gramaticale

2: Nu mai abera,ai doar 12 ani nu 18

 

 

 

@Salut,acum am venit acasa,sa veniti la waruri diseara!!

Link to comment
Share on other sites

Nu cred asa ceva. Mc1 rupe norecoilu si primeste unban ca ecatelul lui ciccio si evident,ciccio ii da o bere lui kelton ca sa-i scoata banul. Serverul se duce de rapa cu astfel de decizii.

Joc acest joc pt a ma distr cu anded, daniel , lucenzo si mr

Andrew.

 

Diseara rupem cotele si luam turfs.

Link to comment
Share on other sites

Salut, boys ! Acum am ajuns acasa si sunt pregatit de waruri. Pacat ca se fac posturi pentru niste cuvinte minore, dar incercati sa va abtineti. Eu unul, nu prea vorbesc cu adversarul la war. :D

Sa fiti toti online !

Link to comment
Share on other sites

Hell yeah, cata plictiseala.

Am asteptat astazi ceva, stiam si mi-a si confirmat persoana ca nu-i 100% sigur, dar eu mi-am amanat toata ziua, degeaba.

 

 

My page, bitches.

Edited by pH pshycho rsw
Link to comment
Share on other sites

Salut, boys ! Acum am ajuns acasa si sunt pregatit de waruri. Pacat ca se fac posturi pentru niste cuvinte minore, dar incercati sa va abtineti. Eu unul, nu prea vorbesc cu adversarul la war. :D

Sa fiti toti online !

 

 

Ai dreptate, vad ca nu mai fac fata cu turfurile, fac posturi din orice. =))

Link to comment
Share on other sites

Fiecare gang are perioada bune si mai putin bune. Degeaba se ataca, spunand ca VTB nu avea nimic cat timp erau controlalele TW, insa poti trece peste acele controale, mai ales ca sunt buguri la cheatengine si apare ca folosesti, chiar daca nu ai folosit, ci daca scrii pe chat. Dar bazele nu erau puse atunci. In fine, ne auzim la waruri.

 

http://www.youtube.com/watch?v=fKbYdFKoQYE

Link to comment
Share on other sites

Cam atat baieti a fost.

 

Ieri am facut 7 luni in VTB, momente frumoase,momente grele.Sa faci post din orice,sa nu ai demnitate sa dai replica nu am vazut in viata mea,

S-o luam usor.

 

Coza: Mersi pt tot,tu mi-ai dat /invite aici,tu m-ai ajutat.Un lider Excelent,FELICITARI.

Joseph: Tu mi-ai zis sa intru aici,nu am vrut dar uite ca am facut-o,chit ca ne-am certat noi,ne-am impacat etc,tot prietenii ramanem.

Hunter: Stii si tu prea bine,daca nu era-i tu acum eu eram civil/rank 1,2 la alta factiune de mult,mi-am dat 4 demisi,pe toate le-ai respins,m-ai scapat de atatea fw-uri,mersi man,UN LIDER EXCELENT.

Cristi: Te-am cunoscut asa si asa,dar impresia mea este ca esti un om bun.

Hitman: Nab mic,stiu ca esti out din factiune,dar tot nabu meu ramai.

Just: Esti un PROST cu P mare.

Levy: Mersi pt tot,iti raman dator,ai facut ce ai putut.

 

In VTB am dat NUMAI PESTE OAMENI BUNI,unii au iesit,uni au reintrat si tot asa,nu am fost membrul fidel,dar nici 'PACOSTEA' nu am fost,va doresc succes.

 

Cam atat a fost si cu acest joc,o sa ma duc intr-o mafie, dar peste 3-4 zile ma vedeti pe banned.

 

GAME OVER

Link to comment
Share on other sites

Cam atat baieti a fost.

 

Ieri am facut 7 luni in VTB, momente frumoase,momente grele.Sa faci post din orice,sa nu ai demnitate sa dai replica nu am vazut in viata mea,

S-o luam usor.

 

Coza: Mersi pt tot,tu mi-ai dat /invite aici,tu m-ai ajutat.Un lider Excelent,FELICITARI.

Joseph: Tu mi-ai zis sa intru aici,nu am vrut dar uite ca am facut-o,chit ca ne-am certat noi,ne-am impacat etc,tot prietenii ramanem.

Hunter: Stii si tu prea bine,daca nu era-i tu acum eu eram civil/rank 1,2 la alta factiune de mult,mi-am dat 4 demisi,pe toate le-ai respins,m-ai scapat de atatea fw-uri,mersi man,UN LIDER EXCELENT.

Cristi: Te-am cunoscut asa si asa,dar impresia mea este ca esti un om bun.

Hitman: Nab mic,stiu ca esti out din factiune,dar tot nabu meu ramai.

Just: Esti un PROST cu P mare.

Levy: Mersi pt tot,iti raman dator,ai facut ce ai putut.

 

In VTB am dat NUMAI PESTE OAMENI BUNI,unii au iesit,uni au reintrat si tot asa,nu am fost membrul fidel,dar nici 'PACOSTEA' nu am fost,va doresc succes.

 

Cam atat a fost si cu acest joc,o sa ma duc intr-o mafie, dar peste 3-4 zile ma vedeti pe banned.

 

GAME OVER

 

Bafta!

 

Link to comment
Share on other sites

Cam atat baieti a fost.

 

Ieri am facut 7 luni in VTB, momente frumoase,momente grele.Sa faci post din orice,sa nu ai demnitate sa dai replica nu am vazut in viata mea,

S-o luam usor.

 

Coza: Mersi pt tot,tu mi-ai dat /invite aici,tu m-ai ajutat.Un lider Excelent,FELICITARI.

Joseph: Tu mi-ai zis sa intru aici,nu am vrut dar uite ca am facut-o,chit ca ne-am certat noi,ne-am impacat etc,tot prietenii ramanem.

Hunter: Stii si tu prea bine,daca nu era-i tu acum eu eram civil/rank 1,2 la alta factiune de mult,mi-am dat 4 demisi,pe toate le-ai respins,m-ai scapat de atatea fw-uri,mersi man,UN LIDER EXCELENT.

Cristi: Te-am cunoscut asa si asa,dar impresia mea este ca esti un om bun.

Hitman: Nab mic,stiu ca esti out din factiune,dar tot nabu meu ramai.

Just: Esti un PROST cu P mare.

Levy: Mersi pt tot,iti raman dator,ai facut ce ai putut.

 

In VTB am dat NUMAI PESTE OAMENI BUNI,unii au iesit,uni au reintrat si tot asa,nu am fost membrul fidel,dar nici 'PACOSTEA' nu am fost,va doresc succes.

 

Cam atat a fost si cu acest joc,o sa ma duc intr-o mafie, dar peste 3-4 zile ma vedeti pe banned.

 

GAME OVER

Pa frate!Imi pare rau ca iesi....erai de treaba

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.