Jump to content

Vietnamese Boys - Discuţii generale | General discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Salutare tuturor!

Azi a venit momentul sa va spun buna ramas. O sa ma retrag o perioada de timp nedeterminata, asa ca va urez bafta la toti si mult succes in viata.

@Levyy. Accepta te rog demisia. Nu vreau sa ies cu 3/3.

 

Anded - Ramanem prieteni (ne mai auzim pe skype), baiat de gasca si tot odata unul din cei mai buni prieteni ai mei din game (la fel si LuNg, daniel., Teo, Dropzz.)

Think - Mare nab, mare caracter. Mai lasa LOL'ul ca nu e de tine :))

Daniel. - Un baiat de nota 10. Bafta bro.

Helperrr - Baiatu bun la toate :))

Maryussss - Ai grija de sunrise (Fofo), nu vreau sa-l vad la DS :))

Rizea - VIRGINEL :))

xSorin. - mai lasa clientii ...

Levyy - Un baiat de treaba, mersi pentru tot (nu o sa te uit)

Dropzz -Fratele meleu. Ai grija ce faci :*

Si multi altii ...

Link to comment
Share on other sites

Ba, hai sa facem tot posibilul sa castigam warurile de azi. Ieri l-am cam dezamagit pe Levyy. Poate azi nu vom mai avea 2 interventii si voi fi si eu intr-o forma mai buna.

#salut-dau magie-pa

Edited by Unchiul sEc
Link to comment
Share on other sites

Bafta baietii.

 

Decat sa tin locu' degeaba si sa nu-mi dau interesu' mai bine il las pe altu' care merita si n-a mai avut parte de functia asta. Am dus mafia asta de la 0 la jumatate de LS, ceea ce inseamna enorm. Va multumesc!

 

De asemenea, ma las si de samp, mi s-a luat de 4 ani de jocu' asta.

 

MUIE codatilor ofticati, MUIE politiei care vin la waruri si strica toata distractia, MUIE favoritismelor, MUIE pilelor care au ajus si intr-un joc, MUIE tuturor care au distrus jocu' asta.

 

Va pupa tata Think.

 

 

 

Edited by JustThink
Link to comment
Share on other sites

Am luat Ban:( pentru cheats dat tot pentru gang m-am staruit va urez bafta mai departe:(

Sa postezi te rog SEC video cum faceam duel:)))

 

 

Si eu si Anded ti-am zis sa scoti aim-ul, macar in HQ la noi.

Te-am avertizat de nenumarate ori, daca nu m-ai ascultat treaba ta. Era clar ca ai deoarece dadeai 3/3 din run de fiecare data.

 

Nici salut nu-ti mai zic pentru ca nu e ok sa joci cu cheat-uri care incurca alti jucatori, nu meriti respect si nici n-o sa-l primesti daca o ti asa.

Link to comment
Share on other sites

@, Bafta boss. Nu o sa te uit prea curand, ai fost cel mai bun sublider dupa anded bineinteles :)) si cel mai nab totodata care m-ai ajutat enorm si ai ajutat factiunea Southern Pimps foarte mult, chiar daca prin caterinca ta + rambo ai mai luat cate un FW.

Nu uita niciodata treaba pe care am facut-o amandoi in PIMPS. Remember Pimp Justthink.

 

Si eu ma voi retrage odata cu fratele AnDeD, adica la sfarsitul verii. Mult succes in viata, LOL-ul te-a distrus :)).

 

 

# Scuzati postul.

Bafta tuturor. Mi-a facut placere sa va am ca colegi. Multa lume zice ca am plecat pentru ca am luat FW. Nu, nu e adevarat. Am plecat datorita copilor si a nepasarii unora in factiunea aceasta. Dupa cum spune si dragul vostru lider, eu am fost un om fatarnic si ca mai bine nu ma lua. Ei bine, daca eu nu veneam sa va ajut, nici prietenii pe care i-am adus nu veneau. Am vrut sa va ajut cum am putut, dar din pacate, nu s-a putut. Am adus 6-7 membrii care fac + si tot nu sunt apreciat pentru asta si pentru efortul depus pentru a ridica aceasta factiune.

 

Va urez succes tuturor. Sper sa luati LS-ul, dar slabe sanse pentru ca unii nu prea stiu sa traga cu arma, dar totusi eu sunt optimist si va doresc tot binele din lume.

O sa ma retrag cu fratele AnDeD in LSPD. O seara buna tuturor.

 

 

# Prietenii facuti in aceasta factiune, nu mai are rost sa va enumar. Va stiti voi.

Link to comment
Share on other sites

@,@@AnDeD, @, MULTA bafta in continuare. Multumesc frumos AnDeD pentru tot ajutorul, sper sa tinem legatura.

P.S: AnDeD ia uite ce bestie m-ai facut :))

4osmiee.png

Link to comment
Share on other sites

@, nu are rost sa-ti zic bafta, ne mai vedem cel putin inca 3 ani deci am timp sa iti zic multe :))).

JustThink cum ai lasat Sa:MP-ul , iti zic sa lasi si LOL-ul dupa vara cel putin. Iti distrugi viata aiurea. Dar totusi iti urez tot binele din lume.

Anded -> chiar daca esti mai nab de felul tau , esti un baiat de treaba din ce imi povesteste si lung despre tine si in felul cum te exprimi, orice conteaza. Bafta mai departe si bate-l pe lung la fifa, eu il omor mereu la info :).

Classics -> cheats.. cu acest cuvand mi-am spus parerea despre tine.

In rest.. eu raman aici, va voi ajuta cel putin toata vara .. nu bag demisie, as vrea cel putin o factiune cu un rank mai mare. Desi nu ma intereseaza ca pierdem/castigam turfuri.. asta este viata, nu castigi mereu, dar in viata este loc si de mai mult. Noapte buna!

[Tec]Drunkard-> mare om , mare caracter. Sper sa ne mai intalnim, sa mai vorbim , sa ne mai " f**** ". =)). Bafta si tie, si ai grija ce faci cu Fp-ul ala. pwp! :*

Edited by W1NNd
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.