Jump to content

Vietnamese Boys - Discuţii generale | General discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

@, 1. Nu fumez.

2. Au parintii mei bani destui ca sa ma uit la 3 euro ...

 

//edit : Cam asa ma distrez eu pe acest server :))))))).

59hnFrU.png

Edited by Spike Imparat
Link to comment
Share on other sites

Salutare, sunt mandru sa fiu din nou in Vietnamese Boys si sa vad ca unii mai sunteti aici inca din Aprilie 2013, cand am fost pentru prima data. Sunt noul vostru coleg, sper sa va pot ajuta cu ceva la war-uri si sa putem face ceva impreuna. Nu stiu daca sunt singurul, sau daca mai sunt si altii ca mine, dar eu am un fel de rage, cred ca stiti ce inseamna. In majoritatea gangurilor am avut asta. Erau zile in care luam worst la war si la duele la HQ toata lumea ma facea, iar cand aveam acel rage, luam best cu 20 si la HQ eram zew. Deci, eu pot varia :)). Dar mai mult sunt pe + decat pe -. Am plecat sa ma culc, maine trebuie sa iau rank 2 in News Reporter pe RPG2 :D

Edited by Kama
Link to comment
Share on other sites

Buna seara bajeti, ce ziceti?

Doar ce am ajuns si eu acasa, mai stau putin pe game si ma bag la somn.

Ne auzim maine, noapte buna.

P.S : Welcome celor noi, sper sa va simtiti bine alaturi de noi si sa dati MAGIE PE FELIE. S@LP@

Link to comment
Share on other sites

Salut, nu am mai postat de mult pe aici. Ce faceti?

Eu pana miercuri cred ca voi intra mai rar (doar la war) fiindca maine am examen la romana si miercuri la mate, apoi am scapat de tot stresul cu scoala.

BTW, ne auzim. Bafta!

Link to comment
Share on other sites

Salut, nu am mai postat de mult pe aici. Ce faceti?

Eu pana miercuri cred ca voi intra mai rar (doar la war) fiindca maine am examen la romana si miercuri la mate, apoi am scapat de tot stresul cu scoala.

BTW, ne auzim. Bafta!

 

 

Succes la examene!

 

Sa intrii azi mai pe seara pe la 19:00 sa dam interviul, ok?

Link to comment
Share on other sites

 

 

Bune decizii.

In orice caz, daca vrei sa repui in functiune raportul de arms dealer ma poti contacta ca sa fac eu evidenta... am timp pentru ca este vacanta de vara, consider ca pot ajuta factiunea macar cu atat... in ciuda faptului ca fac - la waruri.

 

 

Bune decizii.

In orice caz, daca vrei sa repui in functiune raportul de arms dealer ma poti contacta ca sa fac eu evidenta... am timp pentru ca este vacanta de vara, consider ca pot ajuta factiunea macar cu atat... in ciuda faptului ca fac - la waruri.

Edited by nWo Mitikq
Link to comment
Share on other sites

Salut ce fac mafiotii mei? :D Sper sa ne intelegem, sunt destul de "nou" pe B-zone, dar asta nu ma atrage in jos! Am experienta in sa:mp, am fost si lider la cea mai buna mafie.. eu am facut-o de la 0 turfs, dar nu vreau sa ma laud, detaliile vi le dau eu sau Spikezor[]. So, maine wars la 13:00... Sper sa castigam ceva.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.