Jump to content

Vietnamese Boys - Discuţii generale | General discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Salut baieti, ce ati facut la war? apropo, Felicitari Tiger pentru sublider, sper sa facem multe cu noul lider / sublider, poate azi intru si eu ca am vorbit cu aia de la net :@ mama lor.

Edited by GuncH
Link to comment
Share on other sites

Acesta fiind ultimul post aici al meu va zic de acum sa aveti grija cum va comportati fata de noul lider fabii, sa ascultati de el si cu siguranta o sa ne mai intalnim in alte factiuni.Bafta si tie Fabii sa iei LS'u, mult succes cu functia si sper sa aud de bine despre tine, salut! O sa imi lipsiti!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

#LS GRI

Edited by VladuTTzz VIP
Link to comment
Share on other sites

Stefan cel Mare cand era copil ii tot batea pe turci pe oriunde ii prindea. Dupa ce isi luau bataie veneau acasa la Stefan cel Mare si strigau:

- Mama lui Stefan cel Mare, Stefan cel Mare ne-a batut.

Bum, capaceala ce-i dadea, il invinetea pe Stefan.

A doua zi la fel, a treia zi la fel... Pana cand, intr-o zi dupa ce ii bate pe turci, vin acestia acasa la Stefan si incep:

- Mama lui Stefan cel Mare, Stefan cel Mare ne-a batut...

La care dupa cateva zgomote prin casa se deschide usa si se aude o voce... "Ati belit pl fraierilor, mama nu-i acasa"


Link to comment
Share on other sites

Acesta fiind ultimul post aici al meu va zic de acum sa aveti grija cum va comportati fata de noul lider fabii, sa ascultati de el si cu siguranta o sa ne mai intalnim in alte factiuni.Bafta si tie Fabii sa iei LS'u, mult succes cu functia si sper sa aud de bine despre tine, salut! O sa imi lipsiti!

 

 

Bafta !

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Lider slaban.

 

Membrii inactivi.

 

Nesanctionarii la membrii

 

===

 

TOTI FAC CE VOR. SA VAD CUM MERGE AZI LA WARURI SI MA MAI GANDESC DACA STAU.

Da, asa e, cu spuneam in urma cu, cateva zile. Tu nu ai prieteni, nu te intelegi cu nimeni, critici pe toti, nu iti place nimic. Vrei cumva sa iti dam un biberon? E bun.

 

 

 

 

 

Bafta in continuare baieti! O sa mai vin pe aici, VTB a fost prima factiune a mea, rank 5, lider, rank 4 si rank 2 acum. Chiar daca voi merge in alt gang, asta nu ineamna ca tradez.

 

pa!

Link to comment
Share on other sites

Da, asa e, cu spuneam in urma cu, cateva zile. Tu nu ai prieteni, nu te intelegi cu nimeni, critici pe toti, nu iti place nimic. Vrei cumva sa iti dam un biberon? E bun.

 

 

 

 

 

Bafta in continuare baieti! O sa mai vin pe aici, VTB a fost prima factiune a mea, rank 5, lider, rank 4 si rank 2 acum. Chiar daca voi merge in alt gang, asta nu ineamna ca tradez.

 

pa!

Bafta !

Link to comment
Share on other sites

@, Tot tu ala prostu te-ai bagat sa comentezi nu?

Nu am prieteni? Nu ma inteleg cu nimeni?

Coae nu-mi traiesc viata pe samp. Daca nu va sufar pe voi asta nu inseamna ca in viata reala is ratat ca tine.

 

Ma doare drept in pla de el samp si jocurile pe calculator.

 

 

MULTA BAFTA.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.