Jump to content

Vietnamese Boys - Discuţii generale | General discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

ASTAZI 24.09.2014 ORA 20:20 VA ASTEPT IN HQ PENTRU WARURI ( WARURILE INCEP DE LA 20:30), PRIN URMARE NU VREAU SCUZE CA NU AM PUTUT AJUNGE LA PRIMUL WAR.

PRIMUL WAR ESTE PE HQ-UL NOSTRU, AL DOILEA PE GLEN PARK SI ULTIMUL PE RODEO.

PRIMUL SI ULTIMUL WAR SUNT CELE MAI IMPORTANTE SI VREAU PREZENTA MAXIMA !

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Buna dimineata tuturor, succes la scoala/liceu celor de dimineata si celor de dupa-masa.

Evidenta war o sa fie postata in maxim 30 de minute de la acest post.

Link to comment
Share on other sites

Le multumesc si membrilor mei din Verdant cu care m-am distrat 6 luni ca lider :) M.Ionut, [uS]Blacky(Scrappy), Magnum, Toreno, Michael, [F4L]Carter013 si tutoror celorlalti membrii care au trecut prin Verdant cat am fost eu lider.

Pentru tine nu pot sa spun decat ca am un respect maxim, esti unul dintre liderii cu care am avut ce discuta si desi am stat doar o luna in factiune m-am distrat mereu, ceea ce e cel mai important pe jocul asta. Sper sa ne vedem in Hitman :*

* Ma scuzati ca am postat aici, acum am vazut postul si nu m-am putut abtine (dati report daca v-am deranjat).

Link to comment
Share on other sites

@@Erduan, Daca tot e vorba de verdant family NU POTI POSTA LA VERDANT FAMILY? ( eu nu-ti dau report, posibil sa dea ceilalti :)) )

 

 

 

 

EVIDENTA WAR DE PE DATA DE 24.09.2014 este ANULATA ( motiv: rpg.b-zone.ro down :)) )

 

Va reamintesc ca de azi la -5 amenda este de 5.000$.

Pentru a fi trecut PREZENT la 1 war ai nevoie de minim DOUA SUTE ( 200 ) secunde pe turf !

 

Welcome xFCoG, LeoRO si Bondingi in echipa de asasini.

 

@@Bogdano S, Welcome BogdanoS !

 

 

 

NU se accepta cereri de invoire pe ziua de azi. :)

 

Avem 2 waruri la care la unul nu sunteti obligati sa veniti ( pt ca a fost dat aiurea.... pe HQ Pimps am zis clar sa nu dati in SF si LV ).

 

La warul de pe HQ la 21:30 vreau prezenta maxima ! ( inafara de cei 2 ce au cerere de inactivitate si [GOD]Cosmin care trebuie sa plece din localitate )

 

O zi buna tuturor.

 

 

@@Erduan, Daca tot vrei sa adaugi ceva dai edit frumos, asa cum fac eu nu ma fa +1 aici, ca pana la urma iti dau eu report :)).

Edited by T I G 3 R
Link to comment
Share on other sites

@@Erduan, Daca tot e vorba de verdant family NU POTI POSTA LA VERDANT FAMILY? ( eu nu-ti dau report, posibil sa dea ceilalti :)) )

 

 

 

 

EVIDENTA WAR DE PE DATA DE 24.09.2014 este ANULATA ( motiv: rpg.b-zone.ro down :)) )

 

Va reamintesc ca de azi la -5 amenda este de 5.000$.

Pentru a fi trecut PREZENT la 1 war ai nevoie de minim DOUA SUTE ( 200 ) secunde pe turf !

 

Welcome xFCoG, LeoRO si Bondingi in echipa de asasini.

 

Serios frate :O Am facut 25 de killuri la war :)) Multumesc ! (pentru echipa de asasini)

Link to comment
Share on other sites

Mdea..verdant incepe sa devina ce era odata...pacat ca iau cu ei si codurile.

Ex: eu cu tinta pe el, pe C, cu m4 nu-i iau dmg de la o anumita distanta. El cu tinta pe mine, pe C, cu m4 imi ia dmg de la aceeasi distanta. Oricum ma dotez cu un mod care citeste numele cand am tinta pe el + distanta de la care tragem reciproc + dmg informer sa se vada cat si in cat timp imi ia. Cad ei..

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.