Jump to content

Vietnamese Boys - Discuţii generale | General discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Ba fratilor,bagi la cap ca suntem mai buni decat ei.Voi mereu vedeti partea rea,dar nu vedeti ca am progresat mult...conducem mereu cu 3,4 runde,peste cateva saptamani vom castiga tot mai multe,dar pentru asta trebuie sa ascultati.Stiti cum se zice ? Tot răul inspre bine !

Link to comment
Share on other sites

@, Ai dreptate :). De progresat progresam, dar este un lucru care este foarte important, iar acela nu prea creste asa repede, ma refer la numarul de membrii.

 

Dar ne adaptam situatiei :)).

 

A fost OK si saptamana asta in raport cu numarul de membrii, prezenta la war si scoruri.

Link to comment
Share on other sites

Hai ca warurile de saptamana asta au fost bune, am pierdut toate turfurile noastre, am luat rank 4, toate bune! Poate saptamana viitoare ma fac si eu bine si reusim sa luam hq-ul, imposibil nu e, dar nici usor, trebuie sa ascultati de Lider / Sublider, adica de <-------------, glumesc, de Tiger si Fabii, daca nu vom asculta de ei niciodata nu vom lua hq-ul. Oricum, pana nu vom fii minimum 30 de playeri in factiune nu avem sperante la 2 turfuri+.

 

 

Link to comment
Share on other sites

@, Nu mai fa posturi de genul

@, Nici tu

@, Nici tu.

 

 

Nu mai faceti posturi de genul " Back " , " Ce mai faceti " , " Tocmai am venit si eu de afara " etc.

 

Nu de altceva, dar nu se stie cum un baietel vine si va da report apoi luati report si pac war.

 

Odata am patit si eu la fel si am luat warn pentru un amarat de post....

 

Mno eu va dau un sfat prietenesc + daca continuati cu posturi de genul o sa fie nevoit fabii sa inchid topicul asta pt o perioada.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.