Jump to content

Vietnamese Boys - Discuţii generale | General discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Maine 29.09.2014 ora 20:50 vreau sa fiti in HQ pentru warul cu GSB. As dorii sa vad cat mai putine invoire, este doar 1 WAR.

 

 

Q: De ce nu avem war pe HQ?

A: Pentru ca imediat cand s-a dat drumul la attackuri, pur si simplu nu puteam sa dau click pe HQ ( adica cineva mi-a luat-o inainte cu o secunda ).

Link to comment
Share on other sites

@@Giovanni BaR, De data asta sa zic ca ai anuntat aici, dar te rog frumos faci o invoire sau imi dau un PM, amenda care e scrisa acolo la evidenta war este anulata la tine.

 

Infiferent unde avem war vreau sa fiti prezenti sau sa va faceti invoire.

 

Va reamintesc ca aveti dreptul sa faceti 2 invoiri pe saptamana pt a va invoi numai la war si inca o invoire pentru antrenament/sedinta.

 

Rank 4+ va rog sa dati attack, nu numai eu.

 

O seara faina tuturor.

 

Link to comment
Share on other sites

@@Giovanni BaR, De data asta sa zic ca ai anuntat aici, dar te rog frumos faci o invoire sau imi dau un PM, amenda care e scrisa acolo la evidenta war este anulata la tine.

 

Infiferent unde avem war vreau sa fiti prezenti sau sa va faceti invoire.

 

Va reamintesc ca aveti dreptul sa faceti 2 invoiri pe saptamana pt a va invoi numai la war si inca o invoire pentru antrenament/sedinta.

 

Rank 4+ va rog sa dati attack, nu numai eu.

 

O seara faina tuturor.

 

 

Eu in fiecare noapte incerc sa dau, odata mi-o aratat ca am dat, cica :| Da vad ca nu o dat, adica ieri, pe hq am dat.. nush, incerc mereu, dar is multi care-s mai rapizi, incerc sa tin si eu cu Rapidu astazi...

EDIT: Hihihihihi, Primu' meu attack :X:D Pe Glen Park :D Mereu primu meu attack a fost win, speram sa fie si asta :D

Edited by GuncH
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.