Jump to content

Vietnamese Boys - Discuţii generale | General discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

AM POSTAT EVIDENTA WAR PE ZILELE DE 09 SI 10.10.2014 !

@@Giovanni BaR, Pacat eu zic sa te mai gandesti nu are rost sa pleci din cauza unora cele place sa triseze, dar este alegerea ta, dar zic sa te mai gandesti, daca e sa pleci succes in continuare :) si multumesc pentru ajutorul acordat mie si acestui gang si in primul rand ajutorul acordat lui LevyY. :)

 

 

@@Bogdano S, Nu creadeam ca am sa vad ziua cand vei avea un astfel de scor :)) ( glumesc, dar sincer chiar nu credeam ) =)).

 

 

Cu HQ si fara HQ semintele acelasi gust are. :D

 

 

Weekend placut tuturor.

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

@, Foarte amuzant, dar atunci cand am pe cineva printre voi care ciripeste e si mai amuzant :), sa vedem CINE RADE LA URMA. B-) Apropo nu-mi mai da mention ca nu-ti mai raspund.

 

 

EDIT: Te salut 9KaW0dB.png

Rank 4+ NU uitati de attack diseara la 22:30.

 

Edited by T I G 3 R
Link to comment
Share on other sites

Ultimul meu post aici ! Sper că v-am ajutat cu cât am putut si vreau sa spun că nicăieri nu mai m-am simțit așa bine ca la warurile din LS.Peste o lună ma voi reîntoarce ca sa-mi termin treaba ;).Baftă la toți . https://www.youtube.com/watch?v=Rca02dK8VYw&feature=youtu.be

 

3luni*

1luna banul+2luni interdictie din momentul expirarii banului

Link to comment
Share on other sites

@, Te rog sa nu mai postezi unde nu este treaba ta.

@@Giovanni BaR, Giovanni de la tine astept un raspuns inca :).

 

@@Bogdano S, Mno succes in RL, pacat ca ne parasesti, dar totusi nu trb sa apelezi la coduri, nu e nevoie sa-ti faci nervi din cauza unor codati ce se cred smecheri ca joaca jocuri pe PC la 20 si ceva de ani, se stie ei care.

 

@, Succes si tie Bondingi in RL, exact acelasi mesaj si pt tine .

 

 

Diseara avem 1 war in SF, am dat PM lui kelton daca il poate sterge ( cel mai probabil nu o sa vrea ), deci ala care ai prins attack in SF te sparg :)).

Link to comment
Share on other sites

@, E obligatoriu sa venim la war?

 

Edit: Baieti asta e ultimul meu post aici, imi pare rau ca se termina asa dar din punctul meu de vedere gangul asta nu are un viitor stralucit, atat timp cat pe Fabii nu il intereseaza si face log inul o data pe zi turfuri nu vom avea, atata timp cat regula cu rank 3 va fi in piciore sub nici o forma nu vom reusi ceva.

Tig3r stiu ca am ras de tine si am facut misto de multe ori, totusi am ajuns sa am respect pt. tine doar pt. faptul ca te implici chiar daca sti ca nu putem face nimic, tine-o tot asa Tig3r.

 

 

Mi-am facut multi prieteni cat am stat pe aici imi pare rau ca plec, va pwp dulce, poate ne mai intalnim. :*

Edited by AIM Sassori
Link to comment
Share on other sites

Ce momente naspa pentru vietnam, sa speram ca ne revenim... Are dreptate Giovanni, s-a destramat gasca veche de pe vremea lui Levyy..

 

 

Tig3r:

tQ9v3zc.jpg

Edited by TB diezLLe
Link to comment
Share on other sites

Bafta tuturor care ies din VTB, sincer, eu voi ramane aici pana cand ma va da afara fortat, nu voi iesi de aici, om pierde noi in fiecare zi waruri, dar macar ma distrez, zi de zi de zi. O vorba sau mai multe vorbe spun: "Tot raul spre bine!"

Ca sa va inveselesc si pe voi cu ce am gasit pe net!

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=omGTv3-6F5Q

Edited by GuncH
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.