Jump to content

Vietnamese Boys - Discuţii generale | General discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Maine 23.10.2014 ora 19:50 vreau sa fiti in HQ toti pentru waruri, cine lipseste primeste Faction Warn ( FW ).



Pentru data de 23.10.2014 NU se accepta cereri de invoire, deoarece avem 1 WAR foarte important si greu pe HQ cu cei din Green Street Bloods.



VA ROG SA VA PREZENTATI TOTI, DEOARECE NU VREAU AS VAD HQ-ul verde, ar fi pacat sa luam 2 turfuri de la verdant si sa ne pierdem HQ-ul....



Sper sa fiu inteles de ce nici pe data de maine nu se accepta cereri de invoire.



Warurile de maine:



Rodeo LS Vietnamese Boys Verdant Family 20:00-20:30


Richman LS Vietnamese Boys Verdant Family 20:30-21:00


Marina LS Green Street Bloods Vietnamese Boys 21:00-21:30



O seara buna tuturor.


Edited by T I G 3 R
Link to comment
Share on other sites

 

Maine 23.10.2014 ora 19:50 vreau sa fiti in HQ toti pentru waruri, cine lipseste primeste Faction Warn ( FW ).

Pentru data de 23.10.2014 NU se accepta cereri de invoire, deoarece avem 1 WAR foarte important si greu pe HQ cu cei din Green Street Bloods.

VA ROG SA VA PREZENTATI TOTI, DEOARECE NU VREAU AS VAD HQ-ul verde, ar fi pacat sa luam 2 turfuri de la verdant si sa ne pierdem HQ-ul....

Sper sa fiu inteles de ce nici pe data de maine nu se accepta cereri de invoire.

Warurile de maine:

Rodeo LS Vietnamese Boys Verdant Family 20:00-20:30

Richman LS Vietnamese Boys Verdant Family 20:30-21:00

Marina LS Green Street Bloods Vietnamese Boys 21:00-21:30

O seara buna tuturor.

 

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

 

@@Giovanni BaR, Cu un turf nu se face primavara, dar nush ce sa zic mai dureaza :)).

Edited by T I G 3 R
Link to comment
Share on other sites

Salutare colegi de azi sunt si eu colegul vostru sper sa ne intelegem bine

Welcome, insfarsit cineva care mai posteaza aici. (Ne vedem la waru-l pe hq, sunt la informatica deocamdata =). )

Link to comment
Share on other sites

Salutare noi si VECHI colegi ma bucur ca am reintrat in familia Vietnamese!o sa imi pun iar semnatura aia jmechera.O sa incerc sa mai aduc cativa membrii sa facem treaba buna.Va iubesc vietnamezilor!

Si noi pe tine, :*.

Welcome back! Pe parcursul saptamanii viitoare si a weekendului vor mai veni cateva talente, iar daca am timp si cativa jucatori random care cu putin noroc vor fi si buni.

Oricum eu zic ca mai bine 40 din care 20 buni decat 25 din care 15 buni.

Link to comment
Share on other sites

Salutare noi si VECHI colegi ma bucur ca am reintrat in familia Vietnamese!o sa imi pun iar semnatura aia jmechera.O sa incerc sa mai aduc cativa membrii sa facem treaba buna.Va iubesc vietnamezilor!

 

Daca ramaneai de la inceput cand eram si cu levyy... era si mai frumos :) Oricum, Welcome Back!!

Link to comment
Share on other sites

 

Daca ramaneai de la inceput cand eram si cu levyy... era si mai frumos :) Oricum, Welcome Back!!

Nu a fost alegerea mea mi se stricase pc eram in romania in vacanta si nu am avut cum sa fac cerere ,dar nu e o problema de data asta raman pana la rank 5 aici e cel mai frumos nu este alt gang mai bun aici mi- am facut prieteni.
Link to comment
Share on other sites

Salutare noi si VECHI colegi ma bucur ca am reintrat in familia Vietnamese!o sa imi pun iar semnatura aia jmechera.O sa incerc sa mai aduc cativa membrii sa facem treaba buna.Va iubesc vietnamezilor!

Welcome back, Mansonel! Mi-a fost dor de tine! :*:D

 

P.S.: , vreau la legendeeeee... :((((

Link to comment
Share on other sites

Salutare, sunt noul vostru coleg!

Sper sa ne intelegem de minune! :*

 

 

 

Salutare, sunt noul vostru coleg!

Sper sa ne intelegem de minune! :*

 

 

Salut si welcome!te cunosc din ttb si esti de treaba ma bucur ca ai venit sa ne ajuti.Onsa ne intelegem !

Si am revenit la semnatura veche!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.