Jump to content

Vietnamese Boys - Discuţii generale | General discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Noapte buna.

De astazi nu o sa mai fiu colegul vostru si imi pare rau. Au fost membrii si foarte de treaba, dar au venit altii care isi bat joc, sunt prea jmecheri ... Gen AllenjegosMinyo asa cum zicea si Pittbull.

Lion+Tom=Primul lucru care m-a determinat sa plec. Daca Tig3r accepta sa ramana, poate ramaneam, dar asa ... Ne auzim la waruri cand o sa fiu verdant, PWP.

Link to comment
Share on other sites

Ba e doar un joc :)) ce va agitati atat ... turfurile vin si pleaca ... dar pentru unii a devenit obsesie :)) sunteti in goana dupa glorie ... Nu mafia face jucatorii , jucatorii fac mafia ... cand a fost bine erati toti : '' nu o sa plec niciodata din VTB'' si cand a fost rau '' ma duc sa pun demisia'' ... Bafta mai departe oricum :)) Mai bine o mana de nebuni decat o armata de ....

Edited by RBTZ05 MariuS
Link to comment
Share on other sites

@, neee. Turfuri vin, pleca cum ai zis si tu, dar uite. . inca un FW aiurea pentru ...... Habar n-am, nici nu stiam ca am mai luat unu daca nu intram pe RPG. Nu din cauza la turfuri plec, ci din cauza lui TOM care i-a facut pe multi sa plece cu CICCIO STYLE.

Link to comment
Share on other sites

@, neee. Turfuri vin, pleca cum ai zis si tu, dar uite. . inca un FW aiurea pentru ...... Habar n-am, nici nu stiam ca am mai luat unu daca nu intram pe RPG. Nu din cauza la turfuri plec, ci din cauza lui TOM care i-a facut pe multi sa plece cu CICCIO STYLE.

Ba esti noob,ce te astepti sa te ridice in slavi la limbajul pe care il ai pe /f si la tupeul cu care comentezi la luder/sublider.
Link to comment
Share on other sites

@, tu taci ma desteptule si veziti de mamaliga ta ca nu te-a bagat nimeni in seama. AM ZIS CA MI-A DAT FW SI NU A ZIS NICI UN MOTIV.

Edited by TB ExTrEmE09
Link to comment
Share on other sites

 

Ba, de la ce ora dam attack ma? Ca eu ma pregateam de la 22:27 sa dau attack, ma uit la Upcoming si laie! Or dat deja attackurile! :| Ce naiba ma, eram obisnuit sa dau attack-uri pe la 22:28-22:29-22:30.

 

 

Salut bun venit in familia noastra!Sper sa facem treaba buna.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.