Jump to content

Vietnamese Boys - Discuţii generale | General discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

@, Asa e in Londra o bere si trece, am auzit ca acolo femeile beau mai mult ca barbatii :)).

 

@, Bine men ce sa fac, tocmai am venit acasa.

 

 

FELICITARI PENTRU WARURILE DE SAPTAMANA ASTA, TOT ASA.

FELICITARI SI CELOR DE RANK 4+ CE SI-AU DAT SILINTA SA DEA ATTACK ( CHIAR DACA NU AU PRINS ).

FELICITARI SI CELOR DE RANK 1-3 CE AU VENIT LA 90% DIN TOTALUL WARURILOR !

ACEST WEEKEND AVETI LIBER => FARA SEDINTA / FARA ANTRENAMENT / ALTE ACTIVITATI !

Link to comment
Share on other sites

Slabani! Succes la war! #datimagie Hai cu 7 turfuri!

 

Clar.. e sambata..si eu ma pregateam de waruri.. :/ =))) #-o

Edited by NuSuntMaNiaCul34 RASKALOV
Link to comment
Share on other sites

@, Poftim armele Black & Blue 2, facute de mine.

 

Link: http://www7.zippyshare.com/v/Q1LBy1XU/file.html

@, Video: https://www.youtube.com/watch?v=vQnB5-HSP6o

 

@, Colormod: http://www12.zippyshare.com/v/4agRyL7m/file.html

vMVmFnc.png
ASTAZI SEDINTA ORA 21:00, CINE NU POATE VENI SA BAGE INVOIRE !
IMI REZERV DREPTUL DE A RESPINGE INVOIRILE PERSOANELOR CE S-AU INVOIT PREA MULT IN ULTIMA PERIOADA !
WELCOME CELOR NOI !
Edited by T I G 3 R
Link to comment
Share on other sites

 

 

 

vMVmFnc.png

 

ASTAZI SEDINTA ORA 21:00, CINE NU POATE VENI SA BAGE INVOIRE !

IMI REZERV DREPTUL DE A RESPINGE INVOIRILE PERSOANELOR CE S-AU INVOIT PREA MULT IN ULTIMA PERIOADA !

WELCOME CELOR NOI !

Tigrule, invoiestema de la sedinta, am folosit cele 2 invoiri. Invoiestema si de la sedinta, daca nu, va trebui sa vin, dar nu prea pot :|

Edited by Io n ut
Link to comment
Share on other sites

4/4 Waruri maine, sper sa le castigati pe toate! Ne auzim Marti (24.02.2015), pana atunci eu nu voi mai intra pe SA:MP, am simularea, bafta la mai multe turfuri! Hai ca putem face #LSGRI! Sper sa nu mai existe certuri care sa destrame mafia.

Link to comment
Share on other sites

Salut ! De astăzi este deschis topicul BlackList ! Dacă va enervează un civil care face dm pe voi sau jignește facțiunea postați pe forum ! Pentru a fi luată in considerare postarea , va trebuie dovezi concrete !

Lista asasini :

Lider : xFCoG

Sub-Lider : Southas

Membrii : TiG3r

Florence

iMaty

Link to comment
Share on other sites

Pentru maine topicul de invoiri este inchis! Vreau prezenta aproape maxima ( 35+ ) pentru a reusi ce nu am reusit astazi!


Nu trebuie sa va pice moralul, nu trebuie sa fiti nervosi asta e realitatea, maine ne organizma mai bine si castigam!


O seara faina!


Link to comment
Share on other sites


vMVmFnc.png


Maine 17.02.2015 ora 19:45 vreau sa fiti toti in HQ pentru waruri, cine lipseste nemotivat va primi FW !


WARURI DE MAINE

1. Transfender LS - Attack

2. Verdant I LS - Defend

3. Bank LS - Attack

4. Car Rent LS - Defend






Pentru maine topicul de invoiri este inchis! Vreau prezenta aproape maxima ( 35+ ) pentru a reusi ce nu am reusit astazi!


Nu trebuie sa va pice moralul, nu trebuie sa fiti nervosi asta e realitatea, maine ne organizma mai bine si castigam!


O seara faina!






Link to comment
Share on other sites

Cine a facut vere noua emblema? Zici ca avem 12 titluri cu stelele alea acolo.. Fortza, fortza VTB!! Ole, Ole, Ola!!! Taiga pleaca din Ghenceeaa, pleaca din Ghenceaa! :))=)) Si ce naiba legatura are partea rosie cu VTB? ..Sa n-o ardeti poetic acum..sa-mi ziceti ca Vulturul ala reprezinta libertatea, iar rosul de pe emblema sangele care s-a varsat pentru a o obtine.., iar fiecare steluta dinaia reprezinta grupe de cate 2 turfuri din LS.. si bla bla ca vezi ca nu stiu cum ca nu stiu ce 24.. :)) Era mai misto cea veche.. si poate ar fi si asta misto de n-ar avea rosu' ala pe-acolo..

 

Edited by NuSuntMaNiaCul34 RASKALOV
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.