Jump to content

Vietnamese Boys - Discuţii generale | General discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

@RoberT ZEW, ce frumos, scuza-ma ca-ti stric "placerea", dar asa zisa "criza de nervi" de care ai vorbit, nu a fost criza, ci o intrebare adresata pe report, nimic mai mult.

P.S: Nu conteaza ce mouse ai, atata timp cat stii sa-l folosesti, nu tine totul numai de mouse. =]] Dar totusi ma indoiesc de el :'(

Astept Quote :3

Edited by President xKay ToV
Link to comment
Share on other sites

Asa este Kayutz.

 

 

Fa posturi mai lungi...

Edited by President xKay ToV
Edit by xKay.
Link to comment
Share on other sites

As incepe sa va iau pe toti la rand, dar nu are rost sa ma mai complic cu jocu' asta...vorba Laurei si a Deiei, poate meritati sa fiti acolo, poate nu, dar avand in vedere ca tot voi incepeti cu posturi, asta lasa de dorit, parca discutasem cu uSp candva, dar vad ca o luati de buna :)

Muzzy, nu am zis niciodata ca esti un "maestru" pentru mine, te laudam ca si pe ceilalti cand eram colegi, dar vad ca lauda la voi e "maestrie" =] In fine, bafta!

P.S: Daca tot ziceti de nu stiu cine ca face pe fiecare zi posturi, incepeti sa va razbunati pe aia care v-au cam iertat la multe faze...nu stau sa enumar, stie si sNrobert ce vorbesc(daca nu a uitat si el :) ).

Tzuc :*

Edited by President xKay ToV
:3
Link to comment
Share on other sites

vMVmFnc.png


Maine, 11.04.2016 20:45 toţi în HQ în LINIE cu job Arms Dealer, avem 2 war-uri, asa ca vreau prezenţă maximă, cine lipseşte fără un motiv BUN întemeiat este sancţionat cu FW.



Vietnamese Boys - El Loco Cartel | Car Rent SF | 21:00 - 21:30


Vietnamese Boys - Green Street Bloods | Car Rent LS | 21:30 - 22:00





Toată lumea este obligată să aştepte conducerea în HQ în LINIE cu job Arms Dealer.


Cine nu se află în LINIE va fi considerat absent.



Link to comment
Share on other sites

@president xkay ToV e bine barosane, uite am o problema mare, nu-mi merge netu nu stiu ce sa-i fac ?? N-am driver la placa de rețea, si nu cred cã pot sã ajung la war in seara asta. :((

Link to comment
Share on other sites

@president xkay ToV e bine barosane, uite am o problema mare, nu-mi merge netu nu stiu ce sa-i fac ?? N-am driver la placa de rețea, si nu cred cã pot sã ajung la war in seara asta. :((

Ai timp pana diseara sa rezolvi :3

 

Link to comment
Share on other sites

ckTZvul.png

Ok, vad ca v-ati luat-o toti in cap in factiunea asta, ori va reasezati pe pamanat ori plec eu si va las de capu' vostru, nu stau sa-mi fac mereu nervi pentru jocu' asta.

Daca il prind pe ala care tot da attack aiurea, jur ca are rank down pana la 3, asta e nesimtire deja.

Rank 1/2/3 daca mai aud comentarii incep rau sa va sanctionez de maine, nu mai iert nimic.

 

NU IMI PASA CINE CE ARE CU ALTU, ori sunteti o familie si lucrati ca o echipa, ori ma repet, am sa plec.

Doza, sincer acum regret pentru ca m-am luat dupa tine, sunt jumate pe marginea "corabiei" si nu mai e mult pana o sa ajung si la partea frumoasa, si anume, renuntarea la acest joc. Aveti timp pana MIERCURI sa demonstrati ca vreti sa faceti ceva si sa ma ajutati, sau cum am mai zis, am sa va las.

ATAT am avut de zis.

Link to comment
Share on other sites

Si te pun eu sa comentezi aici?

Nu prea imi pasa parerea ta, ScurTule... csf ne bagam aiurea-n seama.

 

*Nu mai posta aici daca nu esti membru!

 

Edited by President xKay ToV
Link to comment
Share on other sites

Salut Vietnamezi.. Primul si ultimul meu post aici din pacate . Cine a spus ,,atentie la prietenii ce tii alegi " a avut dreptate! Se pare ca tovarasu Duta. , Faraon. , BlackDeVil , TrRyK3r si ce conturi mai are el a profitat de bunatatea mea si mi-a golit contul. Pe langa faptul ca la golit , la mai si banat! Kay imi poti scoate contul pentru ca nu o sa mai intru pe 1 . Bafta va doresc la toti . Retras de pe 1..

Link to comment
Share on other sites

vMVmFnc.png


Astazi, 21.04.2016 19:45 toţi în HQ în LINIE cu job Arms Dealer, avem 2 wars, asa ca vreau prezenţă maximă, cine lipseşte fără un motiv BUN întemeiat este sancţionat cu FW.




Vietnamese Boys - Green Street Bloods| Car Rent LS | 20:00 - 20:30



Vietnamese Boys - Avispa Rifa | Avispa Hills SF | 20:30 - 21:00





Toată lumea este obligată să aştepte conducerea în HQ în LINIE cu job Arms Dealer.


Cine nu se află în LINIE va fi considerat absent.


Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.