Jump to content

Paramedics - Discuţii | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Noapte buna Fire & Medic Department. Sa speram ca se va deschide curand San Fierro, fiindca sunt sigur, ca nu sunt singurul care e curios.. vis-a-vis de factiunile noi ce vor fi adaugate. Pana una alta, ma duc sa fumez o tigara, si apoi ma bag in pat.. ca sunt rupt de oboseala.

Nu uitati, maine la 18:00 -> SEDINTA !

 

@ Noapte buna inca o data, si o zi de duminica cat mai frumoasa va doresc tuturor.

Link to comment
Share on other sites

Buna dimineata Fire & Medic Department! Ce mai faceti? Eu am conexiune slaba la internet, sper sa ma pot conecta pe server, daca nu.. ne auzim cand se rezolva. Ne auzim, bafta!

Link to comment
Share on other sites

Felicitari celor care au luat rank-up si felicitari JustSmile pentru "Paramedic of the week"!

 

Eu merg la somn, maine am ore de la ora 09:00.. ne auzim.

 

Noapte buna!

 

Noapte buna Medici , eu ma pun sa dorm pentru ca ma doare capul ingrozitor X_X .

Succes la scoala / comenzi .

Bafta in continuare GeorgeT >:D<<'>

 

Noapte buna Medici , eu ma pun sa dorm pentru ca ma doare capul ingrozitor X_X .

Succes la scoala / comenzi , apropo felicitari celor care au luat rank up sper sa va faceti treaba ca pana acum , chiar si mai bine . B-)

Bafta in continuare GeorgeT class=

Link to comment
Share on other sites

Ma scuzati ca postez aici, vroiam doar sa va salut si sa va spun ca-mi este foarte dor de voi.

@ Intr-o buna zi o sa ma intorc. SCUZE din nou ca postez.

 

Si eu te salut gay, ai fost nab ca ai plecat.. dar ma rog, decizia ta.

 

@ In seara asta cica se deschide San Fierro.. :-? Hmm, sa speram ca asa va fi.. si sa speram ca o sa prindem si noi cate o casa / bizz.

Link to comment
Share on other sites

Si eu te salut gay, ai fost nab ca ai plecat.. dar ma rog, decizia ta.

 

@ In seara asta cica se deschide San Fierro.. :-? Hmm, sa speram ca asa va fi.. si sa speram ca o sa prindem si noi cate o casa / bizz.

Ce sa-ti cumperi ba tu, ai tu bani, apropo cred ca asta cu SF e pacaleala de 1 aprilie GENIULE.

@ SCUZATI DE POST>

Edited by LTK FinsteR
Link to comment
Share on other sites

Buna ziua colegi..! nu pot sa intru azi in game pana deseara. Sper sa intru diseara azi e ziua mea am dreptu sa nu intru azi in game ...va urez mult succes la comenzi..si o zi frumosa in continoare...:*

Link to comment
Share on other sites

Buna ziua colegi..! nu pot sa intru azi in game pana deseara. Sper sa intru diseara azi e ziua mea am dreptu sa nu intru azi in game ...va urez mult succes la comenzi..si o zi frumosa in continoare... :*

La multi Ani!

 

Buna ziua Fire & Medic Department! Am ajuns si eu de la scoala :)) Ne auzim in game. :)

Link to comment
Share on other sites

Mdea, cam aiurea, nu mai suntem Fire & Medic Department, acum suntem Paramedic si de la rank 2 pana la rank 5, suntem doar ''Paramedic''. Foarte aiurea cu asta, trebuia sa lase cum era.. Ne auzim in game, spor la afaceri si comenzi!

Link to comment
Share on other sites

  • Madalin changed the title to Paramedics - Discuţii | Discussions
  • uSp locked this topic
  • uSp unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.