Jump to content

Paramedics - Discuţii | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

as vrea sa intru in factiune dar activ voi putea fi in general doar de vineri dupa amiaza pana duminica. intreb ca sa nu fac aplicatie degeaba. multumesc

 

In primul rand, daca nu esti din factiune, NU ai voie sa postezi aici. Intrebarea e inutila, sincer sa-ti spun. La fel de bine puteai sa-l intrebi pe Harrison intr-un PM.

 

Daca mai faci un post aici voi cere warn-up pt tine.

Edited by everzor
Link to comment
Share on other sites

Ai anuntat tu ca intarzii, dar deja s-a terminat.

Mi-a placut de voi, mi-a placut si cum a decurs sedinta. Si event'ul :).

Ne-auzim maine de-acum, in seara asta sunt plecat.

Link to comment
Share on other sites

Nick: FunyX

Level: 20

Rank: rank 1

Vechime (cat timp ai stat in factiune): o saptamana

De ce doresti sa pleci din Fireman/Paramedic?: Consider ca locul meu nu este aici, nu ma potrivesc unei factiuni pasnice.

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 1 saptamana in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Fireman/Paramedic pentru minim 2 saptamani: Da.

Care este parerea ta despre Fireman/Paramedic, dupa timpul petrecut aici?: Foarte buna m-am imprietenit cu multi de aici siv a doresc succes in continuare.

Alte precizari?: Multumesc pentru sansa acordata, sa ne auzim de bine !

O ultima dorinta?: Harrison si Everzor sa nu scapati din mana aceasta factiune, cu voi va ajunge departe.

 

Bafta in continuare! Ai fost un coleg de exceptie...Sper sa ajungi acolo unde iti doresti!

Link to comment
Share on other sites

Bafta funyx ,ever nu-mi merge sa:mp ,am dat reinstall de 5 ori la san andreas si nimic ,daca am luat fw asta e,faceam cerere daca mergea forumul .

Link to comment
Share on other sites

Nick: FunyX

Level: 20

Rank: rank 1

Vechime (cat timp ai stat in factiune): o saptamana

De ce doresti sa pleci din Fireman/Paramedic?: Consider ca locul meu nu este aici, nu ma potrivesc unei factiuni pasnice.

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 1 saptamana in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Fireman/Paramedic pentru minim 2 saptamani: Da.

Care este parerea ta despre Fireman/Paramedic, dupa timpul petrecut aici?: Foarte buna m-am imprietenit cu multi de aici siv a doresc succes in continuare.

Alte precizari?: Multumesc pentru sansa acordata, sa ne auzim de bine !

O ultima dorinta?: Harrison si Everzor sa nu scapati din mana aceasta factiune, cu voi va ajunge departe.

 

Bafta bro..

Ai tot RESPECTUL meu!

Edited by coolio
Link to comment
Share on other sites

Buna seara.

In urma sedintei de astazi iulys si cu onmarcel au primit rankup, iar Jhon.Smith a fost paramedicul saptamanii, felicitari.

La fel in urma sedintei de astazi coolio.kill a primit 1 fw ptr. nesimtire (acesta fiind al 2-lea fw in perioada mai mica de 14 zile) deci demis cu fp maxim.

La fel si CrazzyWolf a vorbit neintrebat la sedinta si s-a bagat in seama aiurea, a primit 1 fw - acesta fiind al 2-lea in perioada mai mica de 14 zile - conform regulamentului el va fi demis cu FP maxim.

La fel si Rydder. care a lipsit de la sedinta fara cerere de invoire, a acumulat al 2-lea fw- demis cu FP maxim.

 

Multa bafta in continuare celor care ne parasesc.

Link to comment
Share on other sites

Bafta tuturor,m-am simtit extraordinar de bine in Fireman/Paramedic,Harri esti un lider de exceptie,Doar eu am fost arogant si plin de mine, evezor de asemenea,iti faci treba excelent, V-am pupat pe toti cu exceptie unui catel.

>:D<<'> >:D< >:D<<'>

Edited by coolio
Link to comment
Share on other sites

Buna seara.

In urma sedintei de astazi iulys si cu onmarcel au primit rankup, iar Jhon.Smith a fost paramedicul saptamanii, felicitari.

La fel in urma sedintei de astazi coolio.kill a primit 1 fw ptr. nesimtire (acesta fiind al 2-lea fw in perioada mai mica de 14 zile) deci demis cu fp maxim.

La fel si CrazzyWolf a vorbit neintrebat la sedinta si s-a bagat in seama aiurea, a primit 1 fw - acesta fiind al 2-lea in perioada mai mica de 14 zile - conform regulamentului el va fi demis cu FP maxim.

La fel si Rydder. care a lipsit de la sedinta fara cerere de invoire, a acumulat al 2-lea fw- demis cu FP maxim.

 

Multa bafta in continuare celor care ne parasesc.

 

multumesc pentru rank harrison,bafta celor care au iesit din factiune :|

Link to comment
Share on other sites

Noapte buna all...... Am o intrebare everzor sau harris on......am fost cumva dat afara din factiune?????? Ca la user panel cica is civil si acum eu scriu de pe iPad si nu ma pot uita in game.............. Oricum NB

 

Din pacate, da.

Link to comment
Share on other sites

  • Madalin changed the title to Paramedics - Discuţii | Discussions
  • uSp locked this topic
  • uSp unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.