Jump to content

Paramedics - Discuţii | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Se pare că Fireman / Paramedics nu a fost facţiunea unde m-am simţit cel mai bine...

Succes băieti.

Link to comment
Share on other sites

Salutare!!!Intru si eu imediat, maine test la algrebra...

Propun sa facem un stand pentru verificarea tensiunii playerilor, si sa le facem alimentarea cu lichide, ce parere aveti ? :)

Astazi seara, sau mai bine maine dimineata la amiaza.

Link to comment
Share on other sites

Astazi seara, sau mai bine maine dimineata la amiaza.

 

:))

 

Ce mai faceti, paramedici? Eu ma duc sa fac un dus, dupa ma bag la tv sau mai citesc ceva.

Spor la comenzi :).

Link to comment
Share on other sites

:))

 

Ce mai faceti, paramedici? Eu ma duc sa fac un dus, dupa ma bag la tv sau mai citesc ceva.

Spor la comenzi :).

 

Mmm'ts'o funny? ( Whats so funny? )

Ca am zis ca sa le dam lichide seara? =)) ca e canicula maa! :-$

Link to comment
Share on other sites

"sau mai bine maine dimineata la amiaza." - De asta rad! :))

 

Bun. Va urez bun venit celor noi - nu doar cei 2 care-au primit invite astazi, si cei de zilele trecute. Sper ca toti aveti job'ul necesar, acela fiind mecanic. Cine nu-l are, fuga la City Hall.

Daca aveti vreo nelamurire, puteti intreba cu orice ocazie, nu ezitati. Vom incerca - atat eu, cat si Cornel - sa va lamurim pe cat posibil.

Nu uitati ca avem propriul blacklist, unde ii puteti reclama pe cei ce va jignesc, injura, omoara fara vreun motiv anume. Acele persoane nu vor mai beneficia de serviciile medicale pe care le oferim, asa ca va invit sa aruncati un ochi pe acea lista, unde deja sunt trecute cateva nume.

 

Pentru cei noi intrati, raportul este obligatoriu cat timp se afla in perioada de teste - 2 saptamani.

Apropo: nu uitati de concursul cu "Cel mai advertiser", puteti citi mai multe la topicul "Events".

 

Eu acum am iesit, ma duc sa fac un dus si dupa mananc ceva. Bafta la comenzi si aveti grija ce faceti!

Edited by everzor
Link to comment
Share on other sites

Buna seara F/P! Back si eu de afara!

Welcome celor noi si bafta!

Am si eu o intrebare: de ce nu merge sa ma conectez la server? E din cauza lagului? :))

 

Ciudat server-ul e ON...

Link to comment
Share on other sites

Buna seara, ce faceti?

Bafta celor care au iesit si welcome celor noi!

Astazi seara nu pot sa intru pe samp, ma simt cam rau :| A 3 a oara cand boala imi revine...

Nopate buna anticipat si ne vedem maine!

Link to comment
Share on other sites

  • Madalin changed the title to Paramedics - Discuţii | Discussions
  • uSp locked this topic
  • uSp unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.