Jump to content

Paramedics - Discuţii | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Ma baieti stateam pe server si a spus corneliu ca o sa demita la greu la sedinta iar uni s-au pus intrebarea ''dece?''...pai sincer nici eu nu prea veam ideea dar vorbind cu dars pe skype i-am reamintit un lucru care trebuie sa il stim cu toti...acela este ca noi toti suntem ca o familie aici,uni se cearta pentru ca cineva face bind,sincer nu stiu ce demonstrezi cu 10000 de comenzi,important e resptectul pe care il ai fata de toti membrii si cat de ''om'' esti

Nu ar trebui sa fim toti asa de competitivi,inteleg tu vrei sa faci mult comenzi pentru un salariu frumos,dar asta nu e un motiv serios ca sa ne certam intre noi noi aici suntem toti ca o mare familie si trebuie sa ramanem merteu uniti.

Sper ca v-am ajutat,acest lucru pe mine m-a readus la realitate:)

Link to comment
Share on other sites

Am iesit si eu! Noapte buna tuturor! Ne vedem maine!

O zi tare grea, dar macar e weekend!

 

1. Spanko, sa sti ca ai mare dreptate! Ai gandit bine, si ai spus un adevar. Este mult prea multa competivitate intre unii membri...Ar trebuie sa ne purtam mai uniti! (ai un + de la mine)

2. Welcome celor noi, va urez mult bafta!

3. Nu uitati de sedinta de maine! Si postati-va raportul daca nu vreti FW!

4. Sa imi mai lasati si mie 1 persoana cu care sa dau teste macar, ca sa nu ma plictisesc :))

5. O seara buna tuturor! sa fiti cuminti!

Link to comment
Share on other sites

Ma duc la somn ca adorm aici , pe birou !

Wily , bine ai venit printre noi , de maine vom avea si alti colegi noi cu care sper sa ne intelegem bine.

Maine o sa intru putin mai tarziu deoarece tre` sa merg la ziua de nastere a unui prieten. :)

Nu uitati , maine`i sedinta ! Hai sa`l facem pe Cornel fericit si sa fim TOTI prezenti. Ce ziceti ? :>

P.S; Multumim everzor pentru ziar ! >:D<<'>

Noapte Buna tuturor.

Edited by Andr3yCzz
Link to comment
Share on other sites

Ma baieti stateam pe server si a spus corneliu ca o sa demita la greu la sedinta iar uni s-au pus intrebarea ''dece?''...pai sincer nici eu nu prea veam ideea dar vorbind cu dars pe skype i-am reamintit un lucru care trebuie sa il stim cu toti...acela este ca noi toti suntem ca o familie aici,uni se cearta pentru ca cineva face bind,sincer nu stiu ce demonstrezi cu 10000 de comenzi,important e resptectul pe care il ai fata de toti membrii si cat de ''om'' esti

Nu ar trebui sa fim toti asa de competitivi,inteleg tu vrei sa faci mult comenzi pentru un salariu frumos,dar asta nu e un motiv serios ca sa ne certam intre noi noi aici suntem toti ca o mare familie si trebuie sa ramanem merteu uniti.

Sper ca v-am ajutat,acest lucru pe mine m-a readus la realitate:)

Ai fost prea nesimtit.

Link to comment
Share on other sites

Buna dimineata F/M! Acum m-am trezit si eu si trebuie sa plec, am putin treaba...

Cred ca ne vedem pe la 12, sper ca veti fi cuminti!

Eu am plecat acum, bafta la comenzi!

 

P.S.: Foarte frumos ziarul everzor! Multumim!

Link to comment
Share on other sites

In ce sens am fosr nesimtit?

Prin ce am spus am vrut sa spun ca noi trebuie sa ramanem uniti nu sa fim atat de competitivi ca pana la urma facem parte din aceeasi factiune.

Link to comment
Share on other sites

Salut baieti ce mai faceti ?

Care aveti crack pentru windows xp bun ?? Imi cere o chestie de genu cu activation si mai sunt 7 zile .. si pe ce apas sa vad aia cu activation etc dau +1 la cel care le spune pe amandoua.

Link to comment
Share on other sites

Buna dimineata !

Ce faceti ? Cum a`ti dormit ? :>

Azi nu voi putea sta in sa-mp decat dupa ora 3-4 deoarece ma duc la o aniversare a unui prieten.

Va urez bafta la heal-uri si nu uitati ... Diseara vreau sa va vad pe toti la sedinta !

Link to comment
Share on other sites

In ce sens am fosr nesimtit?

Prin ce am spus am vrut sa spun ca noi trebuie sa ramanem uniti nu sa fim atat de competitivi ca pana la urma facem parte din aceeasi factiune.

Am gresit eu, imi retrag cuvintele, scuze.

Credeam ca esti Freddy.

Link to comment
Share on other sites

  • Madalin changed the title to Paramedics - Discuţii | Discussions
  • uSp locked this topic
  • uSp unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.