Jump to content

Paramedics - Discuţii | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

ce dor imi este de voi...sper ca voi intra in factiune frumoase pozele :X bravo cei ce ati luat rank up..ne vedem curand ...voi venicu o aplicatie si eu.SUCCES LA commenzi !!!

Link to comment
Share on other sites

Topic inchis pana maine dimineata.

O sa inceapa imediat spamu pe aici cu urari (desi as lasa topicul deschis, dar stiu ca astia nu scriu din suflet, scriu doar sa se bage in seama si sa faca spam).

Craciun fericit medicilor mei. >:D<<'>

Link to comment
Share on other sites

Salut, Corneliu, Andr3y, Black :). Salut si celorlalti, desigur.. L-am rugat pe Corneliu sa deschida putin topicul sa va pot ura si eu un Craciun fericit si fie ca tot ce va doriti sa se-mplineasca!

 

Si mai ales va doresc sa fiti alaturi de Corneliu la bine si la rau si sa-l ajutati de cate ori are nevoie, spre binele factiunii. Tineti-o tot asa si spor la activitate! Sarbatori fericite alaturi de cei dragi!

 

E.

Link to comment
Share on other sites

Lao.Capone alaturi de News Reporter va ureaza un Craciun fericit si sarbatori fericite alaturi de cei dragi!

nu ma intereseaza.

Hernandez si Tattaglia Family va ureaza Sarbatori Fericite!

nu ma intereseaza.

aLeXy29 va ureaza sarbatori fericite tuturor !

nu ma intereseaza.

Salut, Corneliu, Andr3y, Black :). Salut si celorlalti, desigur.. L-am rugat pe Corneliu sa deschida putin topicul sa va pot ura si eu un Craciun fericit si fie ca tot ce va doriti sa se-mplineasca!

 

Si mai ales va doresc sa fiti alaturi de Corneliu la bine si la rau si sa-l ajutati de cate ori are nevoie, spre binele factiunii. Tineti-o tot asa si spor la activitate! Sarbatori fericite alaturi de cei dragi!

 

E.

Iti multumim everzor. Sa ai si tu parte de un Craciun fericit!

ZeliscU impreuna cu National Guardva ureaza un Craciun Fericit si sarbatori fericite alaturi de cei dragi!

nu ma intereseaza.

Link to comment
Share on other sites

Buna dimineata dragi medici! Am trecut si eu pe aici sa va urez un Craciun cat mai fericit si un an nou cu multe bucurii si tot ce va doriti din partea mea si a Agentiei F.B.I!

La multi ani si v-am pupat!

Edited by Destroyer01
Link to comment
Share on other sites

  • Madalin changed the title to Paramedics - Discuţii | Discussions
  • uSp locked this topic
  • uSp unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.