Jump to content

Paramedics - Discuţii | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Salutare medici, si welcome celor noi. Astazi e o zi mai frumoasa.. si sper din tot sufletul sa se incalzeasca in zilele ce vor urma. Nu de alta, dar am racit ingrozitor.. :-S .

Voi intra si eu mai pe seara in game. Va salut, spor la comenzi.

Link to comment
Share on other sites

Salutare medici, si welcome celor noi. Astazi e o zi mai frumoasa.. si sper din tot sufletul sa se incalzeasca in zilele ce vor urma. Nu de alta, dar am racit ingrozitor.. :-S .

Voi intra si eu mai pe seara in game. Va salut, spor la comenzi.

 

Nasol...eu tocmai ce am scapat de raceala. Ar fii perfect sa mai fie timpul bun, dimineata inghet pana la liceu. Asta e :))

Ma bag putin afk dupa care ies pe afara. Bafta la comenzi :)

Link to comment
Share on other sites

In sfarsit am ajuns si eu acasa.. Abia ce m-am adunat de pe afara. ;))

Astazi n-am intrat deloc in game, dar de maine se va schimba complet treaba. Ma voi pune serios pe treaba / comenzi.

Noapte buna tuturor. Lori, te pup ! ;;):*

Edited by I Cosmin I
Link to comment
Share on other sites

Am iesit si eu, ma pun la culcare.. ca nu prea am ce face la ora asta, iar astazi am avut o zi plina.

In seara asta am fost la un fotbal in aer liber, cica. Mai bine nu ma mai duceam, ca mi-a inghetat si inima in mine cred. ;))

Va salut, noapte buna !

Link to comment
Share on other sites

Salutare medici... :D Ce mai faceti? eu am niste probleme cu jocul/netul si nu stiu cand o sa mearga... :((( Mi se blocheaza de fiecare data cand intru , tot incerc sa dau /q si nu merge, deci mi se blocheaza... :( cauza nu o stiu. Daca aveti vreo idee plz HELP... :P

Edited by Alezutu
Link to comment
Share on other sites

Buna ziua Fire & Medic Department, si welcome celor noi.. stiu ca vom face treaba buna impreuna. Astazi e zi oribila la mine.. ploua si e foarte frig. :-S N-am chef de nimic.. nici nu mai stiu ce sa fac sa scap de plictiseala asta.

Nu-i asa Lori ? :> :*

Link to comment
Share on other sites

  • Madalin changed the title to Paramedics - Discuţii | Discussions
  • uSp locked this topic
  • uSp unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.