Jump to content

Paramedics - Discuţii | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Buna seara medici ! Pff.. ce bine ca s-a rezolvat treaba cu forumul si serverul. Bine ca nu s-a intamplat la fel ca iarna trecuta.. cand un anumit " Hayat " si-a facut de cap cu serverul..

Va salut, succes la comenzi.

Link to comment
Share on other sites

Brunetta., Tomas., Magnum, Eugen90, John_Oanca, Rozay, Andreynh0, ALLEN, Booogdan, Bilbarbosu, Karim - oamenii minunați pe care i-am cunoscut în tot acest timp, vă urez succes în continuare, sănătate și toate cele bune în viața reală, respect maxim.

uiDivo - cer scuze pentru ce ți-am zis.

Edited by Megapolis
Link to comment
Share on other sites

Brunetta., Tomas., Magnum, Eugen90, John_Oanca, Rozay, Andreynh0, ALLEN, Booogdan, Bilbarbosu, Karim - oamenii minunați pe care i-am cunoscut în tot acest timp, vă urez succes în continuare, sănătate și toate cele bune în viața reală.

uiDivo - să excludem ce ți-am zis, tot respectul.

 

Bafta mai departe!

Link to comment
Share on other sites

Brunetta., Tomas., Magnum, Eugen90, John_Oanca, Rozay, Andreynh0, ALLEN, Booogdan, Bilbarbosu, Karim - oamenii minunați pe care i-am cunoscut în tot acest timp, vă urez succes în continuare, sănătate și toate cele bune în viața reală.

uiDivo - să excludem ce ți-am zis, tot respectul.

 

Bafta mai departe, Megapolis!

Atat cu SA:MP-ul pentru azi, e vremea sa vina Mos Ene. Noapte buna, medici!

Link to comment
Share on other sites

Brunetta., Tomas., Magnum, Eugen90, John_Oanca, Rozay, Andreynh0, ALLEN, Booogdan, Bilbarbosu, Karim - oamenii minunați pe care i-am cunoscut în tot acest timp, vă urez succes în continuare, sănătate și toate cele bune în viața reală.

uiDivo - să excludem ce ți-am zis, tot respectul.

 

Bafta mai departe nab. >:D<<'> Chiar nu stiu ce te-a apucat in seara asta.. :| Mi-a facut placere sa te cunosc, si sper sa reusesti tot ce-ti propui.

Dar in fine, pastram legatura, ca doar na'.. pe cine mai fac eu " Megab0t " , " Megan00b " sau " MegaNab". :))

 

PS: La mine a inceput sa ninga pe la 20:00, si de atunci nu s-a mai oprit.. Pff.. ce frumos e. :X

Va salut, noapte buna. :)>-

Link to comment
Share on other sites

Salut lumeeeee, forum on, da cred ca azi maine srv se va deschide, asa caa....Sfatul meu este: Nu credeti tot ce auziti si aveti incredere in voi insisii.

APP: Sincer imi pare rau ca ai parasit factiune Megapolis, erai un membru de treaba, nu stiu ce te-a apucat, da poate ai spus la nervi ce ai spus, ma rog sper sa ne intelegem la fel de bine si pe viitor...

Link to comment
Share on other sites

Salut lumeeeee, forum on, da cred ca azi maine srv se va deschide, asa caa....Sfatul meu este: Nu credeti tot ce auziti si aveti incredere in voi insisii.

 

Mai bine zis: " aveti incredere in staff ", nu in noi insine.. ca nu reparam noi serverul. =; Si apropo, nu cred ca e cineva care crede ce se aude.

 

PS: Ne auzim cand se deschide serverul [ cel mai probabil diseara ]. Pana atunci.. va salut si va urez o zi cat mai buna. :)>-

Link to comment
Share on other sites

  • Madalin changed the title to Paramedics - Discuţii | Discussions
  • uSp locked this topic
  • uSp unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.