Jump to content

Paramedics - Discuţii | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Salutare, Medici! Dupa cum stiti multi dintre voi, eu mi-am dat demisia. Doresc sa-i multumesc lui ALLEN pentru ca mi-a acordat aceasta sansa, lui uiDivo pentru ca a fost un lider si un prieten excelent si Sefei pentru caldura de care a dat dovada de fiecare data. Multumesc si celorlalti membrii pentru caldura de care au dat dovada. Va doresc multa bafta in continuare, spor la comenzi si sa fiti mereu pe locul I! uiDivo sper sa ramai lider la aceasta factiune, deoarece planuiesc sa ma intorc peste ceva timp. Sper sa tinem legatura.

 

Pa :*!

 

Succes in continuare si te vom primi de fiecare data cand vrei sa te intorci cu aceeasi caldura :D . Tinem legatura !

 

Sarbatori fericiteee my friend !

Edited by Kovac
Link to comment
Share on other sites

Salutare, Medici! Dupa cum stiti multi dintre voi, eu mi-am dat demisia. Doresc sa-i multumesc lui ALLEN pentru ca mi-a acordat aceasta sansa, lui uiDivo pentru ca a fost un lider si un prieten excelent si Sefei pentru caldura de care a dat dovada de fiecare data. Multumesc si celorlalti membrii pentru caldura de care au dat dovada. Va doresc multa bafta in continuare, spor la comenzi si sa fiti mereu pe locul I! uiDivo sper sa ramai lider la aceasta factiune, deoarece planuiesc sa ma intorc peste ceva timp. Sper sa tinem legatura.

 

Pa :*!

Dupa cum zicea si ALLEN : Respect pentru ca ai ajutat factiunea cu ce ai putut pe vreamea lui dar si a mea.

Succes mai departe si sa ajungi unde vrei(atat in game cat si in real)

Vei ramane mereu o LEGENDA pentru Fire & Medic Department.

Edited by uiDivo
Link to comment
Share on other sites

Salutare, Medici! Dupa cum stiti multi dintre voi, eu mi-am dat demisia. Doresc sa-i multumesc lui ALLEN pentru ca mi-a acordat aceasta sansa, lui uiDivo pentru ca a fost un lider si un prieten excelent si Sefei pentru caldura de care a dat dovada de fiecare data. Multumesc si celorlalti membrii pentru caldura de care au dat dovada. Va doresc multa bafta in continuare, spor la comenzi si sa fiti mereu pe locul I! uiDivo sper sa ramai lider la aceasta factiune, deoarece planuiesc sa ma intorc peste ceva timp. Sper sa tinem legatura.

 

Pa :*!

 

Bafta in continuare :*, ai fost un membru exemplar !

Link to comment
Share on other sites

Inseamna ca am mai fost colegi. :)) Ce nick ai mai avut ?

 

 

Si mie imi lipseste.. Mi-a fost coleg / sublider mult timp.. si in acelasi timp si bun prieten.. :(

 

 

Bafta si succes mai departe. class=

 

sorynRO

 

Bafta Thomas in continuare

Edited by BuAzZz
Link to comment
Share on other sites

Bafta Thomas !!! Ai fost un membru excelent din cate am vazut eu ....Succes in game cat si in real life!! Te asteptam inapoi cu cea mai mare placere!! Si in privinta lu uidivo cat si a brunettei ...stai calm ca nu vor iesi din factiune..nu ii lasa nimeni:)) !!! Inca odata bafta si sarbatori fericite de la CHiPs2000 ( pt tine chipsuri gratis 2 cisterne ...sa imi dai adresa si vin baietii si iti basculeaza in fata blocului) !

Edited by CHiPs2000
Link to comment
Share on other sites

Bafta Thomas !!! Ai fost un membru excelent din cate am vazut eu ....Succes in game cat si in real life!! Te asteptam inapoi cu cea mai mare placere!! Si in privinta lu uidivo cat si a brunettei ...stai calm ca nu vor iesi din factiune..nu ii lasa nimeni:)) !!! Inca odata bafta si sarbatori fericite de la CHiPs2000 ( pt tine chipsuri gratis 2 cisterne ...sa imi dai adresa si vin baietii si iti basculeaza in fata blocului) !

 

Salut medici , back de la scoala , la 2 plec iar si revin pe la 4 .

Ne vedem in game .

Link to comment
Share on other sites

Multumesc!

 

Dupa cum zicea si ALLEN : Respect pentru ca ai ajutat factiunea cu ce ai putut pe vreamea lui dar si a mea.

Succes mai departe si sa ajungi unde vrei(atat in game cat si in real)

Vei ramane mereu o LEGENDA pentru Fire & Medic Department.

Multumesc, Divo! Bafta cu factiunea!

Tinem noi legatura si sper sa revin in medici dupa FBI.

Link to comment
Share on other sites

Buna seara Fire & Medic Department. Astazi am avut o zi plina.. si chiar n-am chef de nimic. Totusi, eu va urez succes la comenzi si o seara cat mai placuta.

 

PS: Uitandu-ma pe net dupa ceva, am dat de o poza.. ce ma amuza enorm. ;))

 

>> 537546_460053017364691_1740350327_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

Noapte buna medici! Ne auzim maine. :-H

 

Noapte buna !

 

E un lag infernal pe server .. daca tot asa face mai bine ma pun la tv :|

Voua va merge?

Edited by Kovac
Link to comment
Share on other sites

Noapte buna !

 

E un lag infernal pe server .. daca tot asa face mai bine ma pun la tv :|

Voua va merge?

Nu ne merge nici noua, buna idee Kovac :)

Link to comment
Share on other sites

  • Madalin changed the title to Paramedics - Discuţii | Discussions
  • uSp locked this topic
  • uSp unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.