Jump to content

Paramedics - Discuţii | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Fie ca sărbătoarea Sfintelor Paşti să vă aducă in suflet numai bucurii, atat vouă cât şi celor dragi. PAŞTE FERICIT ! Cu mult drag ,Patri ! :*

Link to comment
Share on other sites

Lumina şi căldura Paştelui să ne încălzeasca sufletele, să ne lumineze minţile, să ne deschidă inimile spre iubire, credinţa şi iertare. Să fim mai buni, să ne bucurăm din plin de frumuseţea tuturor lucrurilor care ne înconjoară şi să dăruim iubire celor dragi. Verdant Family va ureaza: Sărbători Fericite!

Link to comment
Share on other sites

Nick: Kovac

Level: 20

Rank: 4

Vechime (cat timp ai stat in factiune): 6 luni si ceva .

De ce doresti sa pleci din Fire & Medic Dpt.?: In ultimul timp am avut multe probleme si nu am avut timp de sa:mp si trebuie sa ma mai ocup si umpic de scoala , voi fi foarte inactiv si nu are rost sa tin un loc ocupat .

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 1 saptamana in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Fire & Medic Dpt. pentru minim 2 saptamani:Da

Care este parerea ta despre Fire & Medic Dpt., dupa timpul petrecut aici?: O factiune de nota 20+ , organizata si pusa la locul ei foarte bine .

Alte precizari?: A venit timpul sa va paresc si eu dupa aceste luni petrecute in Paramedics , in aceasta factiune am invatat multe , mi-am facut prieteni noi , aici m-am simtit cel mai bine dintre toate factiuniile si pe viitor am sa ma reintorc si nu am sa va uit pe niciunul . Tule - ai fost mereu un prieten bun , uidivo - imi pare rau daca te-am dezamagit , nu am facut`o intentionat , pentru mine ai fost ca si un frate , chiar m-ai mult , multumesc pentru sansa oferita la rank 5 , nu te voi uite niciodata piftel class=

Sa aveti grija de factiune si sa o duceti tot mai sus , nu o sa uit niciodata aceasta factiune pentru ca asta este factiunea mea de suflet :X .

Mult succes in continuare va doresc , am sa ma reintorc :X !

 

Mult noroc pe viitor si bafta in viata reala, prietene. Ai fost si vei ramane un prieten de nadejde. :*

Mi-a facut placere sa dau /heal alaturi de tine. Te asteptam inapoi oricand. >:D<<'>

 

PS: Daca tot mi-am facut putin timp sa verific forumul, vreau sa va urez tuturor un Paste fericit, alaturi de cei dragi.

Multa sanatate si impliniri in viata pe toate planurile va doresc.

Link to comment
Share on other sites

Na'seara medici, am fost si eu la un gratar..

 

@Bafta Kovac, nu prea te-am cunoscut, dar ai parut un tip de treaba.

@Tule, asta e.. mai si gresesti..

 

Se pare ca vom avea colegi noi! Ne auzim in game!

Link to comment
Share on other sites

Noapte bune colegi, ma retrag asa incet. Daca se inchid aplicatiile in seara asta, mult noroc celor acceptati in teste. Succes la scoala !

Link to comment
Share on other sites

Salut tuturor,de astazi sunt noul vostru coleg ,sper sa ne intelegem :)

La noi nu s-a facut de loc scoala astazi,ce fain inca o zi libera :emo:

Mai am 4000 de secunde si ma apuc de comenzi b-(

Link to comment
Share on other sites

Multumesc tuturor , sper sa va gasesc inapoi cand ma voi reintoarce aici in Paramedics >:D<<'> , chiar daca pe multi nu va cunosc sunt sigur ca sunteti niste baieti de treaba / fete .

Si sa nu va lasati niciodata doborati si sa luati direct decizia dintr-o cearta sa va dati demisia pentru ca Paramedics este cea mai buna factiune si va ramane asa in continuare >:D<<'> .]

Mult succes Paramedics .

Semnat : Dr. Kolac :*

Link to comment
Share on other sites

Salut , am ajuns de la scoala. Bun venit noilor colegi, sper sa ne intelegem bine.

Azi m-am dus degeaba la scoala, nu am facut mare licru.

Link to comment
Share on other sites

Multumesc tuturor , sper sa va gasesc inapoi cand ma voi reintoarce aici in Paramedics baieti= Si sa nu va lasati niciodata doborati si sa luati direct decizia dintr-o cearta sa va dati demisia pentru ca Paramedics este cea mai buna factiune si va ramane asa in continuare br= Mult succes Paramedics .

Semnat : Dr. Kolac :*

Chiar imi pare rau ca pleci.. :(( , dar e decizia ta. Inca odata iti urez multa bafta! Ai fost printre cei mai buni prieteni ai mei din Paramedics.

% Back de afara, la mine azi nu s-au facut ore. :)). Ne auzim in curtea HQ-ului :)) . Welcome celor noi. Sa faceti o treaba buna si sa nu plecati repede :D .

Edited by pH Tule
Link to comment
Share on other sites

Îmi cer mii de scuze că postez și că recurg la o asemenea tactică, dar am nevoie de ajutorul vostru pentru această propunere.

Tot ce trebuie să faceți este să dați un plus (vote up +) pentru a fi cât mai populară și pentru a putea fi acceptată.

Vă mulțumesc mult și încă o dată îmi cer scuze pentru acest post!

http://forum.b-zone.ro/topic/129440-propunere-campionat-table/page__p__1947699#entry1947699

Link to comment
Share on other sites

**EuGene?! Ce iti ziceam eu azi in game? :)) . Felicitari pentru Sub-Lider!**

 

Ai intuit bine. :)) Mersi mult. >:D<<'>

 

Felicitari eugen! Ne auzim maine. Noapte buna!

 

Multumesc.

 

@ Multumesc pentru urari baieti, multumesc Divel pentru sansa acordata. >:D<<'>

 

# Noapte buna tuturor !

Link to comment
Share on other sites

  • Madalin changed the title to Paramedics - Discuţii | Discussions
  • uSp locked this topic
  • uSp unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.