Jump to content

Paramedics - Discuţii | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Noapte buna bai, eu maine am meditatii la matematica si ne citim dupa-amiaza. Se pare ca vom avea colegi noi, eu le urez de pe acum bun venit!

 

Pe maine, noapte buna tuturor! Sa nu uitati sa va postati raportul!

Link to comment
Share on other sites

Salutare colegi,eu sunt nou venit.Datimi voie sa imi prezint o scurta biografie:Ma numesc Eugen,am 15 si imi place fotbalul.

Sper sa facem o treaba buna impreuna!

 

Have a nice day ;) !

Link to comment
Share on other sites

Buna dimineataa! Eu ma pregatesc pentru meditatia la matematica, ne auzim dupa-amiaza!

 

Bun venit eugen si cine a mai intrat!

 

Bafta, ne auzim mai tarziu!

Link to comment
Share on other sites

Buna dimineataa! Eu ma pregatesc pentru meditatia la matematica, ne auzim dupa-amiaza!

 

Bun venit eugen si cine a mai intrat!

 

Bafta, ne auzim mai tarziu!

Multumesc frumos,bafta la meditatii.

Link to comment
Share on other sites

Buna ziua ! In primul rand, as vrea sa urez un calduros " bun venit " celor noi, pe care ii rog sa fie activi si sa asculte de cei cu rank mai mare.

 

# In al doilea rand, as dori sa va reamintesc / spun, ca aceasta sectiune are un regulament, pe care va trebui sa-l respectati.

Fara posturi doar pentru +1, daca postati, postati ceva mai consistent, compus macar din doua fraze.

 

 

Regulament " Discuţii libere "

  1. Diferenta de timp intre posturile pe care le faceti trebuie sa fie de minim 15 minute.
  2. Pentru a posta aici trebuie sa folosesti minim 2 propozitii, nu ai voie doar sa saluti sau sa pui intrebari de genul "ce mai faceti?, "ce mai ziceti?" etc.
  3. In cazul in care ai postat ceva in acest topic trebuie sa astepti sa posteze 2 persoane pentru ca sa postezi din nou. (evident, doar dupa 15 minute).

 

 

@ Toate cele bune. Bafta !

Link to comment
Share on other sites

Ma pun si eu la culcare colegi. Azi a fost o zi tare schimbatoare: ploaie soare - cald frig.

 

Noapte buna, un sfarsit de saptamana frumos sa aveti.

Link to comment
Share on other sites

  • Madalin changed the title to Paramedics - Discuţii | Discussions
  • uSp locked this topic
  • uSp unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.