Jump to content

Paramedics - Discuţii | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Neata!

Felicitari Eugen!

uiDivo-Ai modificat gresit la regulament !

"Pentru a accepta un apel medical trebuie sa anunti pe /r "comanda x la mine" daca cineva accepta comanda si nu a anuntat pe /r primeste factionwarn sau daca cineva accepta comanda in locul celui care a zis primul pe /r ,,preiau comanda id'' primeste factionwarn."

Nu era corect asa:Pentru a accepta un apel medical trebuie sa anunti pe /r "comanda x la mine" daca cineva accepta comanda si nu a anuntat pe /r primeste factionwarn sau daca cineva accepta comanda in locul celui care a zis primul pe /r ,,comanda x la mine'' primeste factionwarn.

Rezolvat!

 

 

-- în topicul de Discuții între Membri se vor posta numai lucruri importante sau semnificative, nicidecum mesaje de genul: Bună Ziua, Salut, Noapte Bună, Ce mai faceți?, Mă duc să mănânc și orice altceva asemănător.

Sper ca e clar..

Edited by uiDivo
Link to comment
Share on other sites

Neata,am si eu o intrebare,daca am raportul facut din primele 2-3 zile il pot posta chiar atunci?

S-au trebuie neaparat sambata?

 

Trebuie sa-l postezi cand il posteaza toata lumea. Nu poti sa-l pui mai repede.

Link to comment
Share on other sites

Eu am pleca, ne auzim peste o saptamana.

Sper din tot sufletul ca Ovidiu sa-mi accepte cererea de invoire.

Incerc sa mai intru pe forum de acolo.

Va urez succes si spor la comenzi, sa nu va certati si sa fie totul ok.

Bafta! :)

Link to comment
Share on other sites

Buna seara! Am ajuns cu bine la unchiul meu, respectiv la bunici (ca la ei locuiesc, sunt la vreo 2-3minute de unchiul meu). Netul merge asa si asa, testul de baraj va fi peste vreo 10-20minute sa spun asa, cand voi vedea daca pot intra pe samp de pe calculatorul asta (e cam praf). Voi ce lucrati:-??

#Sper sa ne revedem cu bine, voi incerca sa intru macar la 2-3 zile, sa vad. Sper sa mearga.

Edited by BTD Jack
Link to comment
Share on other sites

Salut medici! Nu pot intra in joc, nustiu ce are . deschid servaru dupa 2-3 sec iau Crash sa-mp... :-?? nustiu ce sai mai fac.. am reinstalat jocu din nou samp la fel si tot nimica!

http://postimg.org/image/k4jvjcka1/

 

Asta pateam si eu dupa ce am baga un mod, incearca sa stergi aboslut tot ce tine de GTA apoi sa il instalazi iarasi de la 0 :D .

Link to comment
Share on other sites

Asta pateam si eu dupa ce am baga un mod, incearca sa stergi aboslut tot ce tine de GTA apoi sa il instalazi iarasi de la 0 :D .

Sau iti poti lua alt pc :))
Link to comment
Share on other sites

Salut medici! Nu pot intra in joc, nustiu ce are . deschid servaru dupa 2-3 sec iau Crash sa-mp... :-?? nustiu ce sai mai fac.. am reinstalat jocu din nou samp la fel si tot nimica!

http://postimg.org/image/k4jvjcka1/

Neata, sau...poti inlocui gta3.iso care banuiesc ca il ai cu moduri etc cu gta3 original. De regula inainte sa-ti introduci moduri ar fi bine sa-ti faci o copie la gta3 in caz ca modul nu-ti place/creeaza lag / crash sa-l pui la loc pe originalul.

Vorbim mai tarziu sa vad, inca n-am reusit sa rezolv cu sampul.

Link to comment
Share on other sites

Neata, sau...poti inlocui gta3.iso care banuiesc ca il ai cu moduri etc cu gta3 original. De regula inainte sa-ti introduci moduri ar fi bine sa-ti faci o copie la gta3 in caz ca modul nu-ti place/creeaza lag / crash sa-l pui la loc pe originalul.

Vorbim mai tarziu sa vad, inca n-am reusit sa rezolv cu sampul.

 

Nu am nici un mod nimica! am reusit intr-un fel. Sper sa nu mai faca la fel ca ma apuca toate alea :)) Multumesc pentru sfaturi

Link to comment
Share on other sites

Salutare! Nu stiu ce sa ma mai fac cu calculatorul asta de ras de la bunicii X(, nu vrea sa mearga gta+sampX(X(X(...

Am crack pus, am samp instalat, am schimbat rezolutia, am umblat pe la compatibility si tot degeaba...spune ca nu poate fi urmarit in 800/600/32, am cautat pe net si n-am gasit nimic altceva decat legat ca placa video n-are driverele instale (posibil habar n-am, nu e pc meu) si n-am cerintele minime de placa video...nici n-as putea downloada drivere deoarece sunt de pe stick si daca downloadez scade viteza...nu stiuX(X(X(

Link to comment
Share on other sites

Salut,daca iti spune de rezolutie inseamna ca placa video e problema,incearca sa o schimbi daca iti permiti si daca crezi ca merita sau sa reinstalezi driverele !

Link to comment
Share on other sites

Salut,daca iti spune de rezolutie inseamna ca placa video e problema,incearca sa o schimbi daca iti permiti si daca crezi ca merita sau sa reinstalezi driverele !

Salutare! E de la placa video dar eu nu schimb deoarece nu e pc-ul meu, iar de drivere nu stiu care trebuiesc la pc asta...pe langa asta sunt pe stick, si scade viteza la descarcare, sa caut ceva pe net insa nu prea stiu ce sa descarc..cred ca: nVidia forceware driver 61.76 Windows 9x/Me sa vad...

Link to comment
Share on other sites

Salutare Paramedics. N-am avut ocazia sa-mi iau la revedere de la voi si as vrea sa o fac acum.

 

Divo - pana la urma, cu bune cu rele, esti un baiat super de treaba si o sa-mi fie dor de costumele noastre de gemeni. :)) Sper sa pastram legatura.

Snizel - o sami lipjezty frt.

Tule - esti un prieten de nadejde, mi-a facut placere sa fim colegi.

Patrii - noi doi vom pastra legatura oricum. Te puuup ! :*

Jack, Mitch, Deea, mRa, HaoS., TibiStanciu, Myhboy si restul - O sa-mi lipsiti si voi la fel de mult, pentru ca in aproape 10 luni de zile in Paramedics, am considerat ca fiecare medic ( fie el nou, sau vechi ), face parte din aceasta frumoasa "familie".

 

The Paramedics Family !! - I'll always remember.

 

 

PS: Brunetto, sper sa nu plangi de fericire prea tare.. n-as vrea sa te inneci cu lacrimile si sa ti se intample ceva ..

 

@ Pwp ( glumeam doar, n-as vrea sa ma imbolnavesc )

Link to comment
Share on other sites

Salutare medicilor..Sunt noul coleg:)...Sper sa ne intelegem.

Welcome.

 

 

Acesta este primul meu post aici de cand am intrat in factiune (10.07.2013).

Am postat si eu raportul de activitate. Sper ca m-am descurcat si ca nu am pus vreo poza gresita :-S

 

 

Mult succes celor noi, spor la comenzi si stati departe de gurile rele.

Link to comment
Share on other sites

Welcome celor noi!

 

Regulament "Discuţii libere"

 

Pe zi ce trece observ ca va faceti de cap in acest topic, de discutii.

Mereu vad ca postati porcarii doar pentru +1, astfel m-am gandit sa introduc un regulament pentru ca sa evitam spamul.

 

- Diferenta de timp intre posturile pe care le faceti trebuie sa fie de minim 15 minute.

- Pentru a posta aici trebuie sa folosesti minim 2 propozitii, nu ai voie doar sa saluti sau sa pui intrebari de genul "ce mai faceti?, "ce mai ziceti?" etc.

- In cazul in care ai postat ceva in acest topic trebuie sa astepti sa posteze 2 persoane pentru ca sa postezi din nou. (evident, doar dupa 15 minute)

  • In caz ca nu o sa respectati acest regulament, o sa fiti sanctionati in game cu avertisment / factionwarn pana la demitere.

 

 

Hai buna seara. Am dat un rob cu skill 5 si am incasat 4.800 $ Acum astept sa ies de la jilava :))

[...] iar se pare ca sunt singurul on de pe aici :))

 

Joaca careva poker ? M-am intins la niste turnee si nu se mai termina :))

 

 

Unde joci Poker? daca e sa jucam una mica :D .

 

Pe pokerstars.

Edited by HaoS
Link to comment
Share on other sites

  • Madalin changed the title to Paramedics - Discuţii | Discussions
  • uSp locked this topic
  • uSp unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.