Jump to content

Paramedics - Discuţii | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Bine ati venit cei noi intrati ! sper sa ne intelegem cat mai bine !

Stie cineva ceva moduri?

Welcome tutorur celor noi ! Sa aveti o sedere placuta un Paramedic Family !

Welcome tuturor! Sper sa va placa alaturi de noi :)

 

 

Cam ce moduri ai vrea lexus? :D

Multumim...si as vrea si eu moduri in gen...enb pentru samp ... moduri care sa faca harta cu toate locatiile si/sau in genul gta IV moduri care sa schimbe practic hudul si tot ce tine de estetica jocului cu niste grafici mai bune si mai realistice, daca se poate :))

Link to comment
Share on other sites

Neatza =))...ce mai faceti...probabil va intrebati de ce m-am trezit la ora asta...pai..poate pentru ca m-am culcat la aproximativ 3 dimineata:))...aveti aici niste SS din ceea ce a facut singurul medic de pe server pe la ora aceea ;)

P.S.: uitati-va la chat

:))

Bafta tuturor, ne vedem in-game in ~1 minut!

Edited by NeoAelon
Link to comment
Share on other sites

Si mi-am cumparat si eu un biz sa fiu la moda...sper ca veti lua /heal de aici cand veti avea nevoie ca altfel ma supar!

Cand vreti sa luati /heal ma anuntati sa ii schimb /bizfee. Multam fain.

 

 

gta_sa_2013_08_09_16_25_21_131.jpg

gta_sa_2013_08_09_16_25_37_554.jpg

gta_sa_2013_08_09_16_25_40_033.jpg

gta_sa_2013_08_09_16_29_58_688.jpg

Link to comment
Share on other sites

Bafta in continuare tuturor medicilor sa aveti grija de voi si la rapoarte cat mai bune! ;))

Ma, eu ti-am spus un lucru'...Cat stau eu in Paramedics atat stai si tu. Sper sa nu-ti accepte uidivo demisia...imi esti prieten bun si vreau sa-mi ramai coleg...

Foloseste butonul "EDIT" din coltul din dreapta-jos si retrage cererea de demisie. Sper sa mai ramai...daca nu, asta e...pastram legatura, ti-am explicat in game tot ce-am avut de spus. Ramane la alegerea ta daca ai inteles sau nu...Succes mai departe, si in real si in LSPD. :D

Link to comment
Share on other sites

WELCOME TUTUROR CELOR NOI!!!!!... si va urez sa aveti spor la munca, sa aveti o sedere placuta, si sa ramaneti alaturi de familia Paramedics mult timp!...Ne vedem in-game.

Link to comment
Share on other sites

WELCOME TUTUROR CELOR NOI!!!!!... si va urez sa aveti spor la munca, sa aveti o sedere placuta, si sa ramaneti alaturi de familia Paramedics mult timp!...Ne vedem in-game.

 

Multumesc , sper sa ne intelegem .

Link to comment
Share on other sites

Multumesc mult pentru ca m-ati aceptat sa fac parte si eu din aceasta factiune. Sper sa ma inteleg bine cu totii. Bafta tuturor! :)

Link to comment
Share on other sites

  • Madalin changed the title to Paramedics - Discuţii | Discussions
  • uSp locked this topic
  • uSp unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.