Jump to content

Paramedics - Discuţii | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Saluuut, ma mai tineti minte? Eee cum sa nu, doar e vorba de InSaNe :)) Voiam sa va spun si eu cateva cuvinte, mi-e dor de voi [nu de toti ce-i drept], mi-e dor sa fiu in Paramedics, e naspa rau sa fii civil :-<, dar promit ca nu voi aplica la alte factiuni, voi reveni, trebuie doar sa mai astept sa treaca perioada asta de 1 luna, in care nu pot sa aplic. Cam dupa 2 Decembrie [ziua mea de nastere], cand se vor deschide aplicatiile, sper sa revin si eu printre voi. V-am pupat ! :*

Link to comment
Share on other sites

Saluuut, ma mai tineti minte? Eee cum sa nu, doar e vorba de InSaNe :)) Voiam sa va spun si eu cateva cuvinte, mi-e dor de voi [nu de toti ce-i drept], mi-e dor sa fiu in Paramedics, e naspa rau sa fii civil :-<, dar promit ca nu voi aplica la alte factiuni, voi reveni, trebuie doar sa mai astept sa treaca perioada asta de 1 luna, in care nu pot sa aplic. Cam dupa 2 Decembrie [ziua mea de nastere], cand se vor deschide aplicatiile, sper sa revin si eu printre voi. V-am pupat ! :*

Poi ce ai facut Insane de trebuie sa astepti 1luna?

Si mie mi-e dor de BEST-URILE tale :))!

Astept sa te reintorci...;)

Link to comment
Share on other sites

Mai fac un singur post, stiu ca nu am voie sa postez aici, deodata ce nu fac parte din factiune, dar vreau sa le explic la cei curiosi ce s-a intamplat. In zilele alea de Halloween, mi-am facut un alt cont, am facut acel quest, apoi pe seara m-a apucat pe mine sa fac caterinca de jucatorii pe care-i cunosc, am mai si injurat / insultat, fara sa le zic ca sunt eu (InSaNe). Acum parerea mea e ca cineva a dat /report si a2-a zi cand stateam pe /sleep, m-am trezit cu Mute 240 min + Demitere + FP Maxim de la Kelton. Pana mea, avand acelasi IP, Kelton s-a suparat si m-a sanctionat pe contul cu level mare. A fost greseala mea, ce sa mai zic. Acum ideea e ca tre' sa astept o luna, din cauza faptului ca odata iesit dintr-o factiune, nu mai ai voie sa intri din nou, decat dupa 30 de zile. Deci ne auzim prin Decembrie. Cheers! :*

Link to comment
Share on other sites

Buna Seara!

Ce mai faceti?

Cu rapoartele cum o duceti?

Va anunt ca maine pe la 6 intru sa fac niste comenzi sa termin raportul.Dupa aceea va las si pe voi.

Link to comment
Share on other sites

Salutare ! Am fost cam inactiv din cauza unor probleme familiare si a scolii ... Am auzit ca in seara asta avem war ? Il batem pe toti :)) ! Sper sa ajung repede de la scoala ca am pregatire azi :| Succes la comenzi !

Link to comment
Share on other sites

Salutare ! Am fost cam inactiv din cauza unor probleme familiare si a scolii ... Am auzit ca in seara asta avem war ? Il batem pe toti :)) ! Sper sa ajung repede de la scoala ca am pregatire azi :| Succes la comenzi !

 

 

Cu mine in echipa normal ca-i batem :> . Mi-am cumparat tableta :D . O las la incarcat cat timp merg la dentist si cand revin umplu ecranul de jocuri :)

Link to comment
Share on other sites

Bravo DemonRullz!!! Stiam eu ca o sa te descurci. Si te-ai descurcat destul de bine, foarte bine. :>

Link to comment
Share on other sites

M-am trezit de dimineata

Mi-am dat seama ca e war,

Mi-am luat deagle si m4

Bill mi-a zis azi esti best member,

Noi tineri medici ai clanului "barbosi"

Cu ambulanta si tarafu la war am sa plecam

Si o sa ii batem pe toti, tinta o sa sara in colegi,admini si botii

Lalalalalaalallalalalaa

 

Nu aveam ce sa fac la Romana sry sper sa va placa :)))

Link to comment
Share on other sites

M-am trezit de dimineata

Mi-am dat seama ca e war,

Mi-am luat deagle si m4

Bill mi-a zis azi esti best member,

Noi tineri medici ai clanului "barbosi"

Cu ambulanta si tarafu la war am sa plecam

Si o sa ii batem pe toti, tinta o sa sara in colegi,admini si botii

Lalalalalaalallalalalaa

 

Nu aveam ce sa fac la Romana sry sper sa va placa :)))

 

 

 

Adevarat ! Am plecat la war,va :*

Link to comment
Share on other sites

Salut! Sper sa nu se supere nimeni ca postez aici, vreau sa felicit factiunea Paramedic pentru activitatea lor impecabila.

Bil and brune, si ceilalti nabi jack si tule, va descurcati bine, ii coordonati foarte bine.

Tot asa, bravo

Pooooooop balos. :*

Link to comment
Share on other sites

Merita un laptop 1800lei?

Placa de baza Intel Core i 5

placa video nvidia 710 2gb

4gb ram

1tb memorie?

Presupun ca ai vrut sa spui CPU in loc de "placa de baza", parerea mea e ca la pretul asta (mai ales daca este nou), merita toti banii. Acum depinde si de vechime, in caz ca nu e nou, recomandarea mea e ca atunci cand il iei (presupun ca de la un prieten ceva) mai intai il testezi sa-i sara capacele... daca totul merge ok, si are o vechime de maxim 1 an (mai ales cu garantie), da... se merita pretul.

Edited by BTD InSaNe
Link to comment
Share on other sites

  • Madalin changed the title to Paramedics - Discuţii | Discussions
  • uSp locked this topic
  • uSp unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.