Jump to content

Paramedics - Discuţii | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

mi amor, sper sa ramai cat mai mult alaturi de noi in factiune si sa te simti bine cu nabii astia, majoritatea sunt baieti de treaba, iar fetele din factiune nu mai spun.... :D ia vezi cum faci sa iei si tu un best. :))

Link to comment
Share on other sites

MS DemonRullz Ti se potriveste avatarul asta, nab. :)):* Si bun venit celor noi! Daca aveti intrebari, nelamuriri nu ezitati sa ne intrebati. >:D<<'>

Edited by BTD Missy
Link to comment
Share on other sites

Doamne ce NAB esti Demon =))) cum ma sa iti pui poza aia la avatar? :)) Bun venit celor noi si sper sa va simtiti cat mai bine aici la noi :D

 

Doamne =)).Cum sa-ti pui ma poza de profil cu text: Sunt NAB :)))?

Oricum...Welcome celor noi si bafta la comenzi.Sa stiti ca e criza

 

MS DemonRullz Ti se potriveste avatarul asta, nab. :)):* Si bun venit celor noi! Daca aveti intrebari, nelamuriri nu ezitati sa ne intrebati.

Nu va place avataru meu ?:))

L-am rugat deja pe cel ce mi-a facut avataru sa caute in loc de bormasina un ciocan ...

Link to comment
Share on other sites

, lasa ca esti tu smecher si scrii cel mai corect, mai taie din basinile astea. ;)

 

Aţi fost declarat ADMIS la examenul de teorie pentru obtinerea permisului de conducere AUTO, categoria "B". Lalalalalala ! :D

Am stat decat 2-3 zile cu cartea in brate si tot am luat... :)):)) :))

I-auzi baaaaaaaa! =))

Link to comment
Share on other sites

, pai atunci succes nabo, sfatul meu, dupa ce citesti de 2 ori regulamentul, ordonanta si toate cele, fa toate intrebarile din carte, apoi la final baga chestionare si o sa vezi cum iei cel putin 24 la chestionarele de pe internet. Ah, si-ti recomand pentru chestionare site-ul asta: http://e-drpciv.ro/

Link to comment
Share on other sites

  • Madalin changed the title to Paramedics - Discuţii | Discussions
  • uSp locked this topic
  • uSp unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.