Jump to content

Paramedics - Discuţii | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Salutări!

Îmi cer scuze că postez unde nu aș avea permisiunea, dar țin să vă informez despre un sondaj de opinie ce poate da viață Olimpiadei de Primăvară 2014, evident doar pentru facțiuni.

Dacă ați mai luat parte la astfel de competiții și doriți o ediție de primăvară, cu probele la fel de proaspete, vă rog să votați și să vă dați cu părerea în topicul următor:

http://forum.b-zone....-opinie-survey/

Mulțumesc și let's play togheter!

Link to comment
Share on other sites

Salut! Ma bucur sa vad ca incepeti sa nu va mai faceti de cap in aces topic.

Eu voi fi inactiv, cred, pana imi va rezolva taivcamio calculatorul.Cat timp nu stiu, renovam si casa si mnoa, poate dura.

Nu va faceti de cap.

 

 

P.S. LA MULTI ANI @Skyfall!!! AM SI CADOU PENTRU TINE, FELICITARI PENTRU RANK UP SI CLEAR FW.

Link to comment
Share on other sites

@, Multumesc de compliment si tu ai fost de treaba, mai bine zis de nota 10.

Cat despre statu in banca, nu prea a fost asa. Vreau sa-mi cer iertare tuturor carora le-am vorbit urat.... Nu-mi place sa fiu luat peste picor.

Bafta tuturor in toate.

Link to comment
Share on other sites

hahaaaa =)) ce te-a facut maaaa, asa imi place, dai dovada ca esti cel mai mare nab al factiunii =))

PS: La multi ani Sky si felicitari pentru rank! inceteaza cu contractele ca iti pierzi toti banii ;):))

Deci... [fara deci] dupa 17 ore nedormite la acel concurs abea vedeam tastatura ... dar nu pot fi cel mai mare NAB AL FACTIUNII nici daca luam -2 ... deoarece tu esti aici =)))

 

Apropo Sky, cati ani ai facut ? Am uitat sa te intreb =)))

Link to comment
Share on other sites

Deci... [fara deci] dupa 17 ore nedormite la acel concurs abea vedeam tastatura ... dar nu pot fi cel mai mare NAB AL FACTIUNII nici daca luam -2 ... deoarece tu esti aici =)))

 

Apropo Sky, cati ani ai facut ? Am uitat sa te intreb =)))

+1 dadaaaa asa e, naba4ever cristinutza:))

Link to comment
Share on other sites

  • Madalin changed the title to Paramedics - Discuţii | Discussions
  • uSp locked this topic
  • uSp unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.