Jump to content

Paramedics - Discuţii | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Link to comment
Share on other sites

Neataaaa nabs! Cu ocazia zile de 8 Martie tin la le urez tuturor fetelor din aceasta factiune (Lorii, Missy, Deea,Demon, Sick,Albert, Wukong,Fofooo,Tule,Big Boss Jack,etc) un calduros La Multi Ani!! :*>:D<<'> . Vreau sa le urez si multa bafta NABILOR care au parasit aceasta factiune, Juanita fata mea si Zsolti.Sper sa va simtiti cat mai bine acolo unde vreti sa aplicati! Bafta nabs! :*

Edited by MS Criss
Link to comment
Share on other sites

Uite a venit 8 Martie, la multi ani tuturor nabelor din aceasta factiune, dar in special lui Cristina si Missy <3 nabele mele preferate sa aveti toti ce va doriti si sa nu uitati de mine :>, si baietilor (albertoy21,DemonRullz,Wukong,Fofo,Terminator,Bad Ass Jack) va multumesc ca mi-ati fost alaturi mereu!

Link to comment
Share on other sites

Buna dimineata fostii mei colegi.

Dupa cum vedeti, dupa inca o rugaminte a mea catre Kelton, am reusit sa ies cu capul sus din aceasta factiune.

Va multumesc tuturor rank3 + pt ajutor, distractie, si nabsim :)).Multumesc si tie Sickness chiar daca ai rank1 :D ,sper sa ajungi si tu macar la fel ca mine(rank4).

Multumesc Jack,leaderul si testerul meu :D !

Link to comment
Share on other sites

Buna dimineata fostii mei colegi.

Dupa cum vedeti, dupa inca o rugaminte a mea catre Kelton, am reusit sa ies cu capul sus din aceasta factiune.

Va multumesc tuturor rank3 + pt ajutor, distractie, si nabsim :)).Multumesc si tie Sickness chiar daca ai rank1 :D ,sper sa ajungi si tu macar la fel ca mine(rank4).

Multumesc Jack,leaderul si testerul meu :D !

Bafta nab pe viitor , ce rau imi pare ca toti oamenii de treaba ies ... dar asta e , tinem legatura :D

 

Bafta in departamente sau in ce iti doresti tu :D !

Link to comment
Share on other sites

Succes in continuare dragi fosti colegi, Zsolti6, Juan(ita), Kind3ru. O sa-mi fie dor de voi. :(

 

P.S. esti nab! :*

Edited by Missy
Link to comment
Share on other sites

Salut, am fost sunat de cei din TTB si au propus sa facem 2 activitati :

 

-Prima la ora 15:00 - event "cs" adica war .

 

-La ora 18:00 - LCS

 

Dat fiind ca nu e anuntata la topicul de Anunturi, prezenta nu va fi obligatorie, totusi v-as ruga sa veniti cat mai multi.

 

O Zi Buna ! :D

Link to comment
Share on other sites

  • Madalin changed the title to Paramedics - Discuţii | Discussions
  • uSp locked this topic
  • uSp unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.