Jump to content

Paramedics - Discuţii | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Sarut mana Paramedics, Ce mai faceti, totul bine, sanatosi?

Am facut o ajustare Extraterestre, i-a auzi:

 

Sunt o legenda in carne vie,

Am luptat mult pentru orice dar nimeni nu stie,

Chiar daca mi-a fost greu eu nu m-am lasat,

Pe cele mai inalte culmi eu am ramas.

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Lore, doresc sa imi cer scuze ca nu respect ceea ce scrie pe prima pagina, insa am facut o propunere pentru paramedics si daca ma poate ajuta cineva cu un +1 cred ca mi-ar fi de folos si voi fi recunoscator.

 

http://forum.b-zone.ro/topic/237839-propunere-paramedics/ Aceasta este propunerea.

Link to comment
Share on other sites

Ziua buna, Paramedics, as vrea sa le urez un mare Welcome celor noi! Sper sa va acomodati repede aici cu noi si sa fim cu totii prieteni!

 

P.S: Alex, am vazut propunerea si mie mi se pare super, ti-am dat acolo in +1 la propunere.

 

Edited by BS DaryusAndrey2003
Link to comment
Share on other sites

Vreau sa-i multumesc Brunettei ca mi-a oferit acordul de a face o activitate.

Nu am fost foarte multi dar a fost vesel.

Rezultatele de la activtiatea facuta de Mango. , 5 runde a cate 2k sunt urmatoarele:

 

*Domino14 (2k) - Combat Shoutgun

*Paul (2k) - Combat Shoutgun

*Daryus (4k) - Ambele la Deagle

*Daniela (2k) - Ak-47

 

Felicitari celor de pe lista de mai sus.

 

Saptamana curenta (06.10.2014 - 12.10.2104) vor fi mai multe activitati facute de Mango. , Clar lucru ca prezenta nu e obligatorie, noi doar ne distram. Va fi si Lms,Deagle 1v1,LCS,Trivia.

Sper ca vor fi cati mai multi participanti.

 

P.S.: Nu va faceti griji, sa nu credeti ca imi dau demisia. Doar vreau sa fie mai multe activitati, de aia si incerc sa le fac.

Edited by Mango3
Link to comment
Share on other sites

In cursul zilei de astazi 06.10.2014, Nenea Mango. a facut un event tip Last Man Standing.

Castigatorul LMS-ului fiind DemonRullz[ToV]

Felicitari.

Maine 07.10.2014 va fi event tip Deagle 1 vs 1. Sper ca vor fi mai multi decat astazi.

Link to comment
Share on other sites

Stiu, stiu, sunt rau, sunt nesimtit, arogant, dar pe bune fratilor, nu mai suport... :)

 

, citeste regulile de postare de pe prima pagina a acestui topic. Se lasa cu sanctiuni.

@Mango3, vad ca te-ai apucat de eventuri interne, succes la rank 5.

, de fiecare data cand te vad cum postezi, stau si raman prost cand vad cuvintele pe care le folosesti. Cand eram mic, si eu spuneam saru'mana la vecini, dar tu chiar nu vezi cum arata sa spui asa ceva pe un forum? Esti foarte ciudat.

, nu cred ca pe colegii nostri ii intereseaza ce faci tu in alte factiuni, de pe alte conturi. Am inteles, incercati sa faceti +1 / conversatie, dar altceva mai interesant nu gasiti si voi? (btw, joci foarte bine rolul lui Misty).

, tu asta postezi de cand ai intrat in factiune, "salut, ce faceti, eu debea ... ", chiar nu poti sa mai gasesti si altceva de postat?

@Albertoy21, sefule, eu n-am incercat sa fac zeci de event-uri ca sa iau rank 5, ba chiar n-am facut decat foarte putine, asa ca nu te mai strofoca si lasa lucrurile sa vina de la sine. (valabil si pentru tine Mango.).

 

Edited by Doc InSaNe
Link to comment
Share on other sites

  • Madalin changed the title to Paramedics - Discuţii | Discussions
  • uSp locked this topic
  • uSp unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.