Jump to content

Paramedics - Discuţii | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

@, ba nabet, imi pare rau ca pleci. Dar toate lucrurile au si un sfarsit...nimeni nu va juca vesnic jocu asta :)).

Ce pot sa zic? Imi pare bine ca te-am cunoscut, daca nu l-as fi cunoscut acum 1 an pe "baiatu de la SMURD InSaNe" eu n-as fi fost azi aici :)).

Textele lungi nu prea sunt stilul meu, un singur lucru mai adaug si anume ca eu sper sa pastram legatura nabet ! :D

 

Ps: era sa uit, mersi pentru lucrurile de bine pe care le-ai scris in demisia ta, apreciez :D !

Link to comment
Share on other sites

Inca o data vreau sa va urez la toti mult succes in continuare, s-aveti rabdarea si vointa sa ajungeti oriunde v-ati propus voi, atat in joc cat si in realitate! Am ramas cu foarte multe amintiri frumoase, am ramas cu prieteni buni, pe care sper ca intr-o buna zi sa-i pot cunoaste si face2face, imi doresc si sper sa tin legatura cu cat mai multi dintre voi. Ce e cel mai aiurea, e ca odata ce te lasi de joc, pierzi legatura cu multi oameni, de ce? pentru ca nu mai ai acel ceva in comun cu el si relatia se raceste, se pierde, exact cum si Tule, Jack_D, Missy, _Cristina_ si altii au pierdut legatura cu noi... si au mai ramas doar amintirile. Chiar vreau sa va arat cateva poze pe care mi le-a dat IoanaB celor care sunteti interesati de niste amintiri de-ale mele: Amintiri

 

Azi am incercat sa fac cat mai multe poze ca amintire cu cat mai multi dintre voi si... albertoy21, imi pare foarte rau ca n-ai fost online: Poze

 

P.S. Eu ma joc Dota 2, daca careva dintre voi doreste sa jucam impreuna, ma gasiti pe Steam: ovidiupenet

P.P.S Ma mai joc si Vindictus foarte des, daca cineva joaca sau ar vrea sa-l incerce, lasati-mi un PM.

 

Asta e character-ul meu:

 

Edited by Doc InSaNe
Link to comment
Share on other sites

Ovidiu, mi-a făcut plăcere să cunosc o persoană ca tine, esti o persoană deosebită cu un caracter imens . Chiar dacă nu prea am vorbit noi mai mereu, din micile noastre discuții reiese caesti de treabă . Multă baftă in continuare :* .

Link to comment
Share on other sites

Inca o data vreau sa va urez la toti mult succes in continuare, s-aveti rabdarea si vointa sa ajungeti oriunde v-ati propus voi, atat in joc cat si in realitate! Am ramas cu foarte multe amintiri frumoase, am ramas cu prieteni buni, pe care sper ca intr-o buna zi sa-i pot cunoaste si face2face, imi doresc si sper sa tin legatura cu cat mai multi dintre voi. Ce e cel mai aiurea, e ca odata ce te lasi de joc, pierzi legatura cu multi oameni, de ce? pentru ca nu mai ai acel ceva in comun cu el si relatia se raceste, se pierde, exact cum si Tule, Jack_D, Missy, _Cristina_ si altii au pierdut legatura cu noi... si au mai ramas doar amintirile. Chiar vreau sa va arat cateva poze pe care mi le-a dat IoanaB celor care sunteti interesati de niste amintiri de-ale mele: Amintiri

 

Azi am incercat sa fac cat mai multe poze ca amintire cu cat mai multi dintre voi si... albertoy21, imi pare foarte rau ca n-ai fost online: Poze

 

P.S. Eu ma joc Dota 2, daca careva dintre voi doreste sa jucam impreuna, ma gasiti pe Steam: ovidiupenet

P.P.S Ma mai joc si Vindictus foarte des, daca cineva joaca sau ar vrea sa-l incerce, lasati-mi un PM.

 

Asta e character-ul meu:

 

 

Si eu is de acord cu tine...pacat ca n-a fost si nabert online...

 

Stii ce voi face dupa ce dau 'Add reply'?:))

Pai n-ai de unde sa stii dar iti voi zice eu...:))...o sa-ti dau +1 ba, nu fac des asta deci apreciaza =)).

 

Cat despre ceea ce ai zis tu aici : Ce e cel mai aiurea, e ca odata ce te lasi de joc, pierzi legatura cu multi oameni, de ce? pentru ca nu mai ai acel ceva in comun cu el si relatia se raceste, se pierde,

Ai perfecta dreptate, dar aici depinde de cat vrea fiecare sa pastreze relatia cu celalalt :P.

 

Voi pune si eu pozele mele de ieri, pentru ca ale mele sunt mai tari, s@l p@ !

 

OVI NABET !

 

Sa scriu si ceva pentru ceilalti colegi, no...?

 

Spor la raport nabilor, s@l p@ !

Link to comment
Share on other sites

Salutare, Paramedics! Multa bafta InSaNe, in viata reala, sper sa mai tinem legatura toti, chiar imi pare rau ca ai plecat si ca nu am fost aseara on sa imi i-au si eu la revedere si sa facem niste poze... :(

 

Bafta la raport medici. Uitati, aici am o poza cu furia albastra si cea verde :)) impreuna cu Bogdan27 : http://imgur.com/gZI2pNf

Link to comment
Share on other sites

Mersi alexut! Te-am inteles si pe tine mai bine cand ai asteptat sa iei rank up :D (doar ca la tine a fost mai greu). Si tu l-ai meritat.

Edited by xdrive
Link to comment
Share on other sites

@xdrive, stiu ca nu mai fac parte din Paramedics, dar ma risc sa mai postez si eu pe aici, cu aprobarea voastra. Vreau sa te felicit pentru rank 4 Cristi, esti un om deosebit si meriti sa ajungi tot mai sus, tine-o tot asa!!, iar nu in ultimul rand, vreau sa te felicit din toata inima pentru ca ai luat permisul de conducere!! Stiam ca vei reusi, ma bucur enorm pentru tine si te astept sa ma plimbi cu masina... eu's mai trist, am permis, dar n-am masina. :))

 

P.S. II salut si pe fostii colegi, va doresc o zi minunata, la mine e soare si cald afara! :X Bafta la rapoarte si la cat mai putine sanctiuni!

 

InSaNe was here...

Link to comment
Share on other sites

@xdrive, stiu ca nu mai fac parte din Paramedics, dar ma risc sa mai postez si eu pe aici, cu aprobarea voastra. Vreau sa te felicit pentru rank 4 Cristi, esti un om deosebit si meriti sa ajungi tot mai sus, tine-o tot asa!!, iar nu in ultimul rand, vreau sa te felicit din toata inima pentru ca ai luat permisul de conducere!! Stiam ca vei reusi, ma bucur enorm pentru tine si te astept sa ma plimbi cu masina... eu's mai trist, am permis, dar n-am masina. :))

 

P.S. II salut si pe fostii colegi, va doresc o zi minunata, la mine e soare si cald afara! :X Bafta la rapoarte si la cat mai putine sanctiuni!

 

InSaNe was here...

Multumesc frumos! Lasa ca mai important e sa ai permis decat masina... si tu esti un prieten foarte fain si deosebit, ne mai auzim, imi pare rau ca nu ne mai vedem pe samp.

Link to comment
Share on other sites

Multumesc tuturor pentru felicitari, vreau sa iti multumesc pentru tot Lori, nu credeam vreodata ca voi ajunge pana aici.Esti si vei fi mereu cel mai bun lider. Sper sa raman alatur de voi mult timp de acuma pana o sa ma las de acest joc. Vreau sa te felicit Capitane, esti un coleg foarte bun, iti meriti rangu.

Edited by Jonis
Link to comment
Share on other sites

Plecati cu toti incet, incet... nu am cuvinte sa spun, va urez tuturor celor care ii consider familia mea, ei stiu asta deja nu trebuie sa enumar, trebuie sa ganditi inainte de a face ceva nu de 2, 5, 10, ci de 100 de ori pentru ca asa trebuie...

Edited by Albertoy21
Link to comment
Share on other sites

@Albertoy21, iti voi mai explica inca o data motivul pentru care am parasit factiunea voastra.

 

In primul rand, detineam rank 5, ceea ce inseamna ca faceam parte din conducerea factiunii. Un rank 5 are destule responsabilitati, chiar daca scapa de raportul obligatoriu. Nu ar fi fost corect sa intru o data la doua zile doar pentru log. Trebuia sa ma ocup de organizat event-uri, de teste cand se recruta, de corectarea rapoartelor, de buna conduita a factiunii si ajutarea / sustinerea colegilor noi. Din punctul meu de vedere, cu asta se ocupa un rank 5, ideea este ca eu nu indeplineam niciunul din task-urile precizate. Acum urmeaza intrebarea de ce? Pentru ca m-am saturat de acest joc, foarte simplu, te joci un joc o luna, doua, un an, dar la un moment dat ti se ia cheful, te plictisesti de el. Asta s-a intamplat si in cazul meu, m-am plictisit grav de acest joc. Nu am zis ca n-o sa mai intru absolut deloc, sau ca nu ma voi reapuca candva, dar momentan nu mai vreau sa am obligatii, vreau sa intru cand vreau eu, o data pe luna, o data la doua luni, nu cum ma obliga factiunea sa fac log o data la 2 zile, 23 ore si 59 minute. Intr-o alta ordine de idei, am iesit din factiune pentru ca Brunetta. imi este cea mai buna prietena de pe sa-mp, iar ce faceam eu, consider ca era un disrespect fata de ea si intreaga factiune (Lori ti s-a umflat inima in tine, stiu). Asa cum ti-am mai zis si pe joc Albert, te rog sa nu faci ca mine, nu copia greselile mele si da-ti interesul daca tot a avut naba incredere in tine si ti-a dat rank 5. Ai grija ce faci si mult succes! Te saluta sefu' tau! :* (Am uitat sa-ti mai spun ceva, nu-mi pare rau pentru decizia pe care am luat-o, absolut deloc, sunt mandru ca mi-am dat demisia la momentul potrivit, am iesit frumos in glorie cum nu se putea mai bine).

 

P.S. Evident ca nu pot sa nu-i salut si pe ceilalti fosti colegi! Bafta la rapoarte nabilor, sa fiti cuminti! :*

Link to comment
Share on other sites

@Albertoy21, iti voi mai explica inca o data motivul pentru care am parasit factiunea voastra.

 

In primul rand, detineam rank 5, ceea ce inseamna ca faceam parte din conducerea factiunii. Un rank 5 are destule responsabilitati, chiar daca scapa de raportul obligatoriu. Nu ar fi fost corect sa intru o data la doua zile doar pentru log. Trebuia sa ma ocup de organizat event-uri, de teste cand se recruta, de corectarea rapoartelor, de buna conduita a factiunii si ajutarea / sustinerea colegilor noi. Din punctul meu de vedere, cu asta se ocupa un rank 5, ideea este ca eu nu indeplineam niciunul din task-urile precizate. Acum urmeaza intrebarea de ce? Pentru ca m-am saturat de acest joc, foarte simplu, te joci un joc o luna, doua, un an, dar la un moment dat ti se ia cheful, te plictisesti de el. Asta s-a intamplat si in cazul meu, m-am plictisit grav de acest joc. Nu am zis ca n-o sa mai intru absolut deloc, sau ca nu ma voi reapuca candva, dar momentan nu mai vreau sa am obligatii, vreau sa intru cand vreau eu, o data pe luna, o data la doua luni, nu cum ma obliga factiunea sa fac log o data la 2 zile, 23 ore si 59 minute. Intr-o alta ordine de idei, am iesit din factiune pentru ca Brunetta. imi este cea mai buna prietena de pe sa-mp, iar ce faceam eu, consider ca era un disrespect fata de ea si intreaga factiune (Lori ti s-a umflat inima in tine, stiu). Asa cum ti-am mai zis si pe joc Albert, te rog sa nu faci ca mine, nu copia greselile mele si da-ti interesul daca tot a avut naba incredere in tine si ti-a dat rank 5. Ai grija ce faci si mult succes! Te saluta sefu' tau! :* (Am uitat sa-ti mai spun ceva, nu-mi pare rau pentru decizia pe care am luat-o, absolut deloc, sunt mandru ca mi-am dat demisia la momentul potrivit, am iesit frumos in glorie cum nu se putea mai bine).

 

P.S. Evident ca nu pot sa nu-i salut si pe ceilalti fosti colegi! Bafta la rapoarte nabilor, sa fiti cuminti! :*

 

InSaNe ai mare dreptate in tot ceea ce zici aici.

Sa aveti o zi frumoasa paramedics, spor la rapoarte.

Sa fiti iubiti, Sarut mana!

Link to comment
Share on other sites

@,

 

Bine facem naba, tu ce faci? :)) Azi chiar ca am avut succes la scoala ^_^. Am crezut ca nu mi se mai termina ora de geografie ca avem o doamna mai rea... dar totusi am scapat cu un 10 =)) Deja pot spune si eu ca sunt in weekend, ca maine am numai ore bune...

 

P.S: Bafta la raport/scoala/liceu/munca, paramedics!

Link to comment
Share on other sites

Daryus ti-ai atins apogeul ai 69 posts :)).

Salut paramedics, am sosit de la scoala si va urez o zi placuta, ne auzim pe radio chat in game si va doresc succes la raportul de aceasta saptamana!

Sau nu >:)

Link to comment
Share on other sites

Report, neeeh, i am joking, thanks for sharing your time with us, with our leader.

Buna seara paramedics bine v-am regasit, in aceasta seara se pare ca totul decurge foarte bine, se apropie weekend-ul se apropie sfarsitul de saptamana si in acelasi timp se apropie si timpul postari de raporte.

Va urez succes!

Link to comment
Share on other sites

Adresez un exercitiu de imaginatie celor care au rabdare sa citeasca tot.

 

Imagineaza-ti ca acum ai primit un diagnostic si mai ai 10 zile sa pleci de pe Pamant, pana sa-ti dai jos "haina", aparent pana mori. Ai fisa in mana, intr-o clipa viata ta se schimba complet, stii ca mai ai 10 zile si asta a fost tot, pleci. Te intreb, cand ti se comunica asta, cand aflii vestea, ce va fi important pentru tine? Va fi important sa castigi cat mai multi bani, sa te duci si mai mult la munca? Sa inveti pentru facultate toata ziua si in ultimele zile sa-ti mai cumperi o casa? Nu prea cred! Eu cred ca in ultimele zile o sa faci ce n-ai facut niciodata, ce n-ai facut pana acum. O sa incerci tot ce este nou, o sa strangi o gramada de experienta. Eu zic ca o sa fie mult mai important sa traiesti liber, sa traiesti in dragoste si ultimele clipe sa le petreci cu prietenii si cu familia. Bag mana-n foc ca toti s-ar lasa de facultate, toti s-ar lasa de munca si ca-n ultimele clipe, toti ar rade, toti ar zambi si si-ar transforma ultimele zile intr-o minune. Ne-am iubi prietenii si familia, i-am ierta pe toti, ne-am ierta si pe noi insine si am rade de toate prostiile pe care le-am facut. Am rade de noi, din prostia asta ne-am suparat... din prostia asta ne-am certat... toata lumea ar fi fericita. Cred ca fiecare dintre noi am reactiona la fel, mai am 10 zile sa fiu fericit, sa profit de viata la maxim si intrebarea mea ar fi: De ce nu crezi ca ce ar fi important atunci, este important si acum? Viata trece la fel de repede ca acele 10 zile. Acum ceva timp am fost in generala, liceu, iar parintii imi zic cat de repede a trecut timpul... deci ce-ar fi important in ultimele zile, ar trebuie sa fie foarte important si acum! In ultimele zile ne-am lasa liber sufletul, nu l-am mai incarca, am face exact ce ne spune interioriul, ne-am indeplini toate dorintele. Si consider ca asta ne-ar aduce fericirea, bogatia, succesul financiar, consider ca asta ar fi o reteta pentru o viata impecabila. Sustin ca atunci materialul nu ar conta atat de mult incat sa ne certam pentru el, ca fiecare ar da ce ar avea si asta ne-ar duce la urmatorul pas. Nu este greu, este foarte usor si posibil, dar trebuie schimbata constiinta colectiva pe care... doar noi o putem schimba, cum altfel daca nu aratand un exemplu? Daca ai citit tot, iti multumesc si sper ca ai inteles ceva.

Link to comment
Share on other sites

Da, referitor la ce a scris seful nostru , foarte interesant cat si adevarat acest articol, cititorul nu numai ca are diferite stari,emotii cand citeste dar isi imagineaza in acelasi timp ce ar face el/ea in acea situatie, multumim foarte mult.

Si acum revenind la topicul nostru, neata PARAMEDICS!!!!!!!! Bine v-am regasit imi face o deosebita placere sa fiu primul cu " Neata".

Ne auzim in game mai incolo, numai bine!

Link to comment
Share on other sites

  • Madalin changed the title to Paramedics - Discuţii | Discussions
  • uSp locked this topic
  • uSp unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.