Jump to content

Paramedics - Discuţii | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

@@Mango3, nici până în prezent nu ați înțeles că nu vi se cere o activitate pentru care să vă neglijați viața socială. Vi s-a cerut prezența de spirit în facțiune, eficientă, constructivă, dar sub nicio formă să nu aveți o atitudine îngâmfată, așa cum tot demonstrați, printre altele. Dacă nu mai aveți timp sau chef, dați-vă demisia. Un rank nu se cumpără pentru a-l păstra astfel, se întreține. Edited by South John
Link to comment
Share on other sites

@Mango3 Ah, acel moment cand vine mama sau tata acasa de la sedinta cu parintii si tu stii deja ce se va intampla... :))
Salutari paramedics, mai dau si eu 1,2 posturi pe aici, intr-un an poate fac si eu 500 de posturi, am venit de la scoala deci ne auzim pe [/r], si sa nu uitati ca astazi la 20:15 avem ora de psihologie, stiti despre ce este vorba.

Link to comment
Share on other sites

Buna seara paramedicilor! M-am gandit sa mai postez si eu pe aici si sa va intreb ce parere aveti despre rpg3 si care e scopul acestui server din moment ce rpg2 nu este inca full.. Parerea mea este urmatoarea: un server deschis pentru bani, acesta fiind un mare fail deoarece la 1000 de playeri in 100m^2 inseamna un lag enorm, nu mai mentionez ce era la dmv..

Link to comment
Share on other sites

Buna seara paramedics.

Doresc sa va urez un 1 Decembrie cat mai bun tuturor, si la multi ani tuturor romanilor.

Atentie va rog, nu mai faceti posturi aiurea de tip, Ceau, ce faceti sau buna, cum o mai duceti. Incercati va rog sa dezvoltati cat mai mult tot ceea ce scrieti.

Sa aveti o seara frumoasa paramedics, intru si eu in game pe la 7, acuma am ceva treaba.. teme, etc.

Spor la raport tuturor.

Link to comment
Share on other sites

Buna dimineata ! Cei drept , nu prea am mai postat pe aici , imi cer scuze si pentru inactivitatea mea din ultimile zile .. De cateva zile sunt foarte racita , ieri nu m-am putut da jos din pat ! :( .. Sa aveti o zi frumoasa, si succes la scoala , va puup ! :*

Link to comment
Share on other sites

Buna seara ! Ma scuzati pentru inactivitatea mea din ultimele zile da n-am ce sa fac o sa imi revin imediat dupa ce termin cu tezele . Ne mai vedem in game va PwP :**

 

 

I love Paramedics !!!

Link to comment
Share on other sites

Buna seara ! Ma scuzati pentru inactivitatea mea din ultimele zile da n-am ce sa fac o sa imi revin imediat dupa ce termin cu tezele . Ne mai vedem in game va PwP :**

 

 

I love Paramedics !!!

 

 

Seara si tie Sparros,nu am mai postat de mult in acest topic si nu prea am mai fost activ in game (din cauza la teze).Sa speram ca numarul scazut de playeri(in urma deschideri rpg 3) sa nu ne afecteze.Bafta la raport si noapte buna !

 

Link to comment
Share on other sites

Tekk vezi că ai voie să postezi după ce au mai postat 2 colegi după tine. Mai citeşte primul post de pe prima pagină ca să eviţi sancţiuni.
Faci cam prea multe greşeli , aici şi în joaca. Fii atent.

Edited by Mango3
Link to comment
Share on other sites

@@Mango3, "cam prea multe", "pentru c-am vorbit cu tine". Dacă tot faceți observație, puneți cratima corect, ca să nu părem ridicoli.


Rog membrii de minimum Rank 4 să devină mai activi în perioada următoare. Urmează să deschidem sesiunea de aplicații și avem nevoie de voi.

Edited by South John
Link to comment
Share on other sites

Sti ce nu inteleg eu John ? De ce esti atat de rigid si strict si nu esti si tu ca Demon sau Jonis , adica mai de treaba cu membrii factiunii si chiar cu playeri. Si vreau sa imi cer scuze pentru tupeul meu dar eram nu intr-o stare foarte buna , sper sa ma ierti. (mesaj adresat lui @South John )

Link to comment
Share on other sites

Neata nabeilor:> Ce faceti?? Eu azi mai am o teza, inca una Miercuri si gata cu ele:)))

Sa aveti un inceput de saptamana cat se poate de bun si succes celor care au teze/teste/ascultari :))

In legatura cu quest`ul daca mai gasiti harti ceva, postati pe facebook pe grup! Mersi:P Bafta si celor care doresc sa termine quest`ul :)))

Va pupa venin`us :*

Link to comment
Share on other sites

Sti ce nu inteleg eu John ? De ce esti atat de rigid si strict si nu esti si tu ca Demon sau Jonis , adica mai de treaba cu membrii factiunii si chiar cu playeri. Si vreau sa imi cer scuze pentru tupeul meu dar eram nu intr-o stare foarte buna , sper sa ma ierti. (mesaj adresat lui @South John )

@, am o viziune ideală și o înțelegere realistă a situațiilor. Am curaj să vă înfrunt pe fiecare, pentru că vreau să primesc ce ofer.

 

La început sunt prieten cu toți și ajut. Din momentul în care m-ai călcat conștient pe "coadă", te resping. Asta îi implică și pe oamenii pe care îi iubesc.

 

Și eu greșesc, dar îmi asum totul. Dacă nimeni nu ia atitudine împotriva a ceea ce este rău, cum ne vom bucura de un joc plăcut și liniștit ?

Edited by South John
Link to comment
Share on other sites

  • Madalin changed the title to Paramedics - Discuţii | Discussions
  • uSp locked this topic
  • uSp unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.