Jump to content

Paramedics - Discuţii | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Inca o intrebare: singurul job pe care paramedicul trebuie sa-l aiba este mecanic? De exemplu: daca am terminat raportul vineri si sambata stau doar offduty, fara heal si fara comenzi, am voie sa ma duc sa-mi iau alt job, trucker, arms dealer pentru a face mai multi bani?

Link to comment
Share on other sites

"Membrii Paramedics (rank 1-3) pot deține jobul Car Mechanic (care este obligatoriu) sau orice alt job legal, cu cerere pe forum" Daca vrei alt job in weekend trebuie sa faci cerere pe forum in topicul '' Cereri job '', altfel nu ai voie sa schimbi job-ul de mechanic ( primesti sanctiuni daca esti prins cu alt job ).

Edited by IoanaB
Link to comment
Share on other sites

O sa fac cerere dar vroiam sa stiu daca pot sa fiu doar pentru o zi alt job inafara de mecanic. Sa fiu mecanic pe perioada in care fac raportul si dupa ce am postat raportul, intr-o zi sa fiu angajat la trucker de exemplu. Dupa care sa fiu iar mecanic.

Link to comment
Share on other sites

@, eu zic sa eviti posturile aiurea pentru +1 iar acest lucru este valabil pentru toti.

 

Va sugerez in acelasi timp sa cititi ( recititi ) prima pagina, sau daca va este atat de lene va voi lasa eu un spoiler mai jos.

 

Nu ma faceti sa va sanctionez si pentru posturile inutile !

 

 

- Diferenţa de timp între posturile pe care le faceţi trebuie să fie de minim 15 minute.
- Pentru a posta aici trebuie să foloseşti minim 2 propoziţii, nu ai voie doar să saluţi sau să pui întrebări de genul "ce mai faceti?, "ce mai ziceti?" etc.
- În cazul în care ai postat ceva în acest topic trebuie să aştepţi să posteze 2 persoane pentru a posta din nou. (Evident, doar după 15 minute).

Sancţiuni:
Cine nu respectă regulile riscă să fie sancţionat cu AV / FW sau [/uninvite].

 

Link to comment
Share on other sites

Buna dimineata paramedicilor imi face o deosebita placere dupa ziua de ieri sa va anunt dupa cum bine ati putut vedea ca SAMBATA, avem o noua activitate, va fi una simpla, usoara, si numai bine de castigat niste banuti in plus, sper ca sunteti pregatiti si vorbim dupa ora 14:30 cand vin de la scoala, pana atunci va urez succes unde aveti treaba barosanilor.
Soul and HOPE for EACH!
<< Moto-ul nostru pentru cine nu stia.

Good morning paramedics, i am delighted after yesterday to inform you as you well know and see, that saturday we have an activity, wich will be, simple, easy, and also you will earn money easy, i hope you are ready! We'll talk after 2:30 PM, when i'll come from highschool, until then i wish you succes where you have things to do bosses.
Soul And hope for EACH<< Our motto for who didn't know.

Edited by Albertoy21
Link to comment
Share on other sites

Hai salut.


In ultimul timp s-au spart foarte multe conturi si nu doar al celor de level mic/maricel/etc ci si jucatori de level mare cu rank-uri importante.


Daca doresti sa nu mai stai cu gandul ca cineva iti va sparge contul voteaza si tu cu +1 aceasta propunere cu privinta la spargerea si furarea conturilor.


Link: http://forum.b-zone....argere-conturi/


PS: Imi cer scuze ca postez aici, dar sunt sigur ca pe multi v-ar interesa. Fara report si inca o data scuze.


Succes.



Link to comment
Share on other sites

Deci vad ca deja e bataie de joc, am inteles, propuneri bune, frumoase, concepute pentru a nu se mai produce greseli, dar incercati sa nu mai postati aici, daca propunerea e pur si simplu foarte buna, se raspandeste vorba despre ea, parerea mea, nu am nimic cu nimeni, dar regulile sunt reguli.
Salut paramedicilor, maine avem o activitate frumoasa, in care sper sa participati in numar cat mai mare desigur, premiul va fi pe masura participantilor, o sa ne distram de minune, dar pana atunci numai succes si bine!

Edited by Albertoy21
Link to comment
Share on other sites

Neata Paramedicilor, haideti sa-l ajutam pe Xnder, (DeathDealer pe forum) sa castige un concurs organizat de clanul Holy Guns. Daca aveti timp si vreti, oferiti un +1 la acest post, din acest topic http://forum.b-zone.ro/topic/263662-hg-concurs/ , va multumesc, sa aveti o zi buna!

Link to comment
Share on other sites

Salut baietii.

Zic din prima: Am mai postat o data aici, cu o propunere pe care dvs. ati agreat-o. Nu ati fost contra, ba chiar mi-ati fost alaturi.

Va rog frumos, nu dati REPORT, nu este frumos. Imi cer scuze ca postez aici, dar, astfel voi avea o mai mare audienta. Va multumesc pentru intelegere si succes la raport.

ACEST POST NU ESTE PENTRU UN AMARAT DE +1POST, CI PENTRU VOI, PENTRU A VA AJUTA.

Uitati-va va rog frumos la aceasta propunere. Este vorba despre comanda [/getgift] celor care sunt activi.

Link: http://forum.b-zone.ro/topic/264449-propunere-getgift-1-10k-sau-10-50-gold/

Link to comment
Share on other sites

@, Pe noi cei din Paramedics nu ne ajuta cu nimic aceasta propunere si in plus , nu vad nici o propunere pentru Paramedics in acel topic, te rog frumos sa nu mai postezi in acest topic pentru +1 .. Ai mai fost atentionat. Nu ai nici un drept sa postezi in acest topic , nu esti membru Paramedics !

Edited by K e v i n 95
Link to comment
Share on other sites

Doamne ce liniste este aici, nu s-a mai postat de cateva zile.

Ce mai faceti membrii paramedics, cum o mai duceti, bine, sanatosi, bucurosi?

Dupa cum ati vazut s-a implementat noul sistem de rapoarte de activitate, mie mi se pare o prostie, insa daca cei de la conducerea serverului cred ca este mai bine nu am nici o problema.

Daca aveti nelamuriri/intrebari nu ezitati sa intrebati si ce sa mai zic, bafta cu raportul.

Sa fiti iubiti!

Link to comment
Share on other sites

  • Madalin changed the title to Paramedics - Discuţii | Discussions
  • uSp locked this topic
  • uSp unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.