Jump to content

Paramedics - Discuţii | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

IoanaB-Iti multumesc pentru Rank up-Cum am promis nu o sa plec.

Demon-iti multumesc ca ai avut incredere in mine.Cum am zis si in aplicatie."Pe viitor vreau sa multumesc persoanele care au crezut in mine , si care stiu ce e munca , candva toti am fost asa dar deasta exista greselile , sa invatam ceva . Singuru plan pe care il mai am e sa intru intr-o factiune , si lupt pentru asta !!"

Atat am avut de spus.

 

Link to comment
Share on other sites

Felicitari celor care au primit /invite sper sa ne inteleg bine.

Ascultati de IoanaB si totul va fi bine :P.

Poate maine o sa facem un mic event sa se mai duca monotonia din factiune .

 

Link to comment
Share on other sites

Salut Paramedics. E prima oară când postez aici (sunt onorat :)) ). Sper să pot intra și eu mâine la eventuri deoarece netu' ăsta îmi cam face fițe...

#ParamedicsTheBest

Link to comment
Share on other sites

Buna dimineata Paramedici. Va rog sa nu mai postati gen "Neata, salcf" sau "Hai cu spamu", v-am mai zis de n ori, postati ceva util, macar 2/3 propozitii. Nu de alta dar se sanctioneaza si dupaia tot voi plangeti ca de ce aveti sanctiuni. Sa aveti o zi rumoasa.

Link to comment
Share on other sites

Salutare toți paramedicii, ce mai faceți ? Am vrut doar să îi mulțumesc Ioanei pentru rank up-ul primit astăzi, mă simt minunat. Îl salut și îl felicit de asemenea și pe Metafour pentru rank up. Hai echipa neagră :) .

Link to comment
Share on other sites

În atenția celor de rank 5+, am modificat puțin topicul cu Cereri de job și acum, ca să luați un job ilegal, trebuie să postați după modelul special creat pentru voi. Când vreți să luați înapoi joburi legale nu trebuie să faceți cerere. În acest mod, evităm toate discuțiile și nu mai trebuie să mă găsiți on în game ca să vă dau voie.

 

În cazul celor de rank 1-3 nimic nu s-a schimbat, postați la fel în topic. Nu încurcați modelul vostru cu cel de rank 5+, altfel nu vi se vor accepta cererile.

Link to comment
Share on other sites

Salutare! Vreau sa-i felicit pe cei care au primit rank-up. Adica: Dealer, Metaphour si Droww! Bravo baieti. Succes in noua functie!

Demon, succes la Bacalaureat!

Edited by AvP KraTos
Link to comment
Share on other sites

Hey Paranabs, sa speram ca acum cu noul sistem al job-urilor sa nu v-o luati in cap si sa va lasati treaba la urma.

Aveti grija, Naba e cu ochii pe voi.

Bafta la raport!

Link to comment
Share on other sites

  • Madalin changed the title to Paramedics - Discuţii | Discussions
  • uSp locked this topic
  • uSp unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.