Jump to content

Paramedics - Discuţii | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

@@StefanB,Ti-am mai zis cum esti,si nu cred ca vrei sa iti zic aici sa vada toti...las-o moarta

 

 

fara lvl 30 si aplicatie nu intri.

 

Buna seara Paramedics,sper ca va place mica modificare la regulament in privinta cu joburile :) Sper sa fiti lafel de activi ca pana acum si sa nu afecteze modificarea,in caz contrar putem oricand sa va silim sa luati mecanic :)

 

O seara faina in continuare.

Link to comment
Share on other sites

@@StefanB,Ti-am mai zis cum esti,si nu cred ca vrei sa iti zic aici sa vada toti...las-o moarta

 

 

 

Buna seara Paramedics,sper ca va place mica modificare la regulament in privinta cu joburile :) Sper sa fiti lafel de activi ca pana acum si sa nu afecteze modificarea,in caz contrar putem oricand sa va silim sa luati mecanic :)

 

O seara faina in continuare.

Nu inteleg de ce te bagi...ce treaba ai tu in discutia asta???Si zimi si mie ce defecte am ca sa stiu sa ma corectez...nu ma lua cu din astea ca nu sunt genul ala de om.Si NU nu mi-ai zis cum sunt..

Link to comment
Share on other sites

Buna Seara Paramedics !

Sper ca o sa va placa noua activitate si noul regulament legat de job. Sper sa fiti cat mai activi si sa luati din cand in cand job-ul mechanic in caz contrar o sa va silim noi.

@@StefanB Aceasta discutie nu are nici o treaba cu aceasta factiunea. Si nu mai instiga la cearta alti colegi sau incepem sa trecem la sanctiuni.Daca vrei sa discuti despre clan ai PM sau il cauti in game iar in game nu pe /r.Ce naiba e asa greu de inteles regulamentul asta scrie clar aici :

"- Diferenţa de timp între posturile pe care le faceţi trebuie să fie de minim 15 minute.

- Pentru a posta aici trebuie să foloseşti minim 2 propoziţii, nu ai voie doar să saluţi sau să pui întrebări de genul "ce mai faceti?, "ce mai ziceti?" etc."

 

O seara buna in continuare si multa bafta la raport.

Edited by South VaLy
Link to comment
Share on other sites

Buna Seara Paramedics !

Sper ca o sa va placa noua activitate si noul regulament legat de job. Sper sa fiti cat mai activi si sa luati din cand in cand job-ul mechanic in caz contrar o sa va silim noi.

@@StefanB Aceasta discutie nu are nici o treaba cu aceasta factiunea. Si nu mai instiga la cearta alti colegi sau incepem sa trecem la sanctiuni.Daca vrei sa discuti despre clan ai PM sau il cauti in game iar in game nu pe /r.Ce naiba e asa greu de inteles regulamentul asta scrie clar aici :

"- Diferenţa de timp între posturile pe care le faceţi trebuie să fie de minim 15 minute.

- Pentru a posta aici trebuie să foloseşti minim 2 propoziţii, nu ai voie doar să saluţi sau să pui întrebări de genul "ce mai faceti?, "ce mai ziceti?" etc."

 

O seara buna in continuare si multa bafta la raport.

Ok,imi pare rau,pe tine te respect pentru ca si tu ma respecti pe mine,dar...ok eu nu mai zic nimic,multumesc pentru ca m-ai atentionat.Coninua tot asa nab :D

Link to comment
Share on other sites

Bună ziua Paranabi.

Ştefan ţi-am mai spus de n ori pe [/r] să termini cu copilăriile. Dealer nu are nimic cu tine, ţi-am spus si în PM.

Aştept încă un membru la activitatea de sâmbătă deoarece kevin şi-a băgat demisia.

Link to comment
Share on other sites

@@StefanB,Tu ai auzit de fw sau chiar demitere pentru comentare la rank superior?Nu ma fa sa-i cer asta la jonis,ca am destule dovezi sa primesti aceasta sanctiune,si voi face multi membri fericiti.Inceteaza cu copilariile si milogitu pe la altii,omu ti-a zis fara lvl 30 si aplicatie nu intri,ce tot insisti atat?Nu incepe o cearta aici ca nu vad iesind ceva bun ca te iei in gura cu mine,mult tare nu o sa te mai suport.

Link to comment
Share on other sites

Bună ziua Paranabi.

Ştefan ţi-am mai spus de n ori pe [/r] să termini cu copilăriile. Dealer nu are nimic cu tine, ţi-am spus si în PM.

Aştept încă un membru la activitatea de sâmbătă deoarece kevin şi-a băgat demisia.

Ma bag eu Jonis , vreau sa particip la aceasta activitate. La ce ora este ca sa stiu daca pot ajunge , in caz ca ma alegi.

Link to comment
Share on other sites

Salutare Paramedics...este clar ca nu sunt respectat de conducere in afara de Jonis...care m-a sustinut oricand...Vreau sa stiti ceva...eu peste cateva zile o sa-mi iau buletin-ul...asa ca...nu sunt Nici pe departe la de serios ca voi,sunt un copil nab care a pus mult suflet in aceasta factiune...dar nu o sa ma mai implec asa de mult...vad ca n-are rost,si DealerX,daca nu tolerezi ce fac eu dama afara,doar esti co-leader,daca crezi ca este mai bine pentru factiune,ai respectul meu in a lua aceasta decizie[ca sa stii doar 2-3 membri ma urasc,in rest ma inteleg bine cu toata lumea.

Link to comment
Share on other sites

@StefanB, Intelege un lucru, regula cu "Daca nu respectati un rank mai mare o sa fiti sanctionati" inca se aplica. De cate ori sa-ti mai spun ca Dealer nu are nimic cu tine, iti vrea doar binele. Dar tu nu intelegi, ce e asa greu sa te comporti cum trebuie pe /r? Sa termini cu intrebarile stupide, numa de tine "se ia" Dealer.

Cu asta am terminat aici, daca mai aud ceva de tine si Dealer ma supar rau.

, check sedinte/activitati si spune-mi daca poti ajunge.

Link to comment
Share on other sites

Noapte buna Paramedici!

Toate cele bune si spor la raport :*

StefanB eu nu am nimic cu tine, doar ca imi place mult sa te cical :))) asa ca nu pune la suflet ca nimeni nu iti vrea rau. Din potriva, cere-ti scuze lui Dealer si hai sa uitam totul :D Peace

Edited by HG 4l3xGTN
Link to comment
Share on other sites

Noapte buna Paramedici!

Toate cele bune si spor la raport :*

StefanB eu nu am nimic cu tine, doar ca imi place mult sa te cical :))) asa ca nu pune la suflet ca nimeni nu iti vrea rau. Din potriva, cere-ti scuze lui Dealer si hai sa uitam totul :D Peace

Asa facem frate...da taci ca vreau sa fiu surpriza,sa zica gen...WTF???Asta sa maturizat sau e altcnv pe cont?Ne auzim diseara in game.
Link to comment
Share on other sites

sallz

Sper sa va placa noul nostru partener,si anume Los Santos School Instructors :) Mai multe detalii gasiti aici. Va astept parerile si sa-mi spuneti daca sunteti incantati de acest tratat. Ne vedem prin game colegi.

Edited by DeathDealer
Link to comment
Share on other sites

Salut salut.

Cum a spus si Dealer mai sus, sper ca va place noul parteneriat cu Los Santos School Instructors, avand in vedere cu nu o sa mai dati banii pe licente.. O sa sustineti aceleasi teste dar fara $. Cei de nivel 50+ le primesc si gratis si fara teste. Mi se pare genial.

 

Atentie mare! O sa trebuiasca sa dati /id la cei din School Instructors LS! Deoarece nu veti stii daca sunt din LV, LS sau SF.

Nu este mare lucru, ex: "/id Kinoto". Faceti asta pentru ca le veti da heal cu 1$!

 

Edited by Jonis ToV
Link to comment
Share on other sites

Salut Paramedics !

Sper sa va placa noul parteneriat.In felul acesta vom aveai atat noi niste beneficii cat si cei din Los Santos School Instructors.

Ce mai faceti cum mai sunteti ? Vad ca in ultima vreme este cam liniste pe aici.

Multa bafta maine celor ce vor concura la activitate sper sa fiti cat mai multi online si sa ii sustinem.

Sa aveti o seara buna in continuare. Bafta la raport !

Link to comment
Share on other sites

  • Madalin changed the title to Paramedics - Discuţii | Discussions
  • uSp locked this topic
  • uSp unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.