Jump to content

Las Venturas Taxi - Discuții | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

@,

 

Bine ai venit. Sper să ai o şedere frumoasă alături de noi şi să eviţi orice fel de ceartă. Repetă locaţiile din San Fierro în special că acolo sunt de obicei neclarităţi. Încă o dată, bine ai venit şi mult succes în efectuarea comenzilor!

Link to comment
Share on other sites

Salut sunt noul vostru coleg vreau sa ii multumesc lui MariO. pentru sansa acordata si tot odata vreau sa ii multumesc lui Kovoc pentru ca a dat testul cu mine.. Sper sa ne intelegem foarte bine si sa nu existe conflicte..

Bun venit ! Acomodare ușoară îți doresc și ședere plăcută în mica familie Taxi LV.

Link to comment
Share on other sites

A sosit sa-mi iau la revedere de la voi, pastram legatura, daca vreti sa ma felicitati sau injurati trimiteti-mi un pm. MariO., Kovac, aveti grija de factiune si tineti-o in top si faceti-va treaba ca pana acum, ca n-ati facut rau! Bafta tuturor aici, ne revedem noi cand mai vin in vizita la blondă sa-i las pachetele cu sarmale.

Link to comment
Share on other sites

A sosit sa-mi iau la revedere de la voi, pastram legatura, daca vreti sa ma felicitati sau injurati trimiteti-mi un pm. MariO., Kovac, aveti grija de factiune si tineti-o in top si faceti-va treaba ca pana acum, ca n-ati facut rau! Bafta tuturor aici, ne revedem noi cand mai vin in vizita la blondă sa-i las pachetele cu sarmale.

Imi pare bine ca am fost o mica perioada colegi, m-am simtit extraordinar in colegialitate cu tine. Pwp si succes pe viitor!

Link to comment
Share on other sites

Neata , astazi nu sunt in stare de nimic am petrecut am baut am ras a fost frumos , dar pacat ca trebuie sa merg la munca pe seara , fiti cumininti astazi nu sunt in stare de SAMP deabea ma mai tin pe picioare :))) Ne auzim maine . PSSS- saptamna asta o sa tinem o sedinta !!

Link to comment
Share on other sites

Neata , astazi nu sunt in stare de nimic am petrecut am baut am ras a fost frumos , dar pacat ca trebuie sa merg la munca pe seara , fiti cumininti astazi nu sunt in stare de SAMP deabea ma mai tin pe picioare :))) Ne auzim maine . PSSS- saptamna asta o sa tinem o sedinta !!

Cam in aceeasi situatie suntem multi, azi-dimineata la ora 8:30 erau 186 jucatori online ( si din aia 30% erau sub efectul alcoolului ). Asa e la romani distractie muzica bautura voie buna ca o data pe an e 1 mai, cam neprielnica saptamana asta pentru sedinta, am luni si marti teze. Oricum spor la munca & have fun !

Link to comment
Share on other sites

Este iar prima data cand postez aici,dupa un timp indelungat.Bine v-am regasit drago colegi,va pup si va iubesc.

Link to comment
Share on other sites

Salut ! Vreau sa le urez celor noi veniti un calduros Welcome !!! Si sa aveti grije ce faceti recapitulati locatile. Bafta !

Link to comment
Share on other sites

Pentru prima data cand postez si eu aici.

Welcome celor noi, aveti grija la raport si cum va comportati. Succes !

 

#Am iesit noapte buna.

Ce melodie =)))

Buna dimineata, ma duc sa-mi fac o cafea si merg sa ma tund, vorbim mai tarziu in game.

Link to comment
Share on other sites

@@Kovac, De parca ne-ar pasa ca meri tu sa iti tunzi peruca aia , ca tu nu iesi afara ca nu ai fixativ astias oameni

Uhh durule cum a sunat asta, salpa$ down :))))

Edited by Sobranie
Link to comment
Share on other sites

Pe 26 mai implinesc 18 ani, un moment frumos din viata mea, as dorii sa va invit pe toti la ziua mea care o vom sarbatorii la Jizzy Las Venturas, va rog frumos cati puteti sa fiti prezenti, nu astept cadouri de niciun fel, cel mai frumos cadou este prezenta voastra alaturi de mine. Va voi tine la curent aici si in game cu data si ora fixa la care va incepe petrecerea. Cu respect, Sobranie. O dupa-amiaza frumoasa!

 

 

On May 26, I'll have 18 years old , a beautiful moment of my life , I want to invite you all to my birthday which celebrate to Jizzy Venturas. I don't expect from you money or others gifts, just to be there for me. I will keep you posted here and fix the time and date range will begin at the party. Sincerely, Sobranie. Have a nice afternoon!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.